barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 cze 2008, 09:48

super anulaf i to się właśnie nazywa wspaniały dzień dziecka
u nas na razie od wczoraj szaleństwo rowerowe, Wiki cały czas się uczy i od wczoraj wieczór idzie jej całkiem nieźle, jeszcze ma czasem problem z rozruchem, ale myślę, że szybko się nauczy
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 cze 2008, 10:14

no witam sie z rana co tu ostatnio takie pustki, chyba sie wszytskie opalacie w tym słoneczku :-D a u nas dzis sobie nie poodpoczywam sobie w ogródeczku bo w koncu nam droge obok domku robia, bo obok nas przebiega sciezka dla pieszych i juz 10 lat sie brali zeby w koncu ja zrobic bo ma na górce mieszkamy i przy kazdej burzy to nam pół drogi spływało :-D ale w koncu sie dzis zabrali do roboty wiec koparki, spychacze w ruch wiec w ogródeczku niedosc ze głosno to jeszcze 10 robotników bedzie mi nad płotem wisiało :-D wiec towrzystwo pierwsza klasa :-D

Basiu super rowerek, widać ze Wiki zadowolona z prezenciku :-D i pewnie niedługo to za nia nie nadazysz jak wystatuje :-D

A mój Pawełek tez uwielbia przejazdzki swoim rowerkiem i w koncu mamy na niego sposób bo przynajmniej mozna z nim na spacerek jakos wyjsc bo posiedzi spokojnie :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 cze 2008, 10:42

tylko uważaj uleńko bo przy robotnikach, to Pawełek może podłapać język "gwarowy", dobrze że jeszcze jest mały, ale za niedługo to wszystko powtórzy
z tego co piszesz to z Pawełka prawdziwy cyklista, fajnie :ico_brawa_01:
a ja się też do rowerka przymierzam, ale pewnie dopiero po urlopie, tylko nie mogę się zdecydować, ja tak już kupuję od 3 lat i żaden nie może mnie zachwycić, ale wczoraj pan mi pokazał jeden model i zaczynam się skłaniać ku temu http://www.bikekatalog.pl/2008/?ppg=sho ... 03.0%20WSD, choć podobają mi się też holenderskie http://www.rowerystylowe.pl/sparta-gran ... -1829.html (ten najbardziej, ale mąż mnie wyśmiewa, że osprzętu zero i tylko 3 przerzutki)
http://www.rowerystylowe.pl/entrada-spirit-p-1798.html
http://www.rowerystylowe.pl/intermezzo- ... -1800.html
i jak tu się zdecydować, ja to chcę wygodny rowerek, cobym się na nim kłaść nie musiała, ani schylać, ma być lekki i najlepiej coby w sukience dało się też pojechać
no a w tym pierwszym co mi się teraz podoba to problem jest bo łańcuch niezbyt zabezpieczony, a tych holendrów nie mogę na żywo zobaczyć, ech... chyba znowu nic z tego, zupełnie jak z wyborem wózka dla dziecka :ico_oczko:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

03 cze 2008, 10:56

cześć !!!

my nadal świetujemy dzień dziecka- tak nam się to spodobało!!!! dzis robimy z innymi mamami piknik


Ula jaki śliczny Pawełek!!!!!!!!!!!!!! nie mogę się na niego napatrzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


barbapuppa!!!! ja tez poszukuję takiego roweru- już dzięki twoim sugestiom kupiłam fotelik dla Bronka i jestesmy super zadowoleni teraz chyba popatrze jaki rowerek kupisz i posłucham twoich opini

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 cze 2008, 10:59

Basiu super te roerki i mi tez sie najbardziej ten drugi podoba a co z tego ze przerzutek nei ma pewnie jest tak zrobiony ze nie potrzeba mu tyle sprzetu bo sam jedzie :-D ale cena to niezła jest 3000 :ico_szoking:

A co do Pawełlka to w koncu znalazłam cos dla niego w czym chce wysiedziec chwilke, teraz wieczorkeim pakujemy sobie roerek do autka i zawsze jedziemy sobie gdzies na spacerek :-D

[ Dodano: 2008-06-03, 11:02 ]
witaj Serafinko, super macie z tymi pikniczkami mi troszke brakuej takiego kontaktu z mamuskami i dizeciaczkami w Pawełka wieku, no ale neistety nei mam tu w poblizu zadnego palcu zabaw zebys ei mozna gdzies było razem spotkac :ico_noniewiem:

A co do fotelika to ja nei wiem czy nei bedziemy naszego reklamowac bo tam gdzie maluch ma główke zaczyna nam materiał blaknac a w sumei mamy dopiero niecałe 2 miesiace fotelik :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 cze 2008, 11:05

serafinko super, że wciąż świętujecie, piknik to super sprawa
cieszę się, że moje "wynurzenia" na forum pomogły ci w wyborze fotelika, ale z rowerem to chyba będzie gorzej, bo myślę sobie, że tutaj jednak każdy ma inne preferencje, ja tam nogi jak czapla przekładać nie chcę i siodełko super wygodne mieć muszę, więc na ramy też patrzę takie specyficzne, no i kolorek dla mnie ważny koniecznie niebieski lub ewentualnie srebrny, coby mi do strojów pasował hihi :ico_oczko:
uleńko ale tylko ten ostatni prawie 3000 kosztuje, tamte są w granicach 2,5, a ten z tymi sakwami, to nawet jest w wersji poniżej 2000

[ Dodano: 2008-06-03, 11:07 ]
uleńko spróbować możecie, ale sprawdźcie w gwarancji, na pewno jest napisane, że utrata koloru na tapicerce nie podlega reklamacji (bo wam może zarzucić, że go na podwórku w słońcu trzymaliście), najlepiej sprawdź lub w sklepie zapytaj

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

03 cze 2008, 12:56

Co do rowera to ja przez 1.5roku do pracy rowerem jezdzilam i mial tylko wlasnie 3przerzutki bylo ok! Ja tez nie lubie nogi wysoko podnosic i siodelko wygodne! no i bagaznik tez, a przynajmniej jakis kosz, bo zawsze cos tam sie kupi :-D Tutaj jak sie kupuje to rower musi miec przykrecane srubami kola, bo jak nie to ci ukradna jak na ulicy sie przyczepi! Co do kolorkow to nie jestem az taka wybredna :-D i moj jest czarny a marki carrefour, bo byl tani tzn mniej niz 600euros, a uzywalam bardzo intensywnie, bo codziennie ok 30km, spal na dworze pod taka kapa i jeszcze jest ok! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

03 cze 2008, 15:42

Witajcie....

po dwóch dniach nieobecności...pogoda na dworku cuuuudna, bardzo ciepło..pieknie!
ale pewnie u WAS jest tak samo... :-D

Milenka śpi, więc mam chwilę, żeby nadrobić zaległości...
wkleję wam kilka nowych fotek Milenki..i zaraz poczytam co naklikałyście...
Obrazek
Obrazek
a to dzisiejsza zabawa z papierem toaletowym :-D
Obrazek
i ze spacerku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Basiu super zdjęcia Wiki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie wygląda na tym rowerku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Joasiu czekamy na fotki z chrzcin :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-06-03, 16:19 ]
aaaa zapomniałam dodać, że u nas w pełni sezon truskawkowy... :-D
od zeszłego roku nic mi nie przeszło...i nadal objadamy się codziennie truskaweczkami....!!!
zapraszam na deserek truskawkowy...

[ Dodano: 2008-06-03, 21:03 ]
ale jestem zła :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
wyszłam po południu z Milusią na spacer i mała zdjęła kapelusik (ten ze zdjęcia rózowy) i wyrzuciła za wózek po 20metrach zorientowałam się, ze nie ma kapelusza....szybko się cofnełysmy.....ale niestety ktos zabrał :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 cze 2008, 21:46

witam sie wieczorkiem, widze ze tu dalej pustki ale nie ma sie co dziwic taka letnia pogoda ze szkoda czas przed komputerkiem spedzac, tylko co wy robicie w wieczorkami :-D

Violu zdjecia cudne, a kapelusika to strasznie szkoda bo sliczny, nasz synus tak smoczek w krakowie wyrzuciła ale naszczescie smoczek to nie czapeczka wiec udało sie znaleźć :-D
a truskaweczki tez juz u nas sa wiec tez szał sie juz zaczał :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 cze 2008, 22:38

hej hej

violu szkoda tego kapelusika.. taki sliczny .. ale moze znajdziesz taki sam w sklepie?hmm

basiu dla wiki za szybkie opanowanie rowerowania hihi :ico_brawa_01:
serafinka masz racje niech dzien dziecka trwa aly rok hihi

u nas nie tak pieknie sloneczko swieci dzis deszcz od rana blee
ale nam niesmutno
kolezanka wpadla z synkiem z ktora nie widzialam sie od bliska 3 miesiecy wiec nadrabialysmy hiih

leon nadal spi niezle hihi :ico_szoking:
dzis nastawilam budzik na 9 rano
i tak co 10min ustawialam na drzemki bo ten moj leniuszek nie raczyl sie obudzic a ze rano spal ze mna na lozku to ne moglam go zostawic samego hehe
i dopiero o 10.10 usiadl, ziewnal i podarowal slodkiego usmieszka hehe
sprezylismy sie i wyrobilismy sie na czas hehe

dobranoc wszystkim
papa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości