Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 cze 2007, 16:27

kamilko widze, ze juz swietnie sobie radzisz jako swiezoupieczona mamusia.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . i tak trzymac... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
te woreczki na pieluszki to pewnie paklanki.. :-D slyszalam o nich i zamowilam u mamy.. :-D bo tutaj nie ma czegos takiego hihi :ico_olaboga:
a pieluszki zmieniasz maluszkow co 3 godz???.. czyli po kazdym karmieniu...??? ja tak slyszalam i akurat na tym oszczedzac nie bede... hihi :-D

i wiesz kamilko ja sie ciesze, ze tak szybko mnie do domu wypuszcza... bo dla mnie szpital to stres... :ico_placzek: chce dochodzic do siebie w domu.. adas pomoze mi przy maluszku :-D a moze moja mama juz bedzie.. :ico_noniewiem:

poza tym polozna przychodzi na drugi dzien do domu takze bede mogla ja o wszsytko popytac... i jakos damy rade... hihi :ico_oczko:
ja sie tylko obawiam, ze przez tego pacirkowca moge 3 dni az w szpitalu zostac... i to mnie martwi... :ico_olaboga: :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 cze 2007, 17:11

madziorka sa w uk woreczki na pieluszki,prawie wszedzie :-D ja kupilam w tesco za grosze doslownie,chyba 40 p kosztowaly hi hi jakos mi w rece wpadly i wzielam :)w innych sklepach tez widzialam,napewno znajdziesz :-D a co do filmow,to super jest ten z will smithem ,,The Pursuit of Happyness ,, bardzo wzruszajacy,nie spodziewalam sie po tym aktorze,takiego dobrego filmu :ico_brawa_01: naprawde polecam :-D
jasnie pani powodzenia na ktg,daj nam znac szybciutko
a co do pobytu w szpitalu,to jesli chce sie zostac dluzej ,to mozna...kolezanke chcieli wypuscic,ale ona chciala byc 3 dni i nie robili problemow ,ale ja napewno bede wiala,albo bede miala sytuacje jak madziorka :ico_placzek: ze bede musiala o kropka:(

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 cze 2007, 17:25

lucy dzieki... nie mialam pojecie, ze sa tu te woreczki na pieluszki!!!! dzis sie rozgladne w asdzie... :-D

[ Dodano: 2007-06-15, 17:28 ]
a film juz zalaczylam do sciagania hihi dzieki :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 cze 2007, 18:05

ale pustki ,ja zaraz sobie ksiazke poczytam.dziewczyny jak to jest z tym wywolywaniem porodu? ja slyszalam,ze to bardzije boli i w ogole,a kolezanka sie ze mna spiera,ze nie prawda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 cze 2007, 18:10

Lucy niestety to prawda, przynajmniej u mnie tak było. No ale nie wiem jak by było bez wywołania. wpadnę później bo dziadziuś przyjechał do Tomeczka...jeszcze go nie widział :))

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 cze 2007, 18:14

Lucy, ja też tak słyszałam :ico_noniewiem: dlatego mam nadzieję, że nie trzeba będzie takiego wspomagania :ico_noniewiem:
Kamilko, dzięki za wszystkie rady i spostrzeżenia :ico_haha_02: Zapamiętuję wszystko bardzo pilnie :-D
Właśnie zostałam sama, bo mój mąż poszedł na imprezę z okazji swojego awansu. Ciekawe o której wróci i w jakim stanie...... też bym poimprezowała ....

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

15 cze 2007, 18:16

JULI serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!

Indigo - zazdroszcze ci braku problemow z karmieniem. Ja aktualnie przechodze horror - wczoraj dostalam goraczki 38.8 i takiego bolu piersi ze szok :ico_placzek:
zadzownilam do lekarza i powiedzial ze mam rozmasowac, wziac apap i robic oklady, a jesli nie przejdzie to antybiotyk. Zacisnelam zeby i mdlejac masowalam cycka. non stop, w nocy tez... goraczka przeszla, bol zszedl z czesci piersi, ale w czesci zostal.... goraczka 37 sie utrzymuje, robie oklady z siemienia lnianego i czekam. teraz zaczela mnie bolec druga piers :ico_placzek: do tego mam strupy na obu brodawkach, ktore pekaja przy kazdym karmieniu... normalnie szok :ico_olaboga: mam nadzieje ze mi to przejdzie bo inaczej sie zalamie... na spacerze nie bylam jeszcze z mala zeby mi cyckow nie przewialo, bo sa strasznie wrazliwe na wiatr....

co do jedzenia - to ja jeszcze nie probowalam pomidora, w ogole jem dosc jednostajnie narazie, ale jestem juz taka slaba ze chyba zaczne jesc normalnie, no przynajmniej testowac normalne jedzienie

[ Dodano: 2007-06-15, 18:18 ]
lucy - co do wywolywania porodu, to po pierwsze taki porod trwa dluzej i rzeczywiscie skurcze mialam dluzsze ale czy mocniejsze? raczej nie...

pierwszy porod mialm wywolywany, jak indigo, bo odeszly mi wody... a ten zaczal sie skurczami i po pierwsze byl krotszy...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 cze 2007, 18:21

[size=150][shadow=violet][center]Madzia urodziła Marcinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O 15:25 przez CC przyszedł na świat nasz mały czerwcowy chłopczyk...3700g i 62 cm (hmmm...w sumie nie taki mały hihi)
Jest przesliczny i śpi A Madzia pozdrawia was wszystkie![/center]
[/shadow][/size]

[scroll][glow=cyan][size=200]Gratulacje!!!!!![/size][/glow][/scroll]

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

15 cze 2007, 18:35

GRATULACJE DLA MADZI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 cze 2007, 18:37

[size=200]KOCHANA MADZIU SERDECZNE GRATULACJE[/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-15, 18:40 ]
ALINKA miala wczoraj skurcze co 10 minut ale dzis spokoj :ico_szoking: :-D

[ Dodano: 2007-06-15, 18:49 ]
Kamilka dzieki za odpowiedz :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: ale super ze Madzia sie wreszcie doczekala :-D ja tez juz bym chciala tulic nasza krolewne w ramionach :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość