ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 sie 2012, 07:32

Agus ja ci powiem ze nigdy nie mialam takiego uczucia..mialam czasem mysli samolubne, ze Mila jest tylko moja, jak byla taka malusia to nie chcialam zeby ja ktos bral, sie nia zajmowal itp
ale zawsze myslalam ze bede miec drugie dziecko i nie zastanawialam sie nad tym czy je pokocham, jaki bede miala do niego stosunek, bo bylo to dla mnie oczywiste..
i nie widze roznicy w kochaniu Mili czy Kali i na prawde super jest miec dwojke w takim wieku jak ja mam :ico_brawa_01: :ico_oczko:
a butki fajne, ale mi sie wydaje ze dla rozpoczynajacego chodzic dziecka sa za niskie w kostce, ale sama bedziesz widziec jak chodzi..mi Kala czasem wykreca jeszcze nozke na boki w butkach do pelnej kostki, wiec nie wyobrazam sobie jej w nizszych butkach wogole..
ale jula takie wysokie butki sa np w ccc, ja dla Mili nigdy nie kupowalam takich drogich np Bartka, byle by mialy takie wyglebienie w stopce, takie zeby sie plaskostopie nie robilo i zeby byly za kostke :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

10 sie 2012, 07:57

Witam dziewczyny z rana, Oliwka juz wstała o 7.20 ale zasnela nam o 20 :-D w końcu mam zdjęcie tataużu wiec wrzucam je oraz zdjęcie na podstawie którego bylo robione.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

troche zdjęcie wyszło nieforemnie na mnie bo ciężko samej było mi zrobić fotkę bo mam tatuaz częściowo na boku :-)

I pochwale się że znalazłam kaszkę która mała lubi nazywa się SINLAC jest bezglutenowa ale mała ja uwielbia jadła wczoraj jak nie wiem i dziś tak samo :-D

[ Dodano: 10-08-2012, 08:01 ]
Wczoraj kupiłam soebie rower i czekam az dojedzie mi tylko fotelik dla małeji zaczynam z nia jeździć. Póki co cały czas bawi sie swoim kaskiem rowerowym czyli juz wczuwa się w rolę małego rowerzysty

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 sie 2012, 08:44

izabelllla123, piękny masz ten tatuaż !naprawdę super :-)
A Oliwka już taka duża dziewczynka :-) i śliczna blondyneczka !

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

10 sie 2012, 09:21

jula znajoma koleżanka która się sama uczyła robic takie makijaże mnie malowała. Sama to ja taknie umiem, chciałam się kiedyś nauczyc ale oczywiście zawsze mi czasu brak i samozaparcia :ico_wstydzioch:

izabella super ten tatuaż!!!!

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 sie 2012, 11:05

Hej Dziewczyny :-)

Ja tylko na chwilkę.

marcz89, pięknie wyglądasz, a Oliwka już taka fajna dziewczyneczka :ico_brawa_01:

izebelllla123, jestem pod wrażeniem tego tatuażu, ja bym w życiu się nie odważyła

szkieletorek, pytałaś jak u nas z butelką, a więc Piotruś od niedawna herbatkę wypija z butli, zrobiłam mu mega dziurę (samo leci, bo on pociągnąć to tylko cycka umie) i jakoś pije, ale tylko herbatkę. W nocy się strasznie denerwuje jak mu butelkę przystawiam. Smoczka dalej nie chce i już nawet nie mam zamiaru go uczyć. Piotruś już jest na tyle duży, że raczej skupię się na całkowitym oduczeniu nocnego jedzenia i picia

jula, polecam takie butki:
Obrazek
firmy Daniel, profilowane, Wiki takie nosi, Piotrusiowi zamierzam też kupić. Pomagają w prawidłowym stawianiu stopy u dziecka.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

10 sie 2012, 13:27

a butki fajne, ale mi sie wydaje ze dla rozpoczynajacego chodzic dziecka sa za niskie w kostce, ale sama bedziesz widziec jak chodzi..mi Kala czasem wykreca jeszcze nozke na boki w butkach do pelnej kostki, wiec nie wyobrazam sobie jej w nizszych butkach wogole..
wiesz Olis nie wykreca nozek, ani razu nie zauwazylam.. ale w sumie poczytalam sobie troche na necie i chyba troche zlekcewazylam wczesniej ten temat, dzisiaj jedziemy na miasto wiec poszukam mu porzadnych bucikow, nie myslalam nawet ze to takie wazne :ico_wstydzioch:
izabelllla swietny tatuaz! bardzo dobrze wykonany :-) az mi slinka cieknie na jakis :ico_oczko:

pierwsza nocka z herbatka wygladala tak:
- kolo 23 herbatka - z 30ml
- o polnocy herbatka - z 20-30ml
- o 2 cycus - herbatki juz nie chcial i mocno plakal.. czyli chyba jednak jest glodny.
- o 9 pobudka! i kaszka :-)
tak wiec dzisiaj kupuje termos i poki bedzie pil to bede dawac mu herbatke, cycek w ostatecznosci i zobaczymy jak to pojdzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

10 sie 2012, 14:26

Hej laski:)

My już odcycowani :) Dało jakoś radę, Ł.dawał mu butlę, a teraz już nawet jak ja daję to tylko się przytula i cyca nie szuka:)

Izabellla fajny tatoo
Agus[b/] Antos ma z usztywniona kostkę w sandałkach i dość elastyczne spody. W smyku ccc itp były tylko duże rozmiary. U nas jest babyfant i tam mają większy wybór.

Wróciliśmy znad morza było bosko, ale o tym później, bo teraz pora na objad:)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 sie 2012, 14:29

agus moja pije taka zimna herbatke, tzn jak jest cieplo to nawet nie ide jej podgrzewac, wypije z 10-20 i git,
ale zauwazylam ze jak jest cieplejsza to wypija wiecej..moze tu jest ten knif, ze jak bedzie pila ciepla herbatke to moze przysnie lepiej i nie trzeba bedzie mleczka..hmm..mleczko ma cieple, zasyci sie i spokojnie zasypia, ciekawe czy z herbatka by bylo podobnie :ico_noniewiem:

izabella tatuaz bardzo ladnie wykonany, prezentuje sie super, a co masz obok niego, jakiegos smoka?

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

10 sie 2012, 15:39

dzięki serdeczne dziewczsyny za pochwałę tatuazu.ladybird23, obok mam wytatuowanego fenixa jako symbol mojego Aniołka i mojej znamy po jego stracie :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 sie 2012, 16:13

izabelllla123, tatuaż wyszedł super:) A i malutka śliczna w zjęciach w podpisie:)Oh przyjżałam sie tatuażowi i zdjeciu i powiem, ze tatuażystę wybrałas dobrego, wykonał kawał świetnej roboty, a w którym miejscu masz ten tatuaż???I je sli mogę zapytać to jaka była jego cena???

martasz, gratki za odcycowanie:)

a ja swoim dzieciom czystą wodę podaje do picia najczęściej i piją z chęcią, lubia inne s,makowe napoje, herbatki, soczki itp, ale najlepiej napajają się woda:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość