Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 gru 2007, 22:04

heeej dziewczynki,

Wczoraj miałam strasznie odlotowy dzień, bo jeszcze moja siostra przyjechałam, tak więc wiecie, wygadać się musiałyśmy...
a dzisiaj byłam na spotkaniu z moimi przyjaciółkami...sama bez Antonia :ico_szoking: ... ale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mu sie należą, bo nie płakał za to ie dał się babci na krok ruszyć, nawet zapalić papierosa :ico_haha_01:

Jutro jadę po odbiór dowodu...

...ale co ja czytam Aginka test ciązowy robiła...ale nic z tego, a szkoda... :/
Zubelek kochana wi\taj i miejmy nadzieje że szybko do na powrócisz. :-D

U nas też był Mikołaj Antos dostał zestaw małego mechanika, strasznie się zabawka podoba i Mikołaj chyba rzeczywiście trafił w dzies :ico_brawa_01: iątkę

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 gru 2007, 22:09

Maggie to super ze Antos zadowolony z prezentu :ico_oczko: Jak to ten Mikolaj zawsze wie co ma przyniesc :-D :ico_brawa_01:
Fajnie ze pobylas z siostra :ico_oczko: i ze Antos nie plakal :ico_brawa_01:

Aginka moze Mikolaj jeszcze przyniesie ci dzieciatko :ico_oczko: Nie zalamuj sie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-06, 21:22 ]
NO i ja sie nie pochwalilam wam co mi MOj Mikolaj przyniosl :ico_oczko:
A wiec moj MIkolaj mi przyniosl zestaw kosmetykow do pielegnacjii ciala ( zel pod prysznic,krem do twarzy i pachnidelko w kulce ) Do tego slodkosci MIkolajkowe :ico_oczko: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-07, 11:50 ]
Dzien dobry
U nas nocka taka sobie,mala byla zbyt zmeczona i troche niespokojnie spala ale pozniej tak od 1 00 zasnela na dobre i obudzila sie o 8 20 :ico_oczko: :ico_brawa_01: No i teraz moj kochany dziubalek znowu sobie spi juz 30 minut :ico_brawa_01:
A ja robie obiad i jestem troche na TT,ale widze ze cos nasz watek przygasl... :ico_placzek: :ico_nienie: No moze jeszcze dostanie powera i bedzie jak kiedys :ico_oczko: :-D
Milego dzionka paa

[ Dodano: 2007-12-07, 12:01 ]
A to moze pochawle sie moja slodziutka Nicolinka dawno tego nie robilam :ico_oczko: :ico_haha_02: :

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 gru 2007, 13:56

witam :ico_haha_01:

Ada dziś się obudziła bez głosu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: tylko skrzeczy jak mała żabka :ico_olaboga: :ico_olaboga: mam nadzieje że jej szybko minie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Adusi Mikołaj przyniósł wywrotke z klockami i tablice do pisania :-D też to był strzał w dziesiątke bo super się tym bawi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

super fotki Nicolinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

07 gru 2007, 14:11

justyna25, mam nadzieję, że Adusia szybko dojdzie do zdróweczka.
Aginka, szczerze powiem, że już się cieszyłam... Ale jak nie teraz, to może niebawem?? :ico_ciezarowka: :)
Kristi, Nicole, jak zwykle piękna. Mała modelka. :ico_brawa_01: I razem jak ładnie wyglądacie...

Ja dziś dostałam "powera" i zabrałam się za sprzątanie. Pomalutku, ale kuchnia już sprzątnięta. Miałam chęć umyć więcej okien, ale jest zimno i wszystko się rozmazuje po szybach. Kinga śpi od 12. Wczoraj nie spała wcale :ico_olaboga: . Już jak się zaczęła układać, to przyszedł facet od prania dywanów i było po spanku.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 gru 2007, 18:49

Mama_Kingi pisze:Aginka, szczerze powiem, że już się cieszyłam... Ale jak nie teraz, to może niebawem?? :)


no nie wiem nie wiem ....tak jak młówiłam - napewno nie planuję .... ale jak się uda .... napewno nie będę płakała :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 gru 2007, 21:28

cześć Baboski kochane
ja dzisiaj mam dzień tęskniący z czarnym humorem i dołkami...ale zestaw co... :ico_noniewiem:
Byłam po dowód , no i odebrałam ale są jaja bo bedę musiała dzwonić na lotnisko i przebukować bilet bo stary dowód był jeszcze na stare nazwisko, czyli te z przed małzenstwa a teraz mam już nowe :ico_oczko:
ale jakos dam radę, mam nadzieje że mnie wypuszcza spowrotem do Anglii :ico_olaboga:

Justynka zdrówka dla Adusi...a tak na marginesie ja tylko przyjechałam do PL to zachorowałam...tak to w UK Antoś chorował, Boguś a ja zdrowa jak rybaaa, a teraz... choróbsko gotowe...wogóle czuje że tu bardzo suche powietrze w porównaniu z powietrzem w Anglii.

Aginka
no tak po trzosze Cie rozumiem...mi jakby sie teraz "przytrafiła" ciaża to byłabym szczęśliwa, ale świadomej decyzji jeszcze nie podejmę...

Kristi, ja myślę tez że nasz watek troszkę przygasł i wcale mi się to nie podoba, niektóre baboskijuż wogóle nie piszą..... :ico_placzek:

PS śliczne fotencje Nicolki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 gru 2007, 23:33

Dobry wieczor :ico_oczko:
U mnie dzionek minal fajnie szybko jakos :ico_oczko:
Zawsze mialam jakies zajecie i nie nudzilo mi sie :ico_haha_02: Popracowalam tez troche w domku,wypralam i ugotowalam :ico_oczko:
Pozatym to mala moja Nicolinka spala dzisiaj okolo 1,5 godzinki tylko raz w ciagu dnia i znowu bylo za malo to dla Nicole ale nie marudzila az tak strasznie dalo sie wytrzymac i byla malutka nawet grzeczna :ico_oczko:
Nicole zasnela o 21 00 i spi spokojniutko sobie i mam nadzieje ze da sie tez mamie wyspac :ico_oczko: Zobaczymy :ico_oczko:
A jak moj maz przyszedl z pracki to po obiedzie pojechalismy na male zakupy :ico_oczko: porozgladac sie za prezentami :ico_oczko: I nawet juz wybralam kupilam prezent dla tesciowej bo 20 grudnia ma urodzinki (59 lat bedzie miala :ico_oczko: ) i kupilismy jej razem z mezem taka ladna bluzke z wycieciem na szyi i do tego taki szaliczek z podobnego materialu :ico_oczko: wszystkie te rzeczy wybieralam ja i mam nadzieje ze jej sie bedzie podobal prezenick :ico_oczko: a moj maz to wybral tylko bombonierke kupilismy jej polska bombonierke w ruskim sklepie :ico_brawa_01: :-D

Maggie moze nasz wateczek znowu ozyje :ico_oczko: Za niedlugo napewno dolaczy do nas Barbara moze juz bedzie miala komp sprawny :ico_oczko: a co z reszta Babosek to niemam pojecia co sie dzieje :ico_olaboga: :583:

Aginka ja mysle jak ty podobnie :ico_oczko: Ja tez zawsze chcialam miec dwoje dzieci,ale jak cos tam by sie jeszcze zdazylo to by tez bylo ok i nie plakala bym z tego powodu :ico_oczko: Tym bardziej ze mam jedna nerke tylko jakos mysle o tym i nie daje mi to spokoju :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
Ale lubie byc w ciazy :-D :ico_oczko: To takie super piekne uczucie jak mnie moj grosio kopie tak mocno i tak z sila bym powiedziala :ico_oczko:

Dziekuje wam za milutkie slowka,ciesze sie ze wam sie podobaja fotki mojej Nicolinki :ico_oczko:
Dzisiaj mnie moja dzidzia w brzuszku wystraszylaaa :ico_szoking:
Bo czulam normalnie bardzo dokladnie jak maly grosio sobie pozycje zmienil... i to tak dotkliwie ze nie umialam nic zrobic tylko sobie siadlam i tak juz na pol lezaco zostalam :ico_oczko: Dobrze ze moja Nicolinka spala :ico_oczko: Ale pozniej znowu bylo ok,pokopal mnie troche jeszcze i znowu moglam wszytsko robic.. takie cos przezylam w ciazy ogulnie pierwszy raz :ico_szoking: :ico_oczko: :ico_haha_02: I wystraszylam sie naturalnie.. :ico_noniewiem: No bo jak z Nicole bylam w ciazy to mala mi nie robila tak... a teraz jestem z grosiem i juz jakies urozmaicenie cos nowego i innego bo wiadomo kazda ciaza jest inna :ico_oczko:
Ok i juz znowu referacik gotowy :ico_oczko: Ide pobyc z mezusiem i do lozka spac bo rano trzeba wstac i pojedziemy kupic malutkiej jakies ladne buciki po domu tak zwane kapciuchy :-D :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Milej nocki wam zycze i buziaczki dla maluszkow i dla was mamus tez :ico_oczko:

Maggie trzymam kciuki ze wjedziesz do Anglii spowrotem :ico_oczko: Bedzie ok,nie przejmuj sie i nie denerwuj :ico_oczko: Powodzenia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

08 gru 2007, 12:43

Witajcie dziewczynki, ja tylko na chwlke, bo niestety pisze jeszcze od rodzicow...
Wczoraj bylm z Asia na szczepieniu, i cala noc mi goraczkowala i plakala :ico_placzek: , teraz biedulka odsypia... na szczescie nie ma juz goraczki, ale byla bardzo rozpalona :ico_placzek:

Bardzo dziekuje dziewczynki za pamiec i zyczenia imieninowe, bardzo milutko mi sie zrobilo :-) :ico_wstydzioch:

A jesli chodzi o Mikolaja to Asiula dostala taka 'ksiazeczke rynowanke' ktora spiewa napisane w niej piosenki a jednoczesnie uczu liczenia i kolorow, bardzo sie Asiuli prezencik podobal.

ok, uciekam zobaczysz jak tam moja biedna Asiula...
obiecuje, ze niedlugo bede wpadac czesciej!

Buziaczki dla as i dzieciaczkow!

Kristi, :ico_brawa_01: sliczna zdjecia Nicolki

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 gru 2007, 13:29

witam
Ada wciąż chora :ico_olaboga: gorączkuje i mocno kaszle :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

08 gru 2007, 13:39

justyna25, współczuję... :ico_pocieszyciel: . Nacieraj ją maścią rozgrzewającą na noc...

Dziewczyny, ja dziś egoistycznie, o sobie, a właściwie o Kindze.
Wzruszyła mnie wczoraj tak, że mi łzy pociekły z oczu...
Od jakiegoś czasu mówimy je, że w moim drzuchu jest dzidzia, mała przychodzi, głaska, mówi "dzidzia". A wczoraj siedziałam, Mała podbiegła, pogłaskała i dała mi w środek brzucha takiego ogromnego buziora, że mówię Wam... Nie wiedziałam przez chwilę, jak zareagować, łzy się pokazały... Dałam radę tylko ze wzruszenia przytulić Kingusię i też mocno ją ucałować. Kochana moja córeczka...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości