Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

23 lis 2010, 21:39

Adia no to niezła zadyma 2 x więcej sprzątania no to właściciel powinien wam dac nowy choćby dla tego ze omało zawału przez odkurzacz nie dostałaś :-D :ico_brawa_01: dla kacperka za nowe słowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Yoanna co ty nic nie piszesz ani sie nie chwalisz fryzurom my tu czekamy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 lis 2010, 22:51

Hej Yoanna i Dana super ,że wam się spotkanie udało :ico_brawa_01:
i włosy też :ico_sorki:
U mnie nudy pije gorące mleko kacper śpi :ico_sorki: tak jest cicho i spokojnie :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

23 lis 2010, 23:54

U mnie nudy pije gorące mleko kacper śpi tak jest cicho i spokojnie
no to nic tylko odpoczywaj i nabieraj sił na jutro :ico_oczko:
Ja coś czytałam o zdjęciu 2 slicznych dziewczynek juz nie moge się doczekać :)
Mykam spać dobranoc

[ Dodano: 2010-11-23, 22:55 ]
ps Wiola gdzie jesteś ?????????????????

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 lis 2010, 14:56

Hej witam sie i kawencję stawiam :ico_kawa:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

24 lis 2010, 15:06

hej adia,,to ja doloncze do kawencji,pozwolisz? :ico_haha_01:
yoanna--pokaz zdjecie wlosow,,napewno super rezultat.... :-) Dana jestes fryzjerka na wage zlota :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I prosim o zdjecie dziewczynek,,napewno sie super dogadywaly.Jednak nie tylko ze zdjecia ale i w rzeczywistosci Wiwi taka madralinska kochaniusia...oj chcialabym ja ujrzec :-D

A moj Erys podlapal wirusa od starszego braciszka i dzis boryka sie z wysoka temperatura.Pozatym zadnych innych objawow choroby--bidula mala :ico_placzek:
mnie sama zaczelo gardlo drapac...


a gdzie reszta????

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 lis 2010, 20:50

Hejo kochane ja jestem jestem, ale udzielam sie tez na watku o wspolnym terminie porodu i nie mam czasu tu tez pisac, chociaz czytam was i wiem co sie dzieje :-)
Jak juz nie bede pracowac to na pewno czesciej zajrze :-)

Widze ze jakis spotkano fryzjerskie sie odbylo :-D dziewczyny dajcie fotki i ciesze sie ze wam sie podobało :-D

Ja czuje sie dobrze, powoli zaczynam nabierc na brzuszek, bo jakos nie było nic widac, przytyłam narazie 2,5kg ale ogolnie jest oki. :-D

Filip zaczyna sie odzwyczajac od spania popołudniowego i jest nieznosny jak nie spi popołudniu, mam nadzieje ze to nie konciec spanka i jeszcze do niego wroci :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 lis 2010, 23:56

Wiola życze ci żeby Filip spał popołudniu jak najdłużej przynajmniej będziesz miała troche czasu zeby nabrać sił i odpocząć
Ja juz mykam spać bo dzień taki jakis do du...

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

25 lis 2010, 14:49

Witajcie babeczki
Ja wczoraj bylam nie tomna dopadl mnie wirus chyba mbo w glowie mi sie zawracalo wymiotowalam jak kot w ogole koszmarr dzis lepiej chociaz zawrotty jeszcze maa :ico_chory: temperarure tez mialam a dzis nawet spoko Dzieki Bogu moj a mial wolne zajol sie mala i domem ja spalam

ciesze sie ze yoanna jestes kochan zadowolona oo to chodzilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A moj Erys podlapal wirusa od starszego braciszka i dzis boryka sie z wysoka temperatura.Pozatym zadnych innych objawow choroby--bidula mala :ico_placzek:
mnie sama zaczelo gardlo drapac...
Kochana zdroweczka dla was wszystkich
Filip zaczyna sie odzwyczajac od spania popołudniowego i jest nieznosny jak nie spi popołudniu, mam nadzieje ze to nie konciec spanka i jeszcze do niego wroci :-)
Boze a moja wiw wlasnie juz nie sypia w ogole popoludniami to jest koszmar bo jest zmeczona jak diabli ale spac nie chce :ico_olaboga: chodzi spac miedzy 21 a 23 czasem puzniej rano wstaje roznie to 7 to 9:30 generalnie jak na moje oko to jet nie wyspana :ico_nienie: ale sie nie polozy spac a przeciez uwazm ze te nasze brzdace powinny jeszcze spac



dobra wrzucam kilka fotek dziewczynek ze spotkania
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



yoanna dzieki kochana za mile slowka a Wiwuni :ico_oczko: Uwazam ze nasze skarby sa wszytskie cudne i do schrupania a co do twojego marudzenia ja bym tego nie nazwala marudzeniem jeszcze nie widzialas marudnych bab jak by wszystkie tak marudzily jak ty bylo by cudnie :ico_oczko:

A tu jeszcze wrzuce fotki moich lasecaek
Obrazek
Obrazek :ico_oczko:
:ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

25 lis 2010, 15:25

hej laski,
dana-dobrze ze to krotkotrwala jelitowka,ale wiem dobrze co to znaczy :ico_noniewiem:
dziekuje za zdrowko,akurat teraz sie przyda:-)
Masz sliczne cory,,a ta mlodzsa to ci na modelke rosnie.Nie moge sie napatrzec jak ona sie zmienila,a jakie ma cudasne wloski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i zdjecia dziewczynek miodzio,,obie sliczne panienki...szkoda tylko ze nie widac pasemek juz po calym zabiegu fryzjerskim :ico_oczko: ale pewnie yoanna je uzupelni :ico_haha_01:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

O i nawet mi sie udalo wrzucic nasza trojke:-)))
To piersze trzeba tylko odwrocic,,nie wiem czemu takie przekrecone hmmm

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

25 lis 2010, 20:25

dzien dobry :) ja biegam, biegam i biegam w doslownym tego slowa znaczeniu - dzisiaj w szpilach biegalam przez 2 godziny od jednego pokoju do drugiego, od jednego sklepu rozmienic kase na dyplom do drugiego boshh masakra od promotora do jakiegos innego kolesia obiecuje ze jak bede miec chwile wiecej czasu to zrobie zdjecie i Wam pokaze.

ALE poszlam do pracy :) i WSZYSCY mowili, ze sa sliczne :D i ze wygladam duzo lepiej :))))) ja caly czas przezywam mily szok jak patrze w lustro :D

Dana o taka maske Ci chodzilo z Loreala?

http://www.skapiec.pl/site/cat/116/comp/222385

[ Dodano: 2010-11-25, 20:26 ]
btw: sarenka niezla lasencja z Ciebie :) nigdy nie widzialam Cie na zdjeciu z bliska :) i fajna cere masz.
No i synkow tez masz cudnych :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość