Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

01 cze 2008, 20:44

Witam sie wieczorkiem, u nas tez dzis dzionek udany chociaz upał okropeczny i jak wracalismy z Wrocławia to myslałam ze sie rozpłyne, wogóle to powiedziłam mezowi ze nowe autko to nie wazne jakie bedzie byle by klime miało :-D
A wogóle to jechalismy dziadków autem bo w naszym sie chyba cos zepsuło i maz zły chodzi bo chcemy go sprzedac a tu jeszcze sie jakies wydatki kroja :ico_noniewiem:

U nas tez dzis dzionek szalony, bo tesciowie z nami byli a ja tam na nich nie moge nazekac, bo najpierw zapąłcili w auchanie za wszytskie rzeczy dla malucha, pózniej w ikei mu zabaweczke kupili a na koncu w baby max tesciowa zaszalała i kupił http://www.allegro.pl/item374964995_roz ... orow_.html
super sprawa jak dla takiego maluszka tylko ciut droga, ale co ja sie tam bede kłóciła :-D
a od nas maluszek dostał
http://www.allegro.pl/item373022866_chi ... abawa.html
bo on uwielbia wszytsko co gra wiec niech sie chłopak wyszaleje :-D

Wogóle to dzis wszystkich zaczepiał i nawet sobie poszedł do jakis obych babeczek w media markt, normalnie taki mały cyganeczek z niego :-D

A butki to tez chciałam mu dzis kupic ale nic fajnego nie znalazłam, bo sandałki mu mierzyłam ale jakies takie dziwne były bo chyba ma wysokie podbicie bo nie mogłąm mu niektórych wogóle załozyc :ico_noniewiem:

Serafinko no włsoki ciachnełam i to sporo a foteczki juz wkleiłam jakies 2 stronki wczesniej :-D
a co do rodzenstwa dla Pawełka to my tez juz planujemy cos we wrzesniu zmajstrowac :-D

Joasiu super ze sie wszytsko udało a Juli to wydaje mi sie ze i tak była grzeczna przeciez ksiadz w głowe nie dostał :-D a ze organista nie wiedział kiedy grac to juz przeciez nie jej wina :-D

Abegano prezenciki super tylko niech maz uwaza bo na tych smiesznych filmikach to zawsze jest pokazane ze jak dziecko takim kije chce w piłke udezyc to jakos tak zawsze tatuskowi w klejnotki trafia :-D

Basiu dzieki za rady ale w koncu zmywarki nie kupilismy bo jakos w media nie było za duzego wyboru i nic nam ciekawgo w oko nie wpadło jeszcze sie tu u nas rozejrzymy moze sie cos trafi :-D a moze jakas firme mi polecicie bo słyszałam ze boscha sa dobre
a z tymi bilecikami to sie nei moge zdecydowac czy kupowac, czy nie kupowac i tez tak mysle ze lepiej na trybunach bo zawsze to masz jakeis miejsce zagwarantowane :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

01 cze 2008, 21:30

witajcie wieczorkiem
po pierwsze wszystkiego najlepszego dla naszych milusińskich, ale przede wszystkim dla Was kochane Lipcowe Mamusie, bo też dziećmi jesteśmy, a nie wiem czy przez dzieciaczki ktoś o Was zadbał, więc ja torcika stawiam dla Was :ico_tort:
teraz chwilkę was poczytam i zaraz dalej popiszę

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

01 cze 2008, 21:49

hej dziewczyny :-D

Wybaczcie nieobecność ale u mnie dużo się dzieje i dobrego i złego ale napiszę wam jak bede gotowa. Dziś mieliśmy byc już bez internetu ale jeszcze jak widać jest wiec pisze. Już w czwartek wylot.

Piękne zdjęcia waszych dzieciaczków :ico_brawa_01: Eliza też rośnie i rozrabia, powoli cuduje jak się utrzymać na nóżkach bez trzymanki :ico_oczko: tylko patrzeć jak ruszy.
tylko przestawiło jej się i w nocy sypia z nami :ico_olaboga:

Mówie wam ile załatwiania przed tym wyjazdem urwanie głowy no ale co trzeba to trzeba :ico_olaboga: Jutro pewnie już neta nie bedzie wiec się odezwe dopiero w nowym domku
A teraz buziaczki trzymajcie się :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

01 cze 2008, 21:51

abegano ależ dziś mieliście fany dzień i ile prezencików fantastycznych :ico_brawa_01:
joasiu świetnie, że chrzcinki się udały, a Juli słodko dokazywała, piękne prezenty
szkoda tylko, że już prawie po urlopiku, ale Juli pewnie chętnie wróci do swojego domeczku, choć z drugiej strony pewnie tu była super rozpieszczana :ico_brawa_01:
uleńko z tymi autami, to tak jest, jak się człowiek chce z nim rozstać, to najczęściej autko wykręca numer i coś się w nim psuje, ja to mam zasadę, że jak zaczynam dokładać do autka to najwyższy czas się go pozbyć i to szybko
a teściowie to ci się fajni udali i widać, że kochają wnuczka (zresztą kto go nie kocha, tego małego urwiska), to i kaski na rozpieszczanie nie szczędzą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i wspaniałe prezenciki
a Bosch jest bardzo dobry

u nas dziś z jednej strony cudny dzionek ale z drugiej, to dla mnie niezbyt
oczywiście teściowe zagrali mi na nerwach, jak zwykle
szkoda gadać tak się wkurzyłam dziś
Wiki zadzwoniła dziś do nich po kościele z zaproszeniem (Ubrałam ładną sukienkę i zapraszam Was na torcika...), a teściowa prawie z buzią na nią (wkurzona na maxa): kto ci kazał zadzwonić???!!! Na to moje dziecko, że mama (oczywiście ja wszystko przez głośnik słyszę!)ona: AHA :ico_zly: to powiedz tatusiowi, żeby przyjechał do nas po prezenciki dla Ciebie i Tadzika, śliczne prezenty od babci i dziadka...
oczywiście siostrunia mojego męża też nie przyszła, a jak M. wysłał jej SMSa czy mamy z torcikiem czekać na nią, to odpisała, że tak samo do nas przyjdzie, jak my do nich
no tom się wkurzyła totalnie
jak chcą wojny, to ją będą mieli
zabroniłam mężowi pojechać po jakiekolwiek prezenty, bo skoro dziadkowie nie mają ochoty widywać dzieci, to rzeczy są zbędę, bo dzieci wolą uczucia niż kolejne duperele rzucone w kąt
a na urodziny Tadzika w ogóle ich nie zaproszę, niech się wypchają skoro mają coś nie tak pod sufitem
zresztą mój tata też się dziś na nich zdenerwował, a jego to nie tak łatwo w tych sprawach z równowagi wyprowadzić i stwierdził, że jak ich zobaczy to ich ochrzani, bo to już przegięcie pały, co wyprawiają

[ Dodano: 2008-06-01, 21:52 ]
kinguś to trzymaj się kochana i ucałuj śliczną Elizkę
spokojnego lotu i mam nadzieję, że szybko się do nas odezwiesz

[ Dodano: 2008-06-01, 22:02 ]
i jeszcze fotki z dzisiaj moich dzieciaków
Obrazek
i z torcikiem mamy wykonania
Obrazek
a tu z wczoraj z odwiedzin chrzestnego Wiki, jak widać każde dziecko w swoim sosie
niestety nie uda się wrzucić tej fotki, bo coś programik szwankuje i błąd strony wywala

[ Dodano: 2008-06-01, 22:03 ]
a jednak udało się
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-01, 22:05 ]
no zmykam, bo ślubny czeka
dobrej nocki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 cze 2008, 00:35

hej hej
i ja pare slow wpadlam nakreslic hihi

widze ze wszystkie fajne imprezki dzis rozkrecaly hehe
i jakie cudne prezenciki pokupowane
wszystko poogladalam hihi

lelek dostal od nas piaskownice, pierwsze bucki do chodzenia, i cos w kierunku rytmiki hihi taki super a la bebenek tylko plaski z kuleczkami w srodku i paleczkami.. baardzo sie lelkowi spodobal

przedpoludniem nasz maluch oddac sie swej pasji- swirowania w wodzie na basenie hihi

a popoludniu grill u znajomych i zabawa z innymi dzieciakami hihi

wlasnie ogladnelismy fajny polski film "nocne rozmowy" polecam
wczoraj smialismy na "lejdis" hihi

basiu tadzik wyglada normalnie jak dziewczynka. jakie ma dlugasne wloski hihi lelkowi tez grzywka juz powoli do oczu dochodzi i na uszach wloski schodza hihi
na tej fotce z tortem i wiki to ty jestes? :ico_szoking: bo wygladasz jak nastolakta :ico_szoking:
a tesciom nalezy sie nagana za takie zachowanie wrrr przeciez dla dzieci powinni przyjsc a nie jakies fochy stroic
masz racje.. olej ich ... i moze cos zrozumieja jak ich na liscie gosci waznych uroczystosci rodzinnych nie umiescisz wrrr

ula
a tobie to dobrze.. ale pawelka rozpieszczaja dziadkowie! super
na zmywarkach sie nie znam bo my w wynajmowanym domu nie mamy, ale moja mama jest jej posiadaczka od lat.. i ja bym stawiala na wielkosc. tzn aby dopasowac ja do wielkosci rodziny hihi zebys nie musiala zapelniac jej kilka dni i naczyn czystych nie braklo
a moge tylko powiedziec ze tez napomknelo mi sie : bosch goruje jakosciowo!

kinga spokojnego lotu. i aby wszystko to co zle na dobre tylko wyszlo!a dla elizki gratki za postepy!

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

02 cze 2008, 07:23

witam o poranku
zapraszam na śniadanko
dziś już mam lepszy humor, zresztą mężuś zrobił mi wczoraj masażyk i troszkę wynagrodził te smutaski :ico_haha_01:
a dziś mam zwariowany dzień, bo mnóstwo spraw na głowie i jeszcze ten rowerek dla Wiki trzeba przymierzyć
do zobaczonka później
madziorka Leoś na pewno zachwycony nowymi prezencikami, a z niego to rośnie słodki "szalony" dzieciaczek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-02, 09:01 ]
jeszcze prackuję chwilkę na komputerze, to odpiszę jeszcze
madziorka ta "nastolatka" hihi, to faktycznie ja, choć kiedyś przeszkadzał mi wygląd jak musiałam się nawet w knajpie legitymować, to teraz jest fajnie "nastolatka z dwójką dzieci", ale nie wyglądam chyba aż na taką młodą, potwierdzą ci to dziewczyny które mnie widziały na żywo
Tadzik to czasami za dziewczynkę robi, jakbym mu kapelusik i sukienkę ubrała, to kto wie, no ale z tymi włosami to już mam kłopot, bo ma takie długie, że do oczek mu wchodzą, a tak chciałam do roczku mu nie obcinać, ale zdaje się, że się nie obędzie
tylko nawet mi się nie chce myśleć jak to zrobić, bo przecież on 5 minut nie usiedzi spokojnie (bo go teraz wszędzie nosi, muszę już drzwi zamykać jak go chcę w pokoju utrzymać, hihi), a tu przecież z ciężkim sprzętem (nożyczki) trzeba wystartować
z drugiej strony to jakoś na śpiąco tego nie widzę, co innego obcinanie paznokci, ale to przecież trzeba jakoś równo ciachnąć
a może macie jakieś pomysły?

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

02 cze 2008, 10:13

Basiu, ja synusiowi to na krzselku zawsze wlosy obcinalam! On to mial duzo i szybko mu rosly (nie tak jak u malej! :ico_zly: ) ciacho w raczke i nozyczki okragle polecam :ico_oczko: Tak od 2roku, to mu juz maszynka obcinalam i tak dalej jest co 3-4tygodnie ciach! on je lubi krotkie!
A z tesciami to tak juz bywa! U mnie cala rodzina pokopana! z mojej i meza strony, wiec coz! teraz mamy nasza rodzinke! a pozostali jak lubia to niech sobie sami siedza! :ico_oczko:

Ale mialy dzieciaczki super prezenciki :ico_brawa_01:
Tutaj dd nie swietuje sie! My nie stosujemy prezentow, tylko zawsze jakies wyjscie i jedzonko, na ktore dzieci maja ochote! :-D Wczoraj wiec zwiedzalismy groty i takie miasteczko z kamienia (XXVIIwiek), bo moje dzieci bardzo lubia zwiedzanie :-D :ico_brawa_01: szkoda tylko, ze ta korespondentka wygladala na zanudzona! ona caly czas ma mp3na uszach i slucha muzyczki :ico_zly: nawet rozmawiac jej sie nie chce, a co dopiero chodzic! taki tlusciutki leniuch! i....... zupelny brak dobrego wychowania! jak tylko jestesmy w domu, to zamyka sie w pokoju i... wcina cukierki, ktore jej dalam po wizycie w fabryce cukierkow! :ico_zly: w ciagu tygodnia zjadla juz prawie wszystko :ico_szoking: a bylo tego ze 3kg :ico_szoking: i co? Mam jej na nowo dac??? :ico_szoking: sama juz nie wiem :ico_noniewiem:
no i powiedzialam co mysle, bo wczoraj strasznie mnie to zdenerwowalo! w trakcie zwiedzania moja 8letnia corcia czytala wszystkie napisy i wszedzie zagladala, a ta dziewucha, to tylko sie gapila sluchajac muzyki :ico_szoking: i wzruszajac ramionami dawala do zrozumienia, ze ja to nie interesuje! :ico_szoking: a wogole to co ja interesuje?????? No nie wiem :ico_noniewiem:

Violu, z tym pociagiem to skandal :ico_puknij:
Jka nie wiecie co robic w wakacje, to wsiadajcie w samolot i wruuuu!!! do mnie :-D w sierpniu w domku siedze! :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

02 cze 2008, 11:36

Witam z rana maluszke juz drzemke zalicza wiec chwilka relaksu :-D
u nas dzis dalej letnia pogoda wiec pewnie zaraz do ogródeczka sie wybierzemy :-D

Super ze wam sie dzien dziecka udał a dzieciczki tez pewnie zadowolone,ze je tak ktos cały dzionek rozpieszczał :-D

Kinga życze udanej podrózy i mam nadzije ze w nowym domeczku super ci sie wszytsko ułozy :-D i nie zapomnij o nas :-D

oj Basiu tesciowie to ci sie straszni trafili :ico_olaboga: a moze z nimi pogadaj i powiedz ze niestety czasu sie juz nie cofnie i jestes zona ich syna i rozwodzic sie nie zamierzacie wiec niech sie pogodza z sytuacja bo szkoda wnuczków ranic :ico_noniewiem: bo tak naprawde to pewnie oni najbardziej cierpia ze dziadków nie widza, moze to do nich przemówi :ico_noniewiem:
Zycze powodzenia w szukaniu super rowerku i czekamy na foteczke :-D
a w Tadziku to ja sie juz dawno zakochałam :-D
moze mi druga córa wyjdzie to ich zeswatamy :-D
a co obcinania włsoków to jeszcze ma troche czasu bo jak narazie to Pawłkowi rosna wszystkei równiutko jak by własnie od fryzjera wyszedł :-D

Madziu a jakie butki kupiliscie Leonkowi do chodzenia bo nam by sie tez jakies przydały ale nie wiem za bardzo jakie :ico_noniewiem:


Oj Aniu szkoda ze wam sie jakaś taka dziwna dziewczyna trafiła :ico_noniewiem:
a co do jedzonka to wiesz ona ze stanów to pewnie brakuje jej Mc donaldówi dlatego nadrabia cukiereczkami :-D
a z tym zwiedzanie to super pomysł ja tez uwielbiam wszelkie wycieczki, jzu sie nie moge doczkeac keidy Pawełek bedzie starszy i bedziemy mogli wszelkei zakamarki zwiedzac :-D
A ja to bym cie chetnie odwiedziła tylko ciut daleko, ale kiedys na pewno wpadniemy bo strasznie chciałabym sobie kiedys Francje zwiedzic, szczególnie ze mamy tez znajomych blisko Paryza wiec trzeba tylko kaske zebrac i w droge :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

02 cze 2008, 11:39

anulaf dzięki za podpowiedź z tym obcinaniem, może tak spróbuje
a z tym pomysłem na wyjście w DD zamiast rzeczy to super pomysł, może my w przyszłym roku też tak zrobimy
a z tą korespondentką to się nie przejmuj, pewnie niedługo wyjedzie i będzie z głowy, grunt to się nie denerwuj, pomyśl co mają z nią rodzice, wyrazy współczucia dla nich

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

02 cze 2008, 13:41

Basiu, ja mysle, ze rodzice to pewno tacy sami i tez tylko papu przez caly dzien! Podobno taka tam juz moda! :ico_olaboga: A tutaj to inny rytm, wiec coz pewno ciezko jej sie przestawic! :ico_noniewiem:
Co do dd to ja przestawilam sie na takie swietowanie jak bylo 3dziecko! bo prezenty to drogi gips i zero wspomnien, a takie wyjscia to super! W zeszlym roku byla ladna pogoda to do parku z atrakcjami maz ich zawiozl! no beze mnie , bo ja mialam wtedy zagrozenie, no i poza tym to ja zbytnio karuzele lubie, zeby tam jechac i nie moc poszalec! :-D W tym roku normalnie mial byc taki park ze zjezdzalniami do basenow, no ale ta pogoda jest w tym roku taka beeee!!! wiec byla zmiana planow :-D Tylko, ze dzieciom to nic nigdy nie mowimy, bo wlasnie jak pada deszczyk, albo zimno.... no nigdy nie wiadomo :ico_oczko: lepsza jest niespodzianka :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości