Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

30 sie 2007, 15:27

:ico_haha_01: :ico_brawa_01: dla Adusi i Emilki za chodzenie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Pawełka za ząbka
Michałek też jakiś marudny, trochę ma katarek,ale nic więcej mu nie dolega, nie ma temperatury, mój piotrek miał wczesniej katar i pewnie go zaraził, a i mnie coś głowa boli :ico_zly: a tu imprezka się zbliża :ico_olaboga: mam nadzieje,że jakoś nas minie choróbsko :-)

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

30 sie 2007, 19:13

mama-emilki pisze:Kasiu, no to Emilka tak mnie "oszukuje", bo ona zawsze dzieli sie ze mną ciasteczkiem, bananem albo brzoskwinią, ale ostatnio właśnie jak już mam wziać to zabiera i się śmieje Pocieszne te dzieciaki


heh dokładnie :ico_brawa_01:

Gabrysiu to u was chorobsko panuje na maxa... współczuje wam... obyście szybko wyzdrowieli...

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

30 sie 2007, 19:42

w ogóle nie mogłam wejść dzisiaj na TT - tyle cop rano

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Pawełka Adusi i Emilki

Iwonko ja to Cie rozumię że się niepokoisz bo jak Oliwka miała okres że bardzo mało jadła to tez się martwiłam. I tak naprawdę nie wiem co moge Ci doradzić chyba to samo co dziewczyny pisały wcześniej - stały kontakt z pediatrą i systematyczne badania. I miejmy nadzieje że jej to minie.

ehhh jak czytałam o tym dzieleniu się to Oliwka zjada wszystko na spółke z psem tzn. herbatniki biszkopty i takie tam. Jak Oliwka kaszki nie doje to piesek tylko patrzy zeby dla niego to zostało.

nic ja uciekam do zobaczenia jutro
miłej nocki

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 sie 2007, 20:12

hej kochane
wielkie brawa dla Adusi i Emilki za samodzielne kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ja jzu nie moge sie doczekac kiedy moj leniuc hzacznie bo jak na razie wszystkie meble i sciany jegoi hehe, tak zasowa po domu :ico_haha_01:

i dzis mam swieto lasu bo Oskar zasnal o 19:10 normalnie w szoku ejstem, pewnie obudzi si ok 23 ale to i tak mile z jego strony ze dal mamusi tak szybko dzis odpoczac :ico_haha_01:

moj synus natomiast jsli chodzi o dzielenie sie pokarmami to juz to robi od jakeigos zasu i czasami daje mi do buzi wszystko, wlacznie z zabawkami ktore chce abym zjadala :ico_haha_01: i ładnie tez juz robi "cacy cacy" choc czasami yglada to jakby robil "bam bam " hehe

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

30 sie 2007, 20:26

Moj kawaler tez juz spi ale dzisiaj cieniutko zjadl tylko 140ml kaszki chyba nieobedzie sie w nocy bez mleczka.

Nie bylo dzisiaj drugiej drzemki i odplynal doslownie w sekunde.

Ja juz mam gotowe menu na urodzinki mojego synusia zdecydowalam sie jednak na uroczysty obiad i slodki poczestunek bedzie bez alkoholu tylko lampka szampana.

Pawełek tez od kilku dni sie zaczal dzielic wszystkim co je i niemal na sile mi wpycha do buzi.

A najwiesza radoche ma jak udaje ze czytam gazete a on zaglada od spodu i rechocze

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

30 sie 2007, 20:49

Ewelina82 pisze:cieniutko zjadl tylko 140ml kaszki


:ico_szoking: cieniutko ? Julia nigdy nie zjadła na raz 140 kaszki :ico_oczko:

moja małą tez zasneła :-)

Co do rockzu to właśnie tworze menu... obiad juz mam, ciacha tez... jeszcze musze pomyślec nad kolacja

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 sie 2007, 23:10

Halo to ja, piszcie co u was, bom nie na czasie, odpoczywałam dwa dni u rodziców :-D
A z Wiki we wtorek bylismy u lekarza, mała waży 11 kg :ico_szoking: Mamy ograniczyć kaszkę :ico_oczko: o której widze tu mowa. Moja pochłaniała dziennie 320 kaszki i jeszcze jej mało. Ale od środy dostaje dziennie 250 :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 sie 2007, 07:26

Dla Adusi i Emilki za próby chodzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Trzymamy kciuki za Michałka,zeby jednak ta choróbsko małego nie dopadła :-)

Maja tez sie dzieli wszystkim, nawet smoczkiem ale za chwile odbiera :ico_haha_01:

I faktycznie jak kazde dziecko jest inne - Ty Ewelinko martwisz sie,ze Pawelek zjadł tylko 140ml kaszki a ja cieszyłabym gdyby Maja tyle wypijała...

Tak sobie mysle,ze jakis wirus zaatakował :ico_noniewiem: , oby nie...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 sie 2007, 09:42

witajcie kochane
Gabi kuruj sie kuruj oby wstretne chorobsko szybko minelo
Oskar kaszke dostaje tylko raz dziennie ok 250 ml do wpicia bo lyzeczka zje 3 lyzeczki i koniec, no czasem zaszaleje i zje 5 :ico_noniewiem:

dzis koszmarna noc, zasnal o 19:10 obudzil sie o 20:20 i szalal do 22:30, potemw nocy 2 pobudki jakies takie leki mial az w koncu o 5 rano sie obudzil i nie spi do teraz :ico_noniewiem: :ico_zly: jestem zla , spiaca i zmeczona....
zaraz ide go uspic bo juz zaczyan ksiaze marudzic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-31, 09:46 ]
ja ma kontrole 12 wrzesnai i juz musze przyznac ze nie moge sie doczekac, bo jestem ciekawa ile wazy bo ostatnio byl na kontroli 16 czerwca...
jak go sadzam na wage to pokazuje 10 kg, ale ta waga nie ejst jakas taka dokladna jak te dzieciece w przychodni a po za tym sadzam go zawsze z pielucha i w ciuchach, wiec to chyab tez nie tak :ico_oczko:

wiecie co martwie sie, juz sama nie wiem co robic,, od kilku dni Oskar ma lewe oko z lewej strony czerwonawe, jakby krwinki popekaly, albo jakby zatral, myslalam wlasnie ze to zatarcie bo wieczorem zawsze jak jest spiacy trze oczy, no ale chyab by to zniklo a to jest wciaz, i tak juz nie wiem co robic, czy w poniedzialek isc z nim do lekarza aby dali skierownaie do okulsity????

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

31 sie 2007, 10:38

Natalko jesli to nie zniknie do poniedzialku to idz lepiej do lekarza a moze czyms sie ukul?

U nas noc tradycyjnie z kilkoma pobodkami a ja przezywam horror czekam na okres i nic!!!!! juz zaczynam sie obwaiac ze jestem w :ico_ciezarowka: oby nie wprawdzie boli mnie podbrzusze jak na okres ale mam zle przeczucia poczekam jeszcze do niedzieli i zrobie test :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość