Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

17 gru 2010, 11:25

hej laski,
adia-ja tez sobie raz zazyczylam aparat i nie zaluje bo teraz mam porzadny ,wlasny sprzecik:-)
tym razem moje wymagania nie sa az tak wykwintne,,stawiam na cieply szlafrok,nawet juz upatrzylam,A mezowi robie niezla niespodzianke,ale powiem wam po swietach bo forum dostepne i jeszcze wyjdzie na jaw:-)Mysle ze bedzie zadowolony:-)

wiola--LAura,bardzo ladne imie....a moze lekarz sie pomylil co do plci :-D czy bylas na 3d??
MArcelek fajowe imie,ja zawsze odmienialam Marcelek precelek ,,,brzmi dla mnie tak wyjatkowo,ale jak ci sie zle kojarzy to pewnie wybierz inne,.
Aleks tez takei inne ale nie wymyslne a zanm chlopca o tym imieniu i jest bardzo uzdolniony,madry a do tego sliczny :-)

A tak wogole to jak sie czujesz??

marta--dzieci zdrowe??

dana--skarbie co u ciebie??

milego dzionka

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 gru 2010, 11:46

Hej kobietki:) dzis wyjezdzamy do Polski.
Wpadlam zyczyc Wam zdrowych i pogodnych Swiat Bozego NArodzeniapelnych milosci, radoscii i sokoju,i aby ten Nowy Rok przyniosl tylko same dobre wiesci.

Wiola85 gratulacje drugiego synka :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

17 gru 2010, 14:09

Pati--waszej rodzinke zycze tego samego.Samych Pogodnych dni.
ALe wracacie czy juz na stale??

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 gru 2010, 18:31

sarenka, wiesz raczej sie nie pomylił bo byłam na 3d :-) i nawet jakbym nie chciała znac plci dziecka to tego siusiaka nie trudno bylo zauwazyc :-D
Jakos mi sie wykombinowało imie :-D Mikołaj, albo Fryderyk ale to jakies takie troszke zbyt powazne :-)
Czuje sie bardzo dobrze dzieki :-) tylko wkurza mnie ten snieg i mroz, a jeszcze do pracy dojjezdzam to musze bardzo uwazac zeby sie nie przewrocic.

Pati dziekuje bardzo :ico_haha_01:
Wam tez zycze |Spokojnych i Radosnych Świat :ico_haha_01: oraz szczescia w Nowym Roku :-)


A tak mi sie przypomniało ciekawe co u Agusi juz wieki jej tu nie widziałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 gru 2010, 10:14

Witajcie kochane babeczki
Niestey w tym zwariownym okresie nie mam na nic czasu bo duzo pracy Wiec jesli nie zdolam juz zajzec do świat to Najlepsze życzonka dla wszyskich zebysmy spedzili te swieta w milej spokojnej atmosferze i duzo prezento i milosci :ico_sorki: :ico_sorki:

Niestety juz znow lece wiec musze mykac
dana--skarbie co u ciebie??
kochane sloneczko u mnie nawet ok ale jestem juz zmeczona i wsciekla jak bede miala chwile to wam napisze co moja gwiazda ada zrobila a tym czsem lece :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

22 gru 2010, 11:14

Kobitki chcialabym wam wsyzstkim zyczyc Zdrowych,pogodnych Swiat Bozego NArodzenia i Szczesliwego Nowego Roku.
Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 gru 2010, 14:48

I ja Wam kochane chcialam zyczyc cudownych swiat i szczesliwego Nowego Roku :ico_urodzinki:

sarenka, wiesz Iga ma katar juz od miesiaca...wiec moze jakas alergia albo co ???? pokasluje do tego ...mala ok :ico_sorki: jak narazie
mam nadzizje ,ze i Twoje chlopaki zdrowe :ico_sorki:

u mnie ciagle duze problemy z Iga...spala pieknie od kiedy rok skonczyla a teraz budzi sie po 5 razy chce zebym przy niej byla z zasypianiem szopki przez godzine :ico_olaboga:
strasznie meczace to bo do tego mala sie budzi i wychodzi ze spie po 4h na dobe :ico_noniewiem:
mam nadzizje ze przetrwam to jakos...

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

22 gru 2010, 22:24

Marta trzymaj sie tam, ja Cie podziwiam :) Moja wlasnie wedruje, co ja odprowadze do pokoju do lozeczka to wraca do mnie i tak po tysiackroc.. i w koncu sie poddaje i pozwalam usnac u siebie.

Korzystajac z okazji ze tu jestem tez skladam Wam najserdeczniejsze zyczenia, zdrowych i spokojnych Swiat :)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 gru 2010, 17:39

Hej wpadłam złozyc zycznia swiateczne :-D

Kochane babeczki zycze Wam Cudownych i Wesolych Świat spedzonych w radosnej atmosferze i rodzinnym gronie :-)


I dziekuje za zyczonka od was :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 gru 2010, 23:40

Kochane moje baby :-)
Składam Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne z Okazji Bożego Narodzenia

Niech te święta będą wspaniałe radosne dla Was i Waszych rodzin buziaki

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość