Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 lip 2012, 09:17

Dzień dobry :-)

Madleine, trzymam kciuki żeby to nie była cholestaza :ico_sorki:
A z tymi skurczami wcześnie Cię męczy...pewnie urodzisz wcześniej niż obliczenia pokazują. Ja skurcze mam dopiero od jakiegoś tygodnia i już mam dość bo niech się wreszcie rozkręcą!
Natura mnie szczuje :ico_zly:

Miałam już dawno pytać...czy w ciąży cierpną Wam dłonie? Bo mnie to męczy już od kilku miesięcy :ico_noniewiem: Zapomniałam powiedzieć lekarzowi...może to normalne ale z Jolką tak nie miałam. W nocy budzę się kilka razy bo mnie tak mrowią dłonie i nadgarstki.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 lip 2012, 09:24

to zabrzmiało jakbym miała do Ciebie pretensje...przepraszam!!!!
no co Ty, absolutnie tak tego nie odebrałam :ico_haha_01: a właśnie napisałam do mamusi 30 minut temu i cisza :ico_noniewiem:
ylko ,ze mi sie ta pokrzywka na brzuchu pojawila dopiero po intensywnym drapaniu
a co stosujesz do smarowania? Może zmień na parę dni krem :ico_sorki: albo niczym nie smaruj.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 lip 2012, 09:41

gosia888, a mamiusia miała mieć ściągany szewek tylko nie pamiętam czy w 36 czy w 37tc... Może jest w szpitalu. W sumie kilka dni temu zaczęła już 37tc więc pewnie wszystko jest ok...no i może tuli już Marysie i nic nam o tym nie pisze żebyśmy się nie złościły że nam w kolejkę weszła :ico_oczko:

A co do kolejki....Kasia gdzie jesteś???

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 lip 2012, 09:42

a co stosujesz do smarowania? Może zmień na parę dni krem albo niczym nie smaruj.
odkad zaczelo mnei swedziec to smaruje tylko kremem dla niemowlat hipoalergicznym albo sudocremem. Innne kremy odstawilam,ale zero poprawy wiec to pewnie nie to. no i pije wapno juz 2 tydzien ;/
Miałam już dawno pytać...czy w ciąży cierpną Wam dłonie? Bo mnie to męczy już od kilku miesięcy Zapomniałam powiedzieć lekarzowi...może to normalne ale z Jolką tak nie miałam. W nocy budzę się kilka razy bo mnie tak mrowią dłonie i nadgarstki.
Mi jedna ręka często cierpnie w ciazy ,ale wydaje mi sie,ze to poprostu jakis ucisk czy cos wiec nie wspominalam lekarzowi...
A z tymi skurczami wcześnie Cię męczy...pewnie urodzisz wcześniej niż obliczenia pokazują.
Ojjjj bardzo bym chciala :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 lip 2012, 10:50

Hejka... zaraz Was doczytam ale najpierw przekazujęę wiadomość od Mamusi
Od środy leżę w szpitalu. Mam skurcze. Próbują kroplówkami powstrzymać poród. Szyjka trzyma się tylko na szwie. Dzisiaj mam badanie to napisze coś więcej. Żyły mi pękają, cała pokłuta jestem. Do tego mam hemoroidy robią mi okłady bo z bólu spać nie mogłam.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 lip 2012, 10:59

Hejka... zaraz Was doczytam ale najpierw przekazujęę wiadomość od Mamusi
Od środy leżę w szpitalu. Mam skurcze. Próbują kroplówkami powstrzymać poród. Szyjka trzyma się tylko na szwie. Dzisiaj mam badanie to napisze coś więcej. Żyły mi pękają, cała pokłuta jestem. Do tego mam hemoroidy robią mi okłady bo z bólu spać nie mogłam.
biedna - Trzymam kciuki zeby wszystko poszło dobrze!!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 lip 2012, 11:03

Qanchita nie rodzę póki co :ico_zly:

Gosia888 super że urlop udany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wstawiaj fotosiki :-)

Madleine trzymam kciukersy żeby to ie choestaza &&&&&& no a Marcinek chyba się wcześniej pojawi niż na rocznicę :-D

Julchik Twoja teściowa to złota kobieta ja co prwda na swoją też nie nazekam ale takie pomoce są superaśne :-)

Ja po badaniu... i nie jest dobrze ani źle... Jutro będę miała prowokację... ale lekarz już powiedział że czarno to widzi... bo wszystko ok ale ujście jedynie na paluszek... no i na wszelki wypadek mnie nawadniają i to ma jeszcze na celu sprawdzić czy wód nie przybędzie. Idę jako piersza w kolejce na porodówkę. Jak się nie uda prowokacja to na 99% cc :ico_szoking: :ico_olaboga: cóż ważne by z Kajką było ok ja jakoś dam radę.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 lip 2012, 11:07

cóż ważne by z Kajką było ok ja jakoś dam radę.
Napewno bedzie wszystko ok - wazne ,ze malutka bedzie juz zaraz z Wami :-) :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 lip 2012, 11:51

aja właśnie chciałam pisać że mamusia mi odpisała. No to już wiecie co i jak.

Ja byłam u lekarza z Tomkiem kupiłam sobie klapki, pyszne czereśnie i fasolkę szaparagową no i jestem. No i za sprzątanie muszę się zabrać ale mam takiego lenia.
cóż ważne by z Kajką było ok ja jakoś dam radę.
będzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 lip 2012, 11:54

No i za sprzątanie muszę się zabrać ale mam takiego lenia.
ja tezzzzz :ico_sorki:
Chyba sobie utne drzemke po ciezkiej " swędzącej" nocy :ico_noniewiem:
Powiem Wam,ze jak na początku moje spuchniete nogi przeszkadzały mi najbardziej estetycznie to teraz są juz tak " sztywne" ze nie moge zejsc normalnie po schodach,ani wogole isc bo mi się nie zginają ani przy palcach ani przy kostce ;/
A mialam plan niedlugo schodzenia po schodach w bloku rodzicow i chyba nie wyjdzie :-)


u Was tez dzis tak ciepło?
Chyba zrobie nalesniki na obiad bo nic innego mi sie nie chce :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość