Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

11 maja 2007, 09:30

hej!

KAsiula, no pokrój mnie, ale Konrad dla mnie nawet w kapeluszu na girl nie wygląda! :ico_nienie:
Może oczka ma troszkę dziewczęce, ale reszta to nie!

U nas łóżeczko jeszcze nie obniżone.

Margo się odezwała :ico_brawa_01: Te krowy jednak cuda potrafią zdziałać jeśli chodzi o Margo!

Witaminka, główka do góry, a z tym testem to Ci się dziwię, że jeszcze nie zrobiłaś :ico_szoking:

Jagula, ciągle głodna? Może to Kubus głodny nie Ty? :ico_ciezarowka: :-D

Riterko, jak tam 1 ciemna noc minęła?

[ Dodano: 2007-05-11, 09:34 ]
Marguś, współczuję, że do pracy musisz! Ale dzięki temu nie będziesz kurą domową tylko zadbaną kobietą pracującą...jakiś plus?

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

11 maja 2007, 09:36

Witaminko rozumiem Cię, ja czasem też mam już wszystkiego dosyc. Na szczęście ostatnio miałam parę okazji żeby wyjśc bez dzieci i znowu mam "nową energię".
Ale mnie dzisiaj brzuch bli przez tą @ :-|

[ Dodano: 2007-05-11, 09:43 ]
Elu ja stwierdziłam że się na "ptaka domowego" nie nadaję. No może tylko jak jestem w domu :-) ale jak wychodzę to wolę byc "zadbaną mamą dwójki dzieci" :-D
I mimo że czasem nie mam wogóle czasu żeby o siebie zadbac to jakieś pozory jeszcze są :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

11 maja 2007, 09:46

Heloł z rana :-D

Noooo proszę....Margo krówki nosem wyczuła :-D :-D :-D A dzisiaj znowu się całują :575: :-D
Margo....współczuję powrotu do pracy. Jak sobie o swojej pomyslę, to gęsiej skórki dostaję......dobrze, że mnie tam nic nie trzyma. Brrrrrr :553:

Hehehehehe, uśmiałam się z tego Riterkowego królika w bamboszach :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Poprostu mnie rozwalacie Waszymi pomysłami.

Witaminko głowa do góry i spijam :ico_kawa: oczywiście :-D . Nie wyobrażam sobie żyć w niepewności tak jak Ty. Ja już dawno zrobiłabym test, przecież dużo gorsza jest ta niewiedza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

11 maja 2007, 09:51

WITAMNKO szkoda bo widać jakl masz ochote wyjść i się zabawić:(

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

11 maja 2007, 09:52

Witam

O w końcu Margo nas odwiedziła, jednak te krówki wszcędzie wywącha, a Kubuś kawał chłopa :ico_haha_01:

Ja dziś o 4 miałam pobudkę, mały sie obudził i gadał sobie łaził po łózeczku do 6 potem wzięłam go do nas na chwilę i o 6.30 mleko zjadł, przespał się godzine i znowu szaleje,a był wczoraj taki śpiący bo od 14 do wieczora nie spał więc myslałam, ze nocke mam przespaną a tu guzik, ale najważniejsze mały od wczoraj mówi ciągle mama, fajowo to słyszeć :ico_haha_02:

Witaminko- ja tez tak jak Ty chciałabym gdzieś się wyrawć ale nie mam z kim,tylko w tej chacie siedze, chyba, ze na spacer wyjdę to trochę ludzi widzę :ico_szoking: ostatnio poznałam dwie mamuśki wiec czasami z nimi spaceruję

Anetko- zdrówka dla Joachimka i dla Ciebie wytrwałości, trzymaj się
Ostatnio zmieniony 11 maja 2007, 09:53 przez Mery31, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

11 maja 2007, 09:52

Aaaaa i jeszcze wczoraj było o spaniu w ciemności. Hubert zasypia i śpi w ciemnościach całą noc. Prawie od początku go do tego przyzwyczailiśmy. W dzień śpi przy otwartych roletach, chyba że słońce mocno daje (świeci wtedy na łóżeczko) to je zasłaniam. Jak wróciliśmy ze szpitala to spaliśmy rzy lampce i mój tata stweirdził, że mamy ją gasić, bo dziecko się przyzwyczai i bedzie problem. Od razu go posłuchaliśmy i myślę, że miał rację. Szwagierki córka ma 3 latka i cały czas śpi jeszcze w pokoju rodziców i przy zapalonej lampce, bo tak ją przyzwyczaili. Mają piekne 100 metrowe mieszkanie i gnieżdżą sie w jednym pokoju, bo dziecko nie może zasnąć bez mamusi. :ico_noniewiem: Nie wspomnę o tym co się dzieje jak nie ma światła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

11 maja 2007, 09:59

Jest ktoś na forum kto już dziecko przeprowadził do drugiego pokoju? Kiedy to się robi?

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

11 maja 2007, 10:08

Jaś śpi z nami w pokoju...

Riterko, zapomniałam, na pewno zamrożonemu królikowi się nic nie stanie, ja indyka porcjuję i mrozę, tzn nie całego, tylko filet.

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

11 maja 2007, 10:20

Witaminko podziwiam Cię...Ja niemiałąbym siły biegać po nocach do drugiego pokoju także jak wróciłam ze szpitala to Oskar spał ze mna w łóżku:) tera niechciałby mi się po ncachnasłuchiwac...dopiero w nowym mieszkaniu przeprowadzimy go:)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

11 maja 2007, 10:22

halooooooooooooo FAJNIE WAS WIDZIEĆ

Margo, ale super Kubuś, a jakie ma obrazeczki, no no.... ja tu mojej Kamyczka podtykam, a Wy już edukacja :-D
Kocica, dawaj więcej zdjęć z wizyty u Kasiulki, bo ona nam już obiecała że więcej wstawi :-D
Riterka, jakby wstała o 5, to już by się doczołgała z kawka do kompa, więc moze jeszcze śpią, chyba że dzierga bambosze dla królika :-D
Jagula, a potem kiedyś podskoczymy do Krakowa, spr jak tam kwiatki rosną Mosob :-D i MK na wieś (czy do Mosob) wyriwiwemy :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość