Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 lip 2012, 15:00

Moja lekarz rodzinny jest na urlopie i trafilam na lekarza ,chlopak od razu po studiach ale potraktowal mnei jakbym do niego przyszłą z ukąszeniem komara. Powiedzial,ze jedyne co moge zrobic to urodzić bo on mi nic nie przepisze ani skierowania na badania nie da bo białka oczu mam białę wiec napewno nie mam cholestazy i sie smial przy tym jakby to bylo nie wiem jak zabawne.Ale sie wku*** musze czekac na wizyte u gin za tydzien ;/

dodam,ze nawet nie obejrzal tej wysypki na brzuchu ;/

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 lip 2012, 15:22

dodam,ze nawet nie obejrzal tej wysypki na brzuchu ;/
Może się wstydził :ico_haha_01:
Ja pierwsze słyszę żeby przy cholestazie były zółte białka :ico_szoking: Przecież to nie żółtaczka. A jakbyś do szpitala się wybrała? Wiem ze ostatnio lekarze "olali" Twoje spuchnięte stopy, więc pewnie nie masz ochoty tam iść :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 lip 2012, 15:25

Może się wstydził
Ja pierwsze słyszę żeby przy cholestazie były zółte białka Przecież to nie żółtaczka. A jakbyś do szpitala się wybrała? Wiem ze ostatnio lekarze "olali" Twoje spuchnięte stopy, więc pewnie nie masz ochoty tam iść
hehe moze sie wstydził,ale w koncu to lekarz - to ja bardziej powinnam :P

No wlasnie bo ostatnim razie w szpitalu jak mnie potraktowali jak hipohondryczke to srednio mam ochote tam jechac :ico_wstydzioch: :ico_nienie: . Moze zrobie sobie prywatnie badanie na ta cholestaze? to jest badanie krwi czy moczu? Orientujecie sie moze ile to kosztuje? :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 lip 2012, 15:33

Madleine, no żesz kurde.... :ico_zly: Chyba bym go czymś ciężkim uderzyła jakbym miała pod ręką :ico_zly: Nie powienien tak sie zachować i przynjamniej dać skierowanie na dalsze badania! A nie masz tam do wyboru jakiegoś innego szpitala?

Qanchita, nie ma co dumać - przecież powiedziałam że u CIebie i u mnie wszystko jest zrośnięte idealnie! Nie wierzysz? :ico_oczko:

A tak ogólnie - zaczynam mieć troche dość psychicznie - jakieś niesamowite mam huśtawki nastroju i doły - ot tak ni stąd nie zowąd... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 lip 2012, 15:41

Madleine, no żesz kurde.... Chyba bym go czymś ciężkim uderzyła jakbym miała pod ręką Nie powienien tak sie zachować i przynjamniej dać skierowanie na dalsze badania! A nie masz tam do wyboru jakiegoś innego szpitala?
ale ja bylam u siebie w przychodni teraz nie w szpitalu ;/
Sprwawdzilam ceny badan i jutro ide sobie zrobic proby watrobowe prywatnie 20 zł kosztuje a bede wiedziala przynajmniej o co chodzi...
A tak ogólnie - zaczynam mieć troche dość psychicznie - jakieś niesamowite mam huśtawki nastroju i doły - ot tak ni stąd nie zowąd...
mam to samo od tygodnia :( Chyba koncowka tak sie daje we znaki...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 lip 2012, 15:47

jakieś niesamowite mam huśtawki nastroju i doły - ot tak ni stąd nie zowąd... :ico_placzek:
Zupełnie jakbyś w ciąży była :ico_oczko:
No wlasnie bo ostatnim razie w szpitalu jak mnie potraktowali jak hipohondryczke to srednio mam ochote tam jechac :ico_wstydzioch: :ico_nienie:
No dokładnie ja też się boję że mnie tak potraktują...chociaż moja lekarka mówi że jak czuję słabsze ruchy czy np jak mi te stopy znów tak spuchną to nie mam się zastanawiać tylko na IP się zgłosić i powiedzieć o problemie.

[ Dodano: 10-07-2012, 15:49 ]
Kurcze...niech się chłodniej wreszcie zrobi bo mi się spacerku chce :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

10 lip 2012, 16:50

Gosia no ze 30 topni0 u nas jest :-D ale ja tylko chce dobrze dla Ciebie dziecka i Twojego wyglądu broń boże zebyś nie pomyślała że wyglodasz źle ale zawsze można lepiej :-D

Madleine ja tez trafiłam z zapaleniem gardła do takiego młodego lekarza to powiedział mi ze on przepisać nic nie moze i jedynie co to zebym zapytała się farmaceutki w aptece co może ciężarna :ico_szoking: :ico_puknij: ale ja bym poejchała jednak do tego spzitala na położnicza izbę przyjęć uwierz ze tutaj dziewczyny leżą z mniejszymi schorzeniami a po tym co Ty piszesz to lepiej zebyś była pod okiem lekarza!!!

Dziewczyny a ja znwu ryczę... męża zwolnili z pracy jutro idzie ostatni dzień. Firma szuka oszczędnści... :ico_placzek: :ico_zly: :ico_olaboga: wiecie ze u Nas jeszcze nigdy z kasą ie było ok zawsze Nam coś wypada... albo ja ni erpacuję albo M zwolniony kur*a teraz kiedy dziecko ma się rdozić to on bez pracy a przy moim 1100 (tyle mam na umowę o pracę bo reszte firma płaciła w zleceniu ale na L zlecenie nie obowiazuje :ico_zly: ) to napewno utrzymamy 3 osobową rodzinę :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_zly: mam już dość Boże co ja zrobiłam ze tak Nam się wszystko pierd*li...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 lip 2012, 17:00

Dziewczyny a ja znwu ryczę... męża zwolnili z pracy jutro idzie ostatni dzień. Firma szuka oszczędnści... wiecie ze u Nas jeszcze nigdy z kasą ie było ok zawsze Nam coś wypada... albo ja ni erpacuję albo M zwolniony kur*a teraz kiedy dziecko ma się rdozić to on bez pracy a przy moim 1100 (tyle mam na umowę o pracę bo reszte firma płaciła w zleceniu ale na L zlecenie nie obowiazuje ) to napewno utrzymamy 3 osobową rodzinę mam już dość Boże co ja zrobiłam ze tak Nam się wszystko pierd*li...
przykro mi :( Nie martww sie na zapas - choc wiem,ze latwo sie mowi. Maz napewno szybko cos nowego znajdzie!!! Jestem tego pewna,ze teraz poruszy niebo i ziemie i znajdzie pracę! a dostanie jakąs odprawę ?
ale ja bym poejchała jednak do tego spzitala na położnicza izbę przyjęć uwierz ze tutaj dziewczyny leżą z mniejszymi schorzeniami a po tym co Ty piszesz to lepiej zebyś była pod okiem lekarza!!!
jutro zrobie te badania prywatnie bo wiem,ze jakbym pojechala na IP to znowu by mnie olali...tzn jestem tego pewna.a jak dzis w nocy bedzie jeszcze gorzej to najwyzej jutro podjade do gin i zobacze co powie...ale mam nadzieje,ze to jednak falszywy alarm i to nie jest cholestaza :ico_olaboga:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

10 lip 2012, 17:07

Kasiala, współczuję... ale nie martw się na zapas, choć może nerwy przyśpieszą poród...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 lip 2012, 19:12

hej dziewczyny
wróciłam :ico_sorki: jazda 8h za kółkiem z 30 minutową przerwą to za dużo :ico_olaboga: dobrze że już w domu ale z wyjazdu zadowolona jestem :ico_sorki: :ico_sorki:

Kasiala
mam nadzieję że samo się zacznie :ico_sorki: i ta fama pokojowa do Ciebie dopadnie :ico_sorki: a tą głupią pi.ndę co pali fajki bym zatłukła :ico_zly:

Quanchita mam nadzieję że i u Ciebie się szybko potoczy :ico_sorki:

[ Dodano: 10-07-2012, 19:19 ]
Madleine ale palant :ico_zly: dobrze że zrobisz sama te badania będziesz spokojniejsza :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość