Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

14 cze 2007, 22:37

Odszedł mi czop z krwią. Mam skurcze ale nieregularne jeszcze i krotkie- za to cholernie bolesne.. Krzys sie smieje ze mnie ze na Malysza urodze, bo pzybieram taka pozycje przy kazdym skurczu :ico_haha_01: Pakuje resztke kosmetykow, Krzys zrobił sobie kanapeczki i jedziemy rodzic. Trzymac kciuki!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 cze 2007, 23:26

juli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 cze 2007, 23:48

juli ty juz???? :ico_szoking: :ico_szoking:
czekamy z niecierpliwoscia... :-D tak na spokoju o tym pisalas.... hehe :ico_szoking:
ja na razie nic totalnie nie czuje i luzik.. :-D ale jakby cokolwiek zaczelo sie dziac to czuje ze spanikuje na maxa a Adam razem ze mna :ico_olaboga:

najgorsze, ze kiedys zawsze mowilam ze 2 tygodnie przed terminem chce urodzic i juz... :ico_puknij: wlasnie jutro mija ten termin... :ico_szoking: i mam nadzieje ze nasz maluszek nie bedzie sluchal mamci.. :ico_nienie: . bo ja jeszzce nie chce pozbywac sie brzuszka!!!!!!!!!!! :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
a adas rozmawia z bąbęlkiem i cos mi sie o uszy obilo, ze na jutro sie umowili... :ico_olaboga:

ogladnelismy wlasnie super film z sandra bullock "przeczucie" (oryginalny tytul:premonition) , na koncu troszke :ico_placzek: :ico_placzek:

jasnie pani :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:
ania cos wspominala o imieniu michalinka lub halinka....

[ Dodano: 2007-06-14, 23:48 ]
sorki aniu chyba helenka nie halinka... :ico_sorki:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 cze 2007, 00:06

madziorka fajny ten film,a jest jeszcze japonska wersja,troche starsza i tez bardzo fajna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 cze 2007, 00:08

lucy a widzialas "shooter"? wlasnie sciagam . :-D . i rowniez wydaje sie dobry... :ico_brawa_01:
ja ostatnio jestem do tylu z filmami na maxa.. :ico_olaboga: . kiedys codziennie ogladalismy... teraz jakos czasu brak.. :ico_noniewiem: . hihi ale nadrabiam poki jeszzce mam chwile czasu :-D

[ Dodano: 2007-06-15, 00:09 ]
i mam wiele filmow ogladnietych po kawalku.. tak jak lucy... zasypialo mi sie.... hihi :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 cze 2007, 00:15

chyba nie ogladalam .sprobuje sciagnac :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 cze 2007, 00:36

lucy a do ktorej ty tak codziennie siedzisz na tt???? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak sie polozysz to wody szybciej ci odejda... :-D hihi bo w pozycji siedzacej badz stojacej glowka oliverka dziala jak korek i dlatego na razie akcja porodowa stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hihi
ja spac tez chodze pozno, ale leze i czytam. :ico_brawa_01: .. hihi takze zmykam pod prysznic i do codziennych lektur obowiazkowych hhihi :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 cze 2007, 01:10

madziorka ja juz jestem uzalezniona,chodze,robie cos i co chwila na tt zagladam :-D a jak wstaje to najpierw kompa wlaczam he he a ostatnio to malo spie i w ogole zmeczenia nie czuje :-D klade sie kolo 1,a przed 7 juz wyspana...a i w nocy 3 razy na siusiu ide :-D normalnie spie na sile i sie zmuszam,bo tak to chyba bym wcale nie spala :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 cze 2007, 08:59

Wow, Juli rodzi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: To ją Maleństwo z zaskoczenia wzięło, ale w terminie przynajmniej.
No to chyba dziś dwoje czerwcowych dzieciaczków będzie bo i Madzi Marcinek też :ico_haha_02: Trzymam kciuki, ale super!
Ja też bym już troszkę chciała, ale tylko troszkę bo na razie jestem przerażona jak my sobie damy radę z takim Maleństwem.... W każdym bądź razie mam nadzieję, że w następnym tygodniu urodzę, ale chyba nie powinnam się na to nastawiać, bo później będę chodzić zestresowana jak Lucy. Trzymajcie kciuki żeby dzisiaj dzidzia nie zechciała wyleźć :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: , bo mój K. ma imprezę. No i jutro, bo będzie odpoczywał (mój Miś nie ma zbyt mocnej głowy :-D ).
Jaśnie Pani - nie mamy jeszcze wybranego imienia; na razie skłaniamy się żeby naszej córeczce dać na imię Helenka albo Michalinka, ale nie na 100%.... Może coś innego jednak wymyślimy :-D
A Asiula jak będzie miała córeczkę to chyba chce ją nazwać Emilka ( o ile czegoś nie pokręciłam), a synka to nie wiem, sama jestem ciekawa?

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

15 cze 2007, 09:07

Indigo mam pytanie do Ciebie jak się sprawuje pościel?bo poszłam za twoja radą i kupiłam też feretti.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość