Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 gru 2010, 10:51

Hej dziewczynki, wpadłam wam sie pochwalic moim dzidziusiem :-D

Wczoraj byłam na badaniu i okazuje sie ze bede miała drugiego chlopczyka :-D
Ciesze sie bardzo, chlopcy bede sie lepiej razem dogadywac, a i wszystkie ubranka i zabawki bedzie miał po Filipku.

JEdynie moj M troszke zabradzo sie nastawił na dziewczynke,, ale najwazniejsze ze jest zdrowe :-)

Yoanna ja tez bym chciała cie zobaczyc w nowej odsłonie :-)

Sarenko przypomnij mi jak maja na imie twoi chlopcy, wiem ze jeden to Eryk a drugi?
Jakos teraz nie moge sobie nic wymyslec dla dziecka bo mi sie nic nie podoba :-D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

16 gru 2010, 11:23

wiola--Wow,to super ze dzidzia zdrowa,a plec nie gra roli.Pozatym ja jestem zadowolona ze mam dwoch chlopcow,bo wlasnie jak piszesz jeden ma wszytsko po drugim a i sie super dogaduja bo i tez roznica wiekowa jest optymalna :-D :-D
Moj drugi synus ma na imie Oscar.
My tez mielismy nie lada problem z imionami.Jakos dla dziewczynki byla wybrana Laura a tu sie okazalo ze chlopiec drugi hehe.No ale zrobilismy selekcje i wspolnymi silami udalo nam sie wybrac :ico_haha_01:

Mi na przyklad podobal sie jeszcze bardzo Marcel!!ale maz kojarzyl z jakim szkolnym kumplem i nie chcial tak dac na imie dziecku:-)Pozatym ladnie brzmia jeszcze Gracjan,Alan,Fabian,Remik,Gabriel.Ale nei kazdy lubi takie imiona,niektorzy stawiaja na typowo polskie i moze u was tez tak bedzie.
Jeszcze troche czasu do porodu wiec napewno cos wybierzecie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

no dziewczynki hop hop

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 gru 2010, 12:46

Wiola super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja chcialabym zeby drugie dzieciatko to tez byla dziewczynka zeby wlasnie lepiej sie dogadywalyu ;) ja i moj brat mielismy mala roznice wieku ale jedyne co razem robilismy to bilismy sie i klocilismy. Dopiiero jak doroslismy to jakos zaczelo sie nam ukladac :) ale oczywiscie najwazniejsze jest to zeby bylo zdrowe.

Z meskimi imionami to faktycznie jest problem - moj kolega z pracy wlasnie bedzie mial syna i chce mu dac na imie Franciszek. Ja dla chlopca wzielabym Hubert i chyba tylko to w miare mi opowiada

Musze zmykac bo Nina chce Swinke Peppe ogladnac ;) no i musze gotowac obiad i zbierac sie do pracy

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 gru 2010, 14:45

wiola85, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to juz wiadomo co w brzuszku sie chowa :ico_brawa_01: kompan zabaw dla Filipka :ico_brawa_01: super jeszcze raz gratulacje :-D
yoanna, sliczna jest Ninka !!!!!!!!!!!!!! i nic a nic sie mikolaja nie bala :ico_brawa_01: u Igusi w p-kolku byl i bardzo plakla :ico_placzek:
sarenka, a u Ciebie jeszcze Laura bedzie ??? czy pozostajesz na 2 jeczce ???

ja w PL u rodzicow :ico_brawa_01: przylecialam sama z moimi ksiezniczkami :-D lot nawet ok :ico_sorki: Iga rysowala jadla troche sie pobawila a mala spala :ico_sorki: wiec sie udalo :ico_sorki:
teraz odpoczywam -zero sprzatania,gotowania...tylko zabawy z dzieciakami :-D
Mala w nocy kiepsko spi :ico_noniewiem: czasem przespi do 1 :ico_noniewiem: ale pozniej co 1,5h pobudka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

16 gru 2010, 15:07

marta--super ze jestes:-)No to wypoczywaj.A jak dlugo tam zostaniesz?
Ja nie mam w planach Laury...na dwojce chyba pozostanie,,mam nadzieje ze los inaczej nei zadecyduje :-D Z dwojka jest teraz ok!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 gru 2010, 16:21

sarenka, ja w PL do 27 siedze :-D M.dolatuje 21 na swieta :ico_brawa_01:
prezenty pokupowane dziewczyny ????
ja juz wszystko zakupione :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

16 gru 2010, 18:20

a ja 28 wyruszam do Polski,oczywiscie jak nei bede musiala za spycharke robic:-)bo polskie drogi sa czesto nieprzejezdne i mozna zapomniec by odgarneli brr.
Ja juz prezenty mam i dla dzieci i dla meza w toku ,,sie robi:-)))) :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 gru 2010, 22:13

Dziekuje dziewczynki :-)

sarenka, ja tez dla dziewczynki chciałam dac Laura, ale nie bedzie mi dane :-) , a wiecej dzieci raczej nie planuje :ico_wstydzioch: :-) chyba ze cos wyskoczy :-D
A z tymi chlopcami to sama masz z doswiadczenia ze sie swietnie dogaduja :-)
Ciesze sie ze tez tak mam, tylko te imie nie wiem jakie nadal. Marcel mi sie podoba ale u nas jest taka kopalnia ktora sie nazywa MArcel i tam pracuje wielu znajomych wiec jakos zle mi sie kojazy, znaczy tak dziwnie.
Podoba mi sie tez MAks ale tak ma na imie pies moich rodzicow wiec tez odpada :-D

mmarta81, Twoje dzieczynki tez niedługo bede razem swietnie sie bawic :-) zycze udanego pobytu w Pl, a co do prezentow, to my juz sobie kupilismy z mezem laptopa, a małemu cos tam wymysle. Jeszcze tylko dla rodzicow i tesciow jakies drobiazgi.

yoanna, no to zycze tobie drugiej dziewczynki :-D teraz kochana jak juz jestes pania magister to mozesz myslec o kolejnym :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 gru 2010, 23:44

Wiola gratulację super ,żę będzie drugi chlopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
.a może Amadeusz ci się podoba :-D
mmarta81, świetnie ,że lot był spokojnie jak sobie przypomnę mój horror to jeszcze mnie ciary przechodzą :ico_szoking:
my prezenty mamy zakupione kartki wysłane i paczka dla mamy :ico_sorki: więc został prezent dla mnie choć sama nie wiem jaki chcę może apart fotograficzny nowy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

17 gru 2010, 01:41

Czesc dziewczyny. Ja nie mam jeszczenic poza karafka na nalewki i zestawem kieliszkow dla rodzicow. Musze kupic cos mojemy mezowi, mojej siostrze, bratu, bratowej, moim tesciom :ico_sorki: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: nie wiem kiedy to zrobie bo w weekend nawet nie probuje! boje sie tego co bedzie w sklepach

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość