Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 wrz 2010, 19:30

Kala a dzieci będą z Rafałem podczas porodu??
Na pewno wszystko będzie dobrze. Masz już 2 za sobą :ico_brawa_01:

A ja sobie właśnie z doskoku planuję roczek. Listę zakupów. Wierszyk na zaproszenia i takie tam:)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 wrz 2010, 07:34

Witam z rana,
Kala nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazić co musiałaś przeżywać, skoro podjęłaś taki krok i wzięłaś tyle tabletek :ico_olaboga: Jak dobrze, że jesteś (jesteście) z nami. Teraz musi być już coraz lepiej i będzie, tylko musisz w to mocno wierzyć. Myślę, że Rafał też się opamięta. Na pewno zrozumiał, że mógł stracić największe SKARBY!!!

Matikasia kurcze, ja też powinnam już zacząć myśleć o roczku, bo to za 3 tygodnie :ico_szoking: jednak na razie nie mam do tego głowy, bo jestem chora. Myślałam, że to tylko zwykły katar i szybko minie, a tu rozkręca się na całego. Wczoraj miałam temp. 38.3 :ico_chory: gardło ciągle boli. Zosieńce też leci z noska, ale jej już katarek zaczyna się robić gęsty, wiec jest szansa, że wkrótce jej przejdzie.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 wrz 2010, 08:19

witanko z rana
Kala dobrze ze juz wszystko w miare ok, aż brak słów na to co sie u was działo......
ja tez ostatnio mysle o roczku, mam juz liste gosci, zaproszenia, czas i miejsce no ale zakupów to jeszcze nie planowałam

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 wrz 2010, 09:14

Isia ja robię powoli listę zakupów bo muszę zobaczyć mniej więcej koszta tego przyjęcia. Gdyż od niego zależy czy będziemy robić też w sali zabaw dla dzieci.
Ja zaproszenia będę robić w ciągu tygodnia tak by za 2 tygodnie porozsyłać i poroznosić gdzie się da.

Magda33
oj to źle, że u was choróbska!! dużo zdrówka.

A my właśnie wróciliśmy z lidla. Masakra jak się ludzie rzucili do wejścia :ico_sorki: piżamę damską to wzięłam już ostatnią z tych ładniejszych 36/38. Dla Milenki kozaczki też udało mi się dorwać za 25 zł :-D trochę jeszcze za duże, ale przecież dopiero się wrzesień kończy. Nóżka jeszcze urośnie. Dojdzie skarpeta. Są naprawdę super. Rajstopki tez były tanie.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 wrz 2010, 09:43

no ja w sali zabaw nie robie, tylko w domu, niby nikogo wielce nie prosze a wyszło 12 osob, sporo, mam nadzieje że sie zmiescimy

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 wrz 2010, 09:50

wyszło 12 osob
to rzeczywiście sporo :-D u nas nie będzie tylu osób, na pewno moja mama i może P kuzyn z rodziną, mój brat z żoną i dzieckiem na pewno nie przyjedzie, bo ja z bratową za sobą nie przepadamy i nie chcę psuć atmosfery :ico_noniewiem:

kurcze, dziewczyny ten katar mnie dobija...już mam serdecznie dość :ico_zly:

matikasia :ico_brawa_01: za udane zakupki

wczoraj na próbę kupiłam Zosi kubek (bidon) z miękką rurką i o dziwo nieźle sobie radzi z piciem z takiego wynalazku :ico_brawa_01: Butli nie chciała przechylać, niekapka też nie, więc kupiłam taki bidon i okazał się strzałem w dziesiątkę :-D Wody i soku nie będę już podawać w butelce, może i z czasem mleko będzie tak piła :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 wrz 2010, 10:30

Magda33, no właśnie sie zdziwiłam że aż tyle, no ale moja mama+ojciec i trzech braci (trzeba ich liczyc jak dorosłe osoby) moje 2 babcie kuzynka z mężem (najlepsi przyjaciele) rodzice piotra i jego brat z żoną. tyle że mojego ojca chyba nie bedzie to 12 osob razem plus my to 14 a chetnych było by wiecej... ale powiedziałam nie :-D
słuchajcie a czy u was bedzie alkohol? bo ja bym wolała nie, ale jesli ja nie postawie to pewnie inni o to zadbają wiec myslałam o winie... jak myslicie to dobry pomysł?

[ Dodano: 2010-09-27, 10:31 ]
wczoraj na próbę kupiłam Zosi kubek (bidon) z miękką rurką
a ile dałaś? drogie takie cos? bo u mnie oli też nie przechyla sobie butelki i kubka do góry a jak chce jej delikatnie pomóc to puszcza

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

27 wrz 2010, 10:41

Witam koleżanki :ico_haha_01: ja jeszcze nie myślę o roczku choć 4 tygodnie nam zostały... Na razie mam w planach urodzić :-D :ico_ciezarowka: Moja Weronika też nie chce sama pić z butli, leniuch wstrętny, poza tym teraz w nocy ją dusił kaszel i zaraz do lekarki się wybiorę bo od czwartku jest na lekach i zero poprawy. Dzwoniłam do przychodni i niby nie ma już miejsc do naszej pediatry ale nie pójdę do innej a jakoś się wykłócę o wizytę, łaski nie robią :ico_zly: a kto mi inny by poszedł z niunią do lekarza jak pojutrze wywołanko :ico_ciezarowka: :ico_sorki: ??? Tylko ja, będę spokojniejsza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 wrz 2010, 10:42

isia my na próbę kupiliśmy najtańszy "tescowy" za 10 pln, ale powiem szczerze, że nie jest zły i na dodatek jak się go przechyli czy dziecko upuści, to nic się z niego nie wylewa, a myślałam, że przez słomkę będzie się lało. Jedyny minus, to taki że nie ma uchwytów, ale i z tym mała sobie radzi, a jaka jest szczęśliwa :-D
no właśnie sie zdziwiłam że aż tyle
u nas może byłoby też wiecej, ale moj ojciec mieszka w Warszawie, moja jedyna babcia też. P rodzice nas nie odwiedzają, więc o kolejnych gości mniej :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 wrz 2010, 10:52

tak sobie popatrzyłam na suwaczek ciążowy Kali
eh jak to fajnie było byc w ciąży i robić nic, a teraz...
ale teraz też jest FAJNIE!! :)
sprawiłabym sobie kolejnego bajtla ale babcia :/ ostatnio powiedziała mi że myslała że ja to skoncze studia złapie robote i se bede żyć jak zakkonica :ico_szoking: :ico_olaboga: czasem mam ochote by znikneła z mojego życia (np. wyjechała gdzieś) mimo iż tak ją kocham

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość