barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

31 maja 2008, 13:03

ooo..., to jakiś koszmar...

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

31 maja 2008, 14:16

to mnie zaskoczyłas z tymi cenami

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

31 maja 2008, 15:54

spróbuj Violu kupić bilet na TLK..... Kuszetka kosztuje wtedy 25 PLN plus bilet. Ja np. z Katowic do Kołobrzegu zapłacę za bilet 67 plus kuszetka 25. sprawdz w internecie może jest jakiś pociąg

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

31 maja 2008, 20:55

dziewczyny, jak któraś używa pampersów, to są jeszcze w promocyjnych cenach w Tesco do jutra (ta gigant paczka za niecałe 52zł) oraz w Realu do poniedziałku (jumbo za niecałe 42zł)
a my oczywiście bez prezentów dla dzieciaków na DD, tak to jest jak się na ostatnią chwilę zostawia i wpadają goście z wizytą
no cóż, trudno będzie tylko torcik, a prezenty innym razem
bo ani huśtawka nie jest dostępna, ani rowerka nie dało się kupić :ico_placzek: , ale z tym drugim to już mam sklepik upatrzony bliziutko gdzie są wszystkie modele, na które chcę wsadzić Wiki
a dziadkowie (moi teściowie) jutro do nas nie przychodzą, zarzucają nam, że utrudniamy im kontakt z wnukami, pewnie skoro się ich zaprasza, a oni olewają, to rzeczywiście bardzo im utrudniam
w przyszłym roku ich nie zaproszę i pójdę z dziećmi do ZOO
a dziś cudna pogoda była, choć wieczorkiem niebo troszkę się zachmurzyło, no ale prania moje wysychały dziś momentalnie, uwielbiam takie pranie, kiedy nic mi przez tydzień na sznurze nie wisi, tylko pranko, a za 2 godzinki już ze sznurka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-31, 21:29 ]
viola, ula dzięki za komentarzyki, a co do przepisu Uleńko, to najlepiej planować chłopca i niech facet będzie potem zadowolony, podobno to niezawodny sposób na uroczą córunię :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-31, 21:29 ]
jakie tu pustki :ico_szoking: czyżbyście już szykowały domeczki na DD?!

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

31 maja 2008, 21:50

WITAM WIECZORKIEM :-D ja dopiero teraz bo mezus sobie dzis wolne zrobił, bo musielismy jego warsztacik wysprzatac bo juz nawet klienci nie mieli gdzie usiasc :-D i jak zaczelismy po 8 tak po 16 udało nam sie skonczyc, chociaz i tak wszytsko jeszcze nie sprzatniete bo maluch z babciami był wiec trzbea było wracac do domku :-) ale wywieźlismy 6 worów ze smieciami ale tak to jest jak sie raz w roku sprzata :-D

Dzieki za komplementy co do włosków to troszke mi szkoda było ale za niedługo i tak planuje drugiego bobaska to mi znowu urosna :-D zeby kolejny maluch miał za co ciagnac :-D

A my to jutro spedzamy dzionek we Wrocławiu na zakupkach ale tym razem bierzemy malucha za soba i jeszcze tesciów niech sie wykaza :-D bo podobno maja byc rózne atrakcje dla maluchów miedzy innymi w ikei wiec moze dostanie jakiegos miska :-D
A wogóle to srtasznie korci mnie zeby kupic sobie zmywarke, b o juz mnie dobija te ciagle mycie naczyc :ico_zly: a moze któras mi doradzi na co warto zwrócic uwage przy wyborze zmywarki :-D

Basiu a tesciami to sie nie przejmuj cóz poradzic ze niektórym nie wiadomo jak dogodzic :ico_olaboga:
a na Celin Dion to ja tez jeszcze nie kupiłam biletków, a które polecasz kupic jak cos :ico_noniewiem:

A z tymi bilekami to naprawde masakra, zawsze myslałam ze pociagiem to sie tanio podrózuje :ico_noniewiem: ale chyba zapomnieli powiedziec ze na stojaco :ico_szoking:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

31 maja 2008, 22:15

mój dziś miał dzień sprzątania i został oddelegowany do posprzątania poddasza, normalnie przejaśniało wreszcie, a mogło być tak od dawna fajniutko
widać, że sobotka była pracująca
uleńko Pawełek to na pewno dziadków zawojował i ci zachwyceni stracili poczucie czasu :ico_brawa_01:
fajnie, że udało wam się skończyć porządeczki, teraz to pewnie mężuś nie będzie chciał do domku wracać jak mu ładniutko posprzątałaś :ico_oczko:
co do zmywarki, to na pewno zużycie wody i prądu jest ważne czyli te wszystkie klasy energetyczne itd. i warto wybrać większą zmywarkę(żebyś 2 razy nie puszczała jak goście przyjdą), która ma opcję pół wsadu i żeby była cicha, a szczególnie czy sygnał wyłączenia jest głośny lub czy można go wyłączyć i to chyba tyle
co do Celinki to z biletami sama nie mogę się zdecydować, a co chwilę to widzę mniej wolnych miejsc, nie bardzo chcę na płytę, bo jestem za niska i nic nie zobaczę, zresztą chyba zbyt zmęczona, żeby ustać od 16, wolę wybrać trybunę, bo można przyjść później i wszystko z góry widzieć, a show podobno będzie super z ruszającą się sceną itp.
no i cały kwartał ma być zamknięty, więc bez biletu nic się nie podejrzy

[ Dodano: 2008-05-31, 22:18 ]
tutaj masz stronkę z całym info i z biletami
http://www.bileteria.pl/opis-wydarzenia ... odule=true
dobrej nocki, bo nie wiem co mnie z Tadzikowymi zębolkami dziś czeka

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

31 maja 2008, 23:21

Basiu wspólczuje z tymi teściami- ja tez mam z teściową tak wiec wiem jak to jest- zawsze sie czegoś doszuka w moich słowach....a trudno to dziecku wytłumaczyć dlaczego dziadkowie sie tak zachowują....

Ula czy obcięłaś włosy??? a gdzie jest fotka???


czy planujecie już następne bobo- jedna z moich koleżanak ktora ma synka w wieku Bronka już zaszła w nastepną ciaze....ale będzie wesoło jak następne maleństwo sie urodzi....

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

01 cze 2008, 17:14

witajcie, widze że dd wszyscy świętują :-D :-D :-D :-D :-D
My odpoczywamy po porannym spacerze, bo było "ostro" :ico_oczko: tzn piaskownica, zjeżdzalnia, huśtawki i jeszcze festyn przy plejadzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a teraz wybieramy się na lody :ico_brawa_01:
Natala zasypana prezencikami od nas dostała http://www.allegro.pl/item366893588_lit ... _1623.html
od cioci http://www.allegro.pl/item370946897_sim ... iesek.html
od babci i dziadka 4 kompleciki ubranek...... i lale Franie....... i zestaw do piaskownicy..... i komplet zabawek do kąpieli...... i w sumie nie ma czasu się tym bawić.....
spadam....

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

01 cze 2008, 17:18

Hej hej my juz po chrzcie.
Upal ze pot po d...... plynie.Mala spi a w kosciele nie chciala sie ochrzcic.Ksiadz chcial ja namascic a ona kiwala mu nie,nie,nie :ico_noniewiem: Numery ale w koncu dalo rade no i potem śmigała zadowolona.No i w kosciele cala mszę gadała,spiewała a jak ma gadac to jest spokojna. :ico_wstydzioch: Ciągle na odwrót.Mała dostała kasiorke oraz łancuszek srebny z Matką Boska oraz złoty też z Matka Boska.Bardzo ładne no i jesteśmy zadowoleni bo wszystko poszło super.Zdiecia wkleje kochane jak przyjade do domciu.A wracamy juz w środe lub w czwartek w nocy.Wiec "urlop"dobiega konca.Dobra uciekam troszke na balkonik buzke wystawic do sloneczka pa i miłej niedzieli jeszcze.
Buuuuuuuuuuzi dla wszystkich dzieci :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

01 cze 2008, 19:33

joanna1111, super że uroczystość się udała!!!!
My już po wieczornym spacerku..... Oczywiście nie obyło sie bez zakupów..... 3 pary butow dla Natalii zamknęły listę prezentów z okazji dd......

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość