elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 paź 2011, 09:22

a mój synuś już coraz częściej zaciekawiony światem i oglada co się dzieje, zwłaszcza Elizkę jak z nim siedzi i stoi miny i krzyczy i spiewa:) Urocze:)

izabellla mi się też wydaje że to już dziś będzie:) czekam na wieści z niecierpliwością;)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 09:23

oj zobaczysz ze ruszy ja ci to mówię mam przeczucie ze jednak ruszy u ciebie coś
kochana a ty na porodówkę śmigaj
mam nadzije Kochane ze tak bedzie, bo inaczej oszaleje w domu :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 paź 2011, 09:23

Kwiatunio śliczne Twoje dziewczynki :ico_brawa_01:
a mąż ma gest :ico_brawa_01:

mój obiecał mi dać kaskę na nowy tatuaż :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
na stopę i łydkę :-D już sie doczekać nie moge kiedy zrobie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 paź 2011, 09:30

Dzien doberek :-)

ja juz po sniadanku, maly w przedszkolu i zaraz musze obiadek zrobic to bedzie gotowy jak maly wroci.
Za oknem chlodno i ponuro, u nas pogoda juz sie zepsula, zimno rano bylo i troche juz padalo, szkoda
jak 3/4 nocy nie przespalam.
to witaj w klubie, ja tez nie spalam, chyba jakos po 4 usnelam, brzuch mnie pobolewal, jakies tam skurcze byly, na odbyt tak cisnelo, ze szok, myslalam, ze zaraz mi tam cos eksploduje i do tego zgaga piekielna :ico_olaboga: mowilam do P., ze sie wykoncze niedlugo.

RAno wstalam, a tak sie nie chcialo, parcie na odbyt dalej jest, meczy mnie juz to, a jak wrocilam z przedszkola to szybko do wc, przeczyscilo mnie, ze hoho

Dzwonilam do poloznej, ale nie odbierala, pewnie miala na oddziale sporo roboty, zaraz sprobuje do niej zadzwonic, mam ndzieje, ze nie spi :ico_noniewiem:

karina22, fajnie, ze malutka spokojnai grzeczna, oby tak dalej, a dzieciaki przyzwyczaja sie, na poczatku na pewno ciezko, ale dacie rade :-)

Dzis troche posprzatam i chce podlogi pomyc

szkieletorek, a Ty kochana pomylas te podlogi i poprasowalas czy juz nie???

[ Dodano: 05-10-2011, 09:32 ]
a mój synuś już coraz częściej zaciekawiony światem i oglada co się dzieje,
no pewnie, a co Ty matka myslalam, ze bedzie tylko spal :ico_oczko: ciekawy swiata chlopak jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 09:38

Pati85, to widzxe ze mamy takie same przygody i objawy w nocy :ico_olaboga:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 paź 2011, 09:39

Pati85, uuu to jeszcze razem z izabellla jednego dnia urodzicie, ale by było, forumowe bliźnięta hihihihi

mój obiecał mi dać kaskę na nowy tatuaż
na stopę i łydkę już sie doczekać nie moge kiedy zrobie
a już upatrzyłas sobie wzór??? ja niebawem będę słała moje pomysły do tatuazysty by wycenił i określił ile czasu jemu zajmie robota - a znalazłam dobrego kolesia u siebie w mieście akurat, ale Polak - do Anglika nie pójdę bo nie podobają mi się ich prace i się cenią jak nie wiem. tyle, że musze kaskę nazbierać na to ale mam nadzieję, ze w ciagu pół roku się uda:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 paź 2011, 09:48

och, mnie też się tatuaż marzy :ico_sorki:

izka, lec już rodzic i będzie z głowy ;-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 paź 2011, 09:52

Pati85, to widzxe ze mamy takie same przygody i objawy w nocy :ico_olaboga:
no idziemy leb w leb :-D ale ja mam juz dosc
Pati85, uuu to jeszcze razem z izabellla jednego dnia urodzicie, ale by było, forumowe bliźnięta hihihihi
oj watpie czy ja urodze razem z izabella, bo to wszystko jest dziwne dla mnie :ico_noniewiem: ja juz glupia jestem :ico_olaboga:

Wlasnie mialam dzwonic do poloznej, ale mnie wyprzedzila.
Powiedziala, zebym sie nie martwila o ta glowke, i mowila, ze lekarz tez skoro nie moze dokladnie zmierzyc to po co mowi i straszy pacjentke, ale mam sie nie martwic, pytalam sie jak to sie ma do cm to mowila, ze nie wie, ale to gdzies w granicach 36 cm bedzie, i zebym nie brala do glowy, bo to druga ciaza wiec nie bedzie zle, przy pierwszym dziecku to byloby ciezko, trzeba by bylo pewnie cieci robic, ale jak ja drugi raz to pewnie obedzie sie bez. Noi tez ja dziwi, ze lekarz powiedzial, ze tam na dole nic sie nie dzieje, mowila, ze jak nadal tak bede sie czula to mam przyjechac na oddzial ona ma dzis dyzur i tam mi zrobia USG, lekarz mnie zbada, zmierza dokladnie dziecko bo maja do tego sprzety i bedzie wszystko wieadomo. Dzwiw ja to, ze mam takie objawy a nic tam na dole sie nie dzieje i pewnie podjedziemy dzis a jak nie to jutro, bo na rano i sie upewnie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 paź 2011, 09:56

Pati85, pewnie, jedź, jedź. lepiej się dokładnie wszystkiego dowiedziec. mnie też dziwi, że "nic".

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 09:57

ale ja mam juz dosc
mi juz tez wszystko bokiem wychodzi.
oj watpie czy ja urodze razem z izabella, bo to wszystko jest dziwne dla mnie ja juz glupia jestem
ja mam obiawy przepowiadające od 3 tygodni wiec nie wierze w to ze dzis sie uda :ico_placzek:
Dzwiw ja to, ze mam takie objawy a nic tam na dole sie nie dzieje
tak jak u mnie skurcze sa a doopka a nie poród

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość