Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 paź 2007, 21:33

hyhyh - chyba pełnia jednak - u nas ..tez .... małe spiecie ... ech... pełnia 3 dni ??taaak ??
ale tam zinnej strony - idę na 3 etap do tej firmy o byłam na rozmowie - ale ale .. ide tez w poniedziałek do jeszcze innej :-D ale na jak to wam napisac - na kierownika o! :-D zobaczymy czy da rade :-D
a mój mały Hubertus - tak daje czadu od wczoraj :ico_olaboga: tylko raczki - juz rozmawiałam z P. Małgosia - ze mi synala przez dwa dni rozpusciła!!!! koniec z raczlkami!!! ma zakaz- bo ja sobie poradzic nie moge - do kibla wyjsc nie moge - bo krzyk ..a było tak dobrze .... maruda ze szok i zasnac w dzien nie chce ... :ico_olaboga: wytrzymuje nawet 4 godziny i jak sie go kładzie to ten w ryk ..no mam cyrk taki ze szok ....

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 paź 2007, 21:34

A TT znów coś dziś kiepsko działa.
Zmykam zaraz spać, dziś prałam pościel więc czyśta pachnąca, wywietrzona na słoneczku więc będzie przyjemnie pod taką kołderkę wskoczyć. U nas dziś było poprostu pięknie, spacerowaliśmy nad stawem, Karol liczył :ico_oczko: dzikie kaczki, ale oczywiście aparatu nie wzięłam, może jutro.

To mówię już wszystkim dobranoc :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 paź 2007, 21:35

hyhyh - chyba pełnia jednak - u nas ..tez .... małe spiecie ... ech... pełnia 3 dni ??taaak ??
ale tam zinnej strony - idę na 3 etap do tej firmy o byłam na rozmowie - ale ale .. ide tez w poniedziałek do jeszcze innej :-D ale na jak to wam napisac - na kierownika o! :-D zobaczymy czy da rade :-D
a mój mały Hubertus - tak daje czadu od wczoraj :ico_olaboga: tylko raczki - juz rozmawiałam z P. Małgosia - ze mi synala przez dwa dni rozpusciła!!!! koniec z raczlkami!!! ma zakaz- bo ja sobie poradzic nie moge - do kibla wyjsc nie moge - bo krzyk ..a było tak dobrze .... maruda ze szok i zasnac w dzien nie chce ... :ico_olaboga: wytrzymuje nawet 4 godziny i jak sie go kładzie to ten w ryk ..no mam cyrk taki ze szok ....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 paź 2007, 21:35

ladybird23, nie dziwie ci sie ze masz nerwa tez bym sie wkurzyla
ale u mnie to samo
ja najpierw musze zrobic wszystko przy malej a dopiero potem ja a u michala troszke na odwrót
ahhhhhhhh faceci

a to moja niunia

lezaczek

Obrazek


mata

Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 paź 2007, 21:36

hyhyhyh i wyszlo ze napisalam 2 razy :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 paź 2007, 21:37

ladybird23, nie dziwie ci sie ze masz nerwa tez bym sie wkurzyla
ale u mnie to samo
ja najpierw musze zrobic wszystko przy malej a dopiero potem ja a u michala troszke na odwrót
ahhhhhhhh faceci

a to moja niunia

lezaczek

Obrazek


mata

Obrazek

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

27 paź 2007, 21:38

a nie wiecie przypadkiem czy przed pobraniem krwi u dziecka też nie wolno go karmić czy normalnie ma jeść; no bo dorośli to na czczo idą...
mam skierowanie na morfologię dla Igi i zapomniałam się zapytać...
kamizela, Ty pisałaś coś o morfologii że miałaś robić małemu to może wiesz??

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 paź 2007, 21:38

ladybird23, nie dziwie ci sie ze masz nerwa tez bym sie wkurzyla
ale u mnie to samo
ja najpierw musze zrobic wszystko przy malej a dopiero potem ja a u michala troszke na odwrót
ahhhhhhhh faceci

a to moja niunia

lezaczek

Obrazek


mata

Obrazek

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

27 paź 2007, 21:38

a nie wiecie przypadkiem czy przed pobraniem krwi u dziecka też nie wolno go karmić czy normalnie ma jeść; no bo dorośli to na czczo idą...
mam skierowanie na morfologię dla Igi i zapomniałam się zapytać...
kamizela, Ty pisałaś coś o morfologii że miałaś robić małemu to może wiesz??

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 paź 2007, 21:38

jagodka24, dobrze, że jeszcze chwilę zostałam, ja tak lubię oglądać foty naszych bobasów. Jagódka jest super!!! Leżaczek ją paży tak jak mojego Karola.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość