Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

13 wrz 2010, 21:47

matikasia, mmmmmm rany ale bym zjadla takiego torcika mniam mniam az mi slinka poleciala, ja poprosze taki na moje urodzinki - super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja tez sie ciesze ze seriale wrocily, wczoraj rozmawialam z tesciowa i mowila ze w polsce juz jest dosc chlodno, a my wczoraj jeszcze sie w ogrodku opalalismy :-D z tym ze wieczorkiem tez juz jest chlodniej ..... no i w pl szybciej sie ciemno robi o jakies 2-3 godz :ico_szoking:

no nic mykam do wyrka :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

13 wrz 2010, 21:49

Sabcia ciasto smakowało jak murzynek. Nie był to typowy biszkopt, a masa była ubita kremówka z mascarpone. PO prostu delicje nie do opisania :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

14 wrz 2010, 07:01

Witam z rana,
wpadam dosłownie na moment postawić torcik za 11 miesiąc Zosieńki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D
Zosia już zdrowa i chodzi do żłobka. :ico_brawa_01:



Sabcia :ico_brawa_01: brawa dla zdolnej Niki


Wybaczcie kochane, reszcie odpiszę później, bo praca wzywa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

14 wrz 2010, 10:52

witanko

matikasia, torcik pychotka , aż ślinka cieknie :ico_oczko:

Magda33, buziaczki dla Zosieńki na 11 miech :ico_haha_02:
jeszcze sie w ogrodku opalalismy
oj dogrzewaj się , fajnie tak , bo u nas już dziś pochmurno :ico_placzek:

ja dziś wybieram się do w-wy i muszę kupić Lolkowi kurtkę bo wkońcu zmno nas zaskoczy
a dziś Loluś się troszkę smarcze , kropelki już zakropliłam , witaminkę c podałam i zobaczymy , jechać i tak musimu bo Ala do alergologa musi ,mam tylko nadzieję że nic więcej się nie rozwinie

a co do seriali to fajnie że są , ale jest ich tyle że można od tv nie wstawać i człowiek taki uzależniony że nieraz to nerwy mam , a w wakacje taki spokój był , bo tv wyłączony cały dzień miałam :ico_oczko:

dobra uciekam , bo wkoncu Lolek wstanie a ja będę wraz nie gotowa :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 wrz 2010, 14:54

Wiolaw no ja też w wakacje ciągle tv wyłączony. Zresztą teraz też mało oglądam. Niestety jestem uzależniona od Klanu, Barw Szczęścia i M jak miłość. Jak nie obejrzę, to już muszę powtórkę. Choć w sumie jak i to się nie uda, to nie rozpaczam. To tylko odcinek serialu.

Babcia sobie poradziła z dziećmi. Jutro znów 2 h bo mam radę. Dziś to mnie po tych 3 h gardło boli tyle gadałam.
Mati coś zaczyna nosem ciągać, a Mila nadal katarek ma. W nocy było ok, a w dzień ma czasem zielonkawy czasem jasny, ale dość gęsty, Odciągamy fridką.

Magda
buziaki dla Zosieńki. No i za miesiąc roczek :ico_haha_01: imprezka będzie??
dobrze, że mała już zdrowa:)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

15 wrz 2010, 12:55

Witam, witam

Wiolaw, matikasia dziękuję w imieniu Zosieńki za buziaczki - już przekazane :-D
imprezkę oczywiscie robimy, bo to przeciez bardzo ważna okazja :ico_brawa_01: aż się wierzyć nie chce, że niecały miesiac i mija roczek odkad Zosia jest na świecie :ico_olaboga:
Jak mi się uda, to wstawię dziś wieczorem film nakręcony wczoraj. Tatusiowi udało się nagrać jak Zosia robi prawie 4 kroczki :ico_brawa_01: i później bach na pupę. Tak jej się to spodobało, że teraz wstaje, zrobi kroczek czasem dwa lub trzy i na pupę :-D Kto wie czy przed roczkiem nie zacznie chodzić.
W żłobku już coraz lepiej, tylko Zosia śpi aż 3 razy, ale to chyba przez to, że ma pobudkę o 6-ej rano i jest niewyspana, bo w domu w weekend ma tylko jedną drzemkę, a może po prostu w ten sposób odreagowuje rozłąkę. Wczoraj panie mnie zawołały żebym zobaczyła jak się ślicznie bawi i akurat jak weszłam, to wchodziła do duuużej lokomotywy i rozpłakała się, że chcę ją zabrać do domu :ico_noniewiem:

widzę, że i u Was katarkowo...ach ta jesienna aura...zdrówka dla wszystkich dzieciaczków.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

15 wrz 2010, 16:43

Witajcie
dziewczyny mysle ze to wazne;

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazo ... ek,1532081

przeczytajcie sobie
ja musze swoj wyzucic masakra jakas dobrze ze jeszcze niezdazylam podac tego :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

zaraz was doczytam to odpisze

[ Dodano: 2010-09-15, 20:40 ]
witajcie
widze ze jeszcze nikogo niebylo :-D
no takze dokladnie sprawdzilam te numery seryjne i okazalo sie ze moja Zulka brala ten vigantol przez 6 miesiecy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
i juz koncowka zostala masakra
czytalam tez ze niby te zwiazki nieszkadza dziecku :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
jutro zadzwonie do pediatry i zapytam

co unas
bylam dzis z Zulak u dermatologa z tymi paznokciami i na szczescie nic niema :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest zdrowa a to co jej wyszlo na paznokciach to po przebytej chorobie(tej wysypce)i za duzo antybiotyku
i tak organozm zareagowal

no i bylam z dziewczynkami u ginekologa:
Wiki ma ponoc drozdzyce :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: bo sie drapie czesto w tamtych okolicach i do tego ma lekkie uplawy :ico_olaboga:
dostala krem i oby to jej zniklo
a Zulka okazalo sie ze niema wcale zadych sklejonych warg :ico_szoking: :ico_zly: tak jak mi powiedzieli w szpitalu ze wszystko jest oki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

no to tyle dziewczynki juz zdrowe,Wiki jeszcze troszke czasem kaszle ale jest dobrze
Zulka tez juz po katarku i kaszleku i niech juz tak zostanie

bylam dzis w żlobku niestety trzeba czekac kolejki bardzo dlugie :ico_placzek: :ico_placzek:

bede co tydzien chodzic to moze uda sie cos szybcije ziobaczymy

ja w piatek mam fryzjera tak bardzo sie ciesze mam taki odrost :ico_szoking: :ico_szoking:
od razu sie lepiej poczuje

humor nadal do bani jesien sie robi szaro buro,deszczowo,fee ja chce wiosny hehe
no i samopoczucie gorsze

troche sie boje tego ze Zulka musi isc do żłobka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
nie tak mialo byc ale niestety czasem i tak bywa :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Kasiaczekam na przepis na to ciacho ten torcik oczywiscie ale pychotka musi byc smaka narobilas :ico_wstydzioch: :-D :-D :-D

fajnie ze babcia pilnuje dzieciaczki i ze swietnie sobie radzi :-D

no i dla ciebie :ico_brawa_01: za twoja wage super

a ja chyba przejde na diete tego dukana :ico_noniewiem: moja kolezanka schudla 6kg druga znajoma rowniez zgubila kg moze i mnie sie uda
zobaczymy

Magda33, dla twojej ksiezniczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 11 miesiecy i duzo buziaczkow :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

super ze Zosienka juz zdrowa i wrocila do żłobka no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niej za klimatyzowanie sie i za dobra zabawe :-D :-D
Jak mi się uda, to wstawię dziś wieczorem film nakręcony wczoraj. Tatusiowi udało się nagrać jak Zosia robi prawie 4 kroczki :ico_brawa_01: i później bach na pupę.
czekamy na filmik

wiolaw, jak zakupy udane??kupilas Lolkowi kurteczke??
zdrowka dla dzieciaczkow :ico_oczko:

Matikasiadla twoich dzieciaczkow rowniez zdrowka :-D :ico_oczko:

Sabcia, alez ta twoja Niki jest bombowa,chyba naprawde powinnas ja dac do ksiegi guinessa bo bije normalnie rekordy w postepach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super szybka dziewczynka fajne fotki na nk :-D :-D

dobra ja uciekam kochane
jestem padnieta
podzwonilam po kolezankach ktore maja dzieciaczki i ktore moga stosowac ten cholerny vigantol :ico_zly: :ico_zly: zeby zaprzestaly go stosowac

no nic rano trzeba wstac
Wiki do szkoly idzie

dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 wrz 2010, 21:21

Witam wieczorkiem.

Mikusia przeraziłaś mnie normalnie. Sprawdziłam numer serii i datę i moja Milenuśka też brała ten vigantol. K...... nawet w aptece bezpiecznie kupić nie można...
Nie pamiętam ile to brała, ale znacznie krócej bo to już drugi.Żeby tylko to niegroźne było.
A do Twoich dziewczynek widzę ciągle coś się przyczepia.
A kto Was posłała do tego ginekologa??
Wiki biedna nie przeżywała?? a to badanie wygląda normalnie jak u dorosłej kobiety??
A skąd ta drożdżyca???
Przepisy wkrótce wkleję.
Ja już też napisałam koleżanką o tym cholernym vigantolu.
To teraz mamy w ogóle nie podawać???

Ja dziś padnięta. Rano 2 godzinny spacer. Upiekłam ciacho na radę. Pojechałam po 13, a wróciłam po 18. Na szczęście T przyszedł już zaraz po 15 i razem było im raźniej opiekować się dziećmi z babcią.

Jutro trochę luzu. Jedziemy z babcią w odwiedziny do kuzynki.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

15 wrz 2010, 23:34

hejka

jestem dziś u kresu sił
Lolek dziś przeszedł samego siebie , istne tornado , spał 2 razy po 15 minut a energi to miał za cały sztab dzieciaków i tak do 22.30 :ico_noniewiem:
a jak się uczepił Ali to nie mogła się nigdzie ruszyć
ana koniec uciekałz łóżka i kazał iść na dół ,aż padł jak długi i narazie śpi :ico_oczko:
wiolaw, jak zakupy udane??kupilas Lolkowi kurteczke??
kupiłam w H&M,bo byław miarę gruba w porównaniu z innymi jakie ogladałam i wziełam czapkę i szalik , także Lolek już ma ubranko na zimę :ico_oczko:
jezcze trzeba będzie rozejrzećsię za spodniami grubymi na sanki :ico_haha_02:
ale ceny to przerażają zakurtkę 129zł :ico_szoking:
ale co zrobić jak trzeba dzicko ubrać
a dla Ali 199zł :ico_noniewiem:

dla siebie już nic nie patrzyłam , bo nie było bardzo już czasu ,ale teraz jestem co wtorek więc spoko i siebie zdążę ubrać :ico_oczko:
okazalo sie ze moja Zulka brala ten vigantol przez 6 miesiecy
jejku dobrze ze ja tego nie podawałam :ico_szoking:

mikusia1, wy to już chyba wszystkich lekarzy odwiedziliście ,ale mam nadzieje że to już koniec i bedzie juz tylko lepiej :ico_haha_02:

Magda33, a widzisz jak szybko Zosieńka zaklimatyzowała się w żłobku , zuch dziewczynka :ico_brawa_01:

dobra lecę do łóżka ,bo nie wiem ile mój piorunek dziś pośpi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

16 wrz 2010, 08:16

wiolaw, a było cos fajnego w hm dla panienek czy nie zwróciłas uwagi? bo ja sie tez niedługo wbieram do wawy po zakupy...
a tak wogóle witam
mikusia oby wiki przeszło szbciutko,
u nas wszystko w miare ok oprucz nocy bo to loteria raz spi w miare, raz sie budzi co chwile a raz pol nocy nie spi, te cholerne zęby :ico_zly: mamy juz 7 :ico_brawa_01:
i olisia umie juz robic: papa (mowi papa) koci koci, tu tu sroczka, ojojoj (kłopoty), małego głuptaska, i ciągle tąńczy, dosłownie ciągle, i wstaje, ale tylko gdy sie złapie mnie, ale i tak fajnie :ico_brawa_01:
ostatnio kupiłam juz zaproszenia na roczek i sie pomału szkujemy do imprezy a wy?

[ Dodano: 2010-09-16, 08:29 ]
aha zapomniałam dodac, wazymy 8700
a wydawało mi sie ze wiecej :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość