Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 gru 2007, 13:00

Dzien dobry a my juz z Nicolcia jestesmy po zajeciach :ico_oczko:
Bylo fajowo,mala sie wybawila i miala kontakt z innymi dziecmi dzisiaj poznala Dominika,Robina,Fione,Timiego,i najbardziej zaprzyjaznila sie z Dominikiem :ico_oczko: Bylo super,a za tydzien bedziemy z robic Apfelkerze co znaczy jablko z swieczka w srodku :ico_oczko: :ico_brawa_01:
No i mala dzisiaj ladnie spala tylko raz wstanelam do niej i poprawilam malutkiej pozycje i poszlam dalej spac i mala tez spala spokojnie :ico_oczko:
Na tych zajeciach sie tak malej podobalo ze my to sie juz do domu zbieramy a mala jeszcze sie chciala bawic :-D :ico_oczko: Ale znowu za tydzien pojdziemy :ico_oczko:
A ta moja znajoma nazywa sie nie Sabina tylko Karin :ico_wstydzioch: Jednak to nie byla ta babka u lekarza wczesniej jak mi sie wydawalo.. no ale mam nowa znajoma i to wazne :ico_oczko: a Nicole ma nowa kolezanke Kersztine :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Milego dnia paa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 gru 2007, 17:35

dzień dobry dziewczynki ....
iza, Ale Mateuszek ma super zdjęcie w podpisie - poprostu bomba .. no nie mogę - jest śliczne ... mało powiedziane ... jest odlotowe :ico_brawa_01:

No i tak na marginesie ... boję się że dołaczę do mam w dwupaku ..... :ico_noniewiem: z rańca zrobię test ..... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 gru 2007, 19:11

No i moja dziewczynka spi sobie juz dzisiaj drugi raz :ico_oczko:
Pierwszy raz spala zaraz po naszych dzisiejszych zajeciach :ico_oczko: okolo 2 godzin ale z przerwami :ico_oczko:
Teraz spi ale czuje ze zaraz sie obudzi ten drugi raz po polodniu mala nie spi dlugo :ico_oczko:
Ok ide wypisywac kartki na swieta bo was niema :583: :ico_noniewiem:

Aginka to czekam na relacje i powodzenia :ico_oczko: Pozdrawiam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-05, 22:40 ]
A wy gdzie jestescie??????
U mnie ok,moje dzieciatko zasnelo ale ostatnio jakos mala potrzebuje dluzej zeby zasnac ale nie marudzila i spokojnie zasnela :ico_oczko:
Jakos nie umiem pisac jak was niema!!!!!!
Milej Nocki Dobranoc paa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 gru 2007, 23:41

Cześć Dziewczyny.
Basiu, spóźnione, ale serdeczne i gorące życzonka przesyłam. :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Wybaczcie, doczytam was jutro, dzisiaj cały dzień upłynął jakoś za szybko. Miałam trochę pracy, Kinga zasnęła dopiero przed 22 :ico_szoking: . Cały czas szykujemy jej pokoik. Już wygląda nieźle :ico_brawa_01: . Jest część mebelków. Musimy jeszcze dokupić łóżko i jedną szafkę i będzie już gotowy do zamieszkania przez nasze Słoneczko.
Maggie, dobrze, że dolecieliście szczęśliwie. Udanego pobytu w PL.
zubelek, zdróweczka dla maleńkiej "smarkuli" :ico_haha_01:
Kristi, fajnie, że trafiłyście z Nicole na te zajęcia. Zawsze to urozmaicenie dla malutkiej i dla Ciebie.
Aginka, no, kochana, z niecierpliwością czekam jutrzejszego dnia i tego, co pokaże Twój teścik... Może dołączysz do nas? Pozdrawiam Cię.
Uciekam pod prysznic i spać. Kinga jutro pewnie pośpi dłużej, więc i ja razem z nią.
Dobrej nocki.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 gru 2007, 13:10

Dzien dobry ja na chwilke :ico_oczko:
U nas nocka minela super,mala spala spokojnie i nie obudzila sie ani razu w ciagu nocy pozniej jak maz poszedl do pracki to ja sie kolo malej polozylam i tak sobie spalysmy az do 8 45 :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D :ico_oczko:
Pozatym to jestem dzisiaj troche pracowita i juz od rana sprzatam mieszkanko i nawet sie zdazylam z Nicolinka wykapac(wziasc prysznic) i teraz malutka spi a ja dalej do pracy jeszcze musze umyc podlogi i na korytarzu porzadek zrobic a pozniej biore sie za obiadek :ico_oczko: :ico_brawa_01:
No i tak to ladnie mala zasnela i jest ok :ico_oczko:

Mama_Kingi to racja te nasze zajecia to takie urozmaicenie dla Nicole i dla mnie tez bo moge sobie troche jezyk podszkolic i poznac nowych ludzi i wymienic doswiadczenia z innymi mamami :ico_oczko: :-D Podobalo sie nam na tych zajeciach :ico_brawa_01:

U nas dzisiaj pogoda straszna :ico_olaboga: Pada deszcz i jest zimno i nie pojdziemy chyba dzisiaj nigdzie.. no i mamy dzisiaj Mikolaja :ico_oczko: :ico_brawa_01: Maz juz dostal prezencik i bardzo mu sie podobaly te dvd :ico_brawa_01: chyba trafilam w jego gusta :ico_brawa_01:
I jestem ciekawa co mi ten moj Mikolaj przyniesie :ico_oczko:
Milego Mikolajowego dnia wam zycze :ico_oczko:
A Nicolinka dostala na Mikolaja tak jak mowilam pieniazka do skarbonki i czekoladki Mikolajkowe :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Wpadne pozniej pa

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

06 gru 2007, 14:04

Mama_Kingi pisze:zubelek, zdróweczka dla maleńkiej "smarkuli"


no i juz wyzdrowiala :ico_haha_01:
Aginka pisze:No i tak na marginesie ... boję się że dołaczę do mam w dwupaku ..... z rańca zrobię test .....


no i co tam????? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja mam dzis sprzatanko a jutro wyprowadzke,juz nie moge wytrzymac :-D tak sie ciesze,ze bedziemy u siebie bo tu niestety swobodnie sie nie czuje mimo ,ze to u brata :ico_noniewiem:
no ale niestety znowu bede bez kompa i to juz na dobre bo na razie nie damy rady kupic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 gru 2007, 16:44

Aginka jak tam test ??????????? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

zubelek dobrze że będziecie już na swoim tylko szkoda że bez kompa :ico_placzek: :ico_placzek:

U nas wszyscy chorzy mąż na zwolnieniu i Ada się przeziębiła :ico_olaboga: rano miała temp.38 :ico_olaboga: :ico_olaboga: .Wczoraj byłam z nią u lekarza i na razie obyło się bez antybiotyku ale w razie czego mam na kontrole przyjść obym nie musiała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Mam dawać Adusi Eurespal ,Nurofen ,Lacidofil i do noska psikać wode morską.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 gru 2007, 17:51

Hej dziewczyny :ico_oczko:
Moja Nicolinka spala dzisiaj tylko godzinke,ale niewiem czy bedzie jeszcze chciala raz spac.. :ico_noniewiem: raczej watpie chociaz nigdy nie wiadomo... a mala jest juz zmeczona ale nie marudzi tylko spokojnie sobie siedzi i jest ok :ico_oczko:
Ogulnie dzien minal szybko,ugotowalam obiadek,posprzatane mam i teraz czekam na mojego Mikolaja i moze tescowie tez przyjda na Mikolaja do Nicole :ico_oczko: :ico_noniewiem: :-D Zobaczymy :ico_oczko:
Ja uciekam wpadne jak mala zasnie wieczorkiem :ico_oczko: :ico_haha_02:

Aginka daj znac jak tam ci tescik wyszedl :ico_oczko: Wszystkie jestesmy ciekawe co i jak :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 gru 2007, 18:50

No niestety Mikołakj nie przyniósł nam dzieciątka .... szkoda ... bo juz się oswoiłam i nawet się cieszyć zaczynałam .... trudno - ale widocznie Mikołaj uznał że byłam niegrzeczna :ico_placzek:

Za to Mikołaj poprzynosił mnóstwo prezentów ... Malwinkce - wózek dla lalki - lalkę - misia- grające zabawki - ciuszki .... a Kapikowi puzle - motory - 2 samochody na sterowanie - książki - samochód - wariat(jeżdzący po pionowych powierzchniach .... i mnóstwo słodyczy .... dodam że to nie koniec Mikołajowych prezentów.... napewno jeszcze każde dziecko dostanie conajmniej po 2 prezenty .... - dodam że u nas mikołaj jest baardzoo bogaty za to nie ma prezentów pod choinki i nie chodzi żaden gwiazdor :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 gru 2007, 21:58

I jestem i ja :ico_oczko:
Moja Nicolinka juz sobie smacznie spi.. :ico_oczko:
Dzisiaj mala spala tylko godzinke i pozniej jej brakowalo snu,wiec szybko zasnela naprawde szybko trwalo tylko 15 minut i mala juz spala jednak godzinka na caly dzien to za malo spanka dla Nicole :ico_oczko:
No i przyszla babcia Nicolinki na Mikolaja a dziadek sie zle czul i spal :ico_zly: No ale nie szkodzi przynajmniej bylo fajnie i milo i nikt nie marudzil.. oprocz Nicole bo juz byla zmeczona i marudna.. ale mala dostala od babci pieniazek do skarbonki i slodkosci mikolajkowe :ico_oczko:
U nas jest tak troche inaczej ze Mikolaj to przynosi prezenty ale moze nie az takie bogate :ico_oczko: A wiecej prezentow bedzie miala Nicole pod choinka od nas malutka dostanie Sanki takie eleganckie z pieknym oparciem i do tego klocki drewniane :ico_oczko: A od swojej babci i dziadka Nicolinka dostanie wozek dla lalek taki sliczny juz go widzialam :ico_oczko: I do tego podusie i laleczke do wozka ktorej mozna dac sie napic mleczka :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Niewiem co mala dostanie od swojego wujka chrzestnego :ico_oczko: mojego szwagra :ico_oczko:
Pobede na TT a pozniej spadam tez do spanka bo trzeba sie wyspac :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości