Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

28 lis 2008, 11:52

Dzis idę do okulisty, zapytam też o Bianki oczęta (jesli pani doktor będzi miła), bo czasem mam wrazenie,ze jedno oczko ucieka do wewnątrz
ja tez musze ze swoja iśc bo mojej tez ucieka oczko.
Napisz co ci powiedziala lekarka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
u nas nocka oki, przetrzymałam małą z jedzeniem, wydaje mi się, ze ona rzeczywiscie je z przyzwyczajenie, bo dzis jak się obudziła o tej "jedzeniowej" godzinie, to dąłam smoka i spała dalej do 1.30, potem dostała rozrzedzone mleko i poszła spac, następne jedzonko było o 6 (pobudka tez), no, kilka razy w nocy dawał smoczka. Zobaczymy dzisiaj. A, i po takiej nocce, to pampers nie był taki nabity
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej. napewno szybko się oduczy jedzenia w nocy

Sto lat dla Rysia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

U nas noska kiepska. Mała od 23 do 3 budziła sie chyba z 10 razy :ico_placzek: potem przed 4 wzięłam ją na cyca do siebie i spala do 7:40. Coraz cześciej się zastanawiam nad przeniesieniem jej do normalmnego lożeczka. Do jej łozka przysuneła bym swoje yak żeby nie wyleciala i może by wtedy lepiej spala :ico_noniewiem: już sama nie wiem. Bo jak spi ze mna (tzn obok na drugim materacu i pod swoją kołderką to spi ładnie a w swoim szczebelkowymlożeczku nie chce spac :ico_placzek:

AAAAA i jeszcze jedna ciekawostka. Moja mała dziś rano jak zobaczyla butle z melkiem to tak się rozryczała że nie moglam jej uspokoić. Włączyłam jej plyte edukacyjna i na niej wypiła 210 ml.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

28 lis 2008, 12:11

hello wszystkim
znow duzo napisalyscie :ico_olaboga: jak zwykle poprosimy o gwiazdeczki , i tak nic nie wygaramy ale bardzo prosimy :ico_oczko:
Zuzia dzis spała tak sobie teraz spi na balkonie juz dobra godzine a ja mam czas chwile dla was no i robie jeszcze milion innycg rzeczy :ico_kawa: :ico_tort:
hmmm ja nie myslalam to kupie zuzi pewnie zabawke bo ciuszkow to ona ma :ico_szoking: :ico_szoking:
moze cos takiego jak Anuszka kupila w tesco, albo fontanne pileczek lub taki stoliczek edukacyjny, nie wiem tyle teraz tego jest w sklepach.
oczywiscie duzo caluskow dla Rysenka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-11-28, 11:13 ]
Moj tata tez mial na imie tak jak T :ico_oczko: woj synek

[ Dodano: 2008-11-28, 11:14 ]
Moja mała dziś rano jak zobaczyla butle z melkiem to tak się rozryczała że nie moglam jej uspokoić.
biedna
ja zuzi daje cyca caly czas i nie mysle nawet o tym zeby na butle przechodzic niech pije jak chce , moze sama pewnego dnia stwierdzi ze juz nie chce, puki co bede jak karmic oczywiscie nie za dlugo moze do roku, :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-28, 11:19 ]
Zuzia czasami zrobi zeza jak sobie zabawke za blisko przylozy do buzi.. czy to tez zle czy powinnam isc z nia do lekarza????
mi kiedys :ico_noniewiem: lakarka mowila ze dzieciaczka czasmi uciekaja oczka

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

28 lis 2008, 12:21

Moj tata tez mial na imie tak jak T :ico_oczko: woj synek
A ja mam w domciu dwóch Rysiów :ico_haha_01: Malego i Dużego :ico_haha_01:
oczywiście Ryś wszystkim dziękuje za życzonka :-)

[ Dodano: 2008-11-28, 11:23 ]
a to kilka fotek z 8miesięcznicy małego Rysia
Obrazek
Obrazek
Obrazek

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 lis 2008, 12:24

ja zuzi daje cyca caly czas i nie mysle nawet o tym zeby na butle przechodzic niech pije jak chce , moze sama pewnego dnia stwierdzi ze juz nie chce, puki co bede jak karmic oczywiscie nie za dlugo moze do roku, :ico_oczko:
ja tez , tylko Marcys moglby zaczac cos innego jeszcze jesc
teraz usnal, a przed chwilka wypil 100 ml soku marchewkowego :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-11-28, 11:25 ]
mika85, super zdjecia Rysia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

28 lis 2008, 12:26

jak zwykle poprosimy o gwiazdeczki
a ja prosze o link :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 lis 2008, 12:27

to my tez poprosimy, zeby tradycji stalo sie za dosc hehehhe
http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/bec3 ... 37696b5a94

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

28 lis 2008, 12:46

ja zuzi daje cyca caly czas i nie mysle nawet o tym zeby na butle przechodzic niech pije jak chce , moze sama pewnego dnia stwierdzi ze juz nie chce, puki co bede jak karmic oczywiscie nie za dlugo moze do roku,
ja juz mam dośc tego karmienia i mogla by się przestawic juz na butlę. W sumie to dostaje póki co raz dziennie bo wieczorkiemjest kaszka mleczno ryzowa a w nocy cyc :)
Już w tym wieku wystarcza jej 3 posilki mleczne
mi kiedys lakarka mowila ze dzieciaczka czasmi uciekaja oczka
do 6 miesięcy może uciekac ale naszym dzieciom już nie powinno a mojej ucieka ciągle i w sumie to nie wiem ktore ale chyba lewe.

Basiu daj linka to damy gwiazdeczki :)

Mika a jak mały bawi się tym bębenkiem ??? ja na którymś zestawie z allegro co obserwuję mam ten bebenek i nie wiem czy warto sie tym zainteresować? Podpowiedz mi :ico_sorki: :ico_sorki: Zdjęcia rysia super

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

28 lis 2008, 13:08

mamy dzieci o uciekających oczkach! nie martwcie się - ja jestem straszna panikara jeśli coś się dzieje mojej pchle. Jej też ucieka lewe oczko do środka i ma prawo! jeśli między 6 a 8 miesiącem zez się powieksza to już jest sygnał alarmowy. Jesli natomiast tylko jest ale się nie powiększa, to do roku czasu ma prawo oczko uciekać.
Zuzia czasami zrobi zeza jak sobie zabawke za blisko przylozy do buzi.. czy to tez zle
wszystko jest w porządku. Dziecko nie potrafi jeszcze określić odległości przedmiotu od buzi i instynktownie skupia oczka na czymś, co się do niego zbliża. tak więc nie masz powodu do paniki.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

28 lis 2008, 13:38

mamy dzieci o uciekających oczkach! nie martwcie się - ja jestem straszna panikara jeśli coś się dzieje mojej pchle. Jej też ucieka lewe oczko do środka i ma prawo! jeśli między 6 a 8 miesiącem zez się powieksza to już jest sygnał alarmowy. Jesli natomiast tylko jest ale się nie powiększa, to do roku czasu ma prawo oczko uciekać.
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ja się troszkę tym zmartwiłam bo mojej ciągle oczo ucieka a mąz wyczytał że do 6 miesięcy może uciekać. Zobaczymy co okulistka powie Donie :-)

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

28 lis 2008, 14:50

Zobaczymy co okulistka powie Donie
no właśnie. Zobaczymy. Ja jednak po wielu atakach paniki, że Tosia zezoli już jestem sprowadzona do pionu - kilku lekarzy powiedziało mi to samo. Zresztą, każde dziecko jest inne i nie można ich pod jeden mianownik podciągać. Jeśli jednak nadal masz wątpliwości Sylwia.O. to proponuję wizytę u lekarza. Mnie dopiero kolejna konsultacja uspokoiła :-D

Aha. moje dziecko wróciło!!!! Śmieje się i wszędzie jej pełno! Wczoraj jej się pogorszyło to szybko do lekarza pojechałam. Kazali odstawić dotychczasowe leki, dostała nowy antybiotyk i krople do nosa i już Tosia wróciła. Zasmarkana, bo zasmarkana ale żywotna jak nie wiem co :-D
I powiem Wam też że oliwka+miód świetnie się sprawdziły na przesuszoną i ściągniętą skórkę pod noskiem :ico_brawa_01: Specyfik rewela :-D Teraz liszaja próbuję tym zaleczyć.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2008, 14:52 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość