serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

03 cze 2008, 22:39

moje szczescie tez uwielbia sciagac czapki i wyrzucac z wózka!!!!!!


Ula jaki masz fotelik???? napisz zebym miała to na uwadze jak będę nastepny kupowała


a co do roweru to mam podobne do twoich Barbapuppko!!!!!! ma to być damka ( no żeby z tą nogą....) i wygodne siodełko ( jak dla niemieckich emerytek w szortach) a przerzutek używam sporadycznie- facetom jest potrzebna ich duża ilosć mimo że nie wszystkich używaja- to taki "pawi ogon" żeby pokazac.....

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

04 cze 2008, 10:19

heloł gaduły :-D

gratuluje maluchom slicznych prezentow na DD

u nas Zosia prawie sama chodzi -
prawie robi wielka różnicę :ico_brawa_01: :ico_smiechbig:

na DD dostała zabawki do pisownicy, zabawki do kąpieli
a od nas małę pianino - bo jak sie okazuje Zosia bardzo lubi muzykę
śmiesznie kiwa głowa do taktu i klaska w dłonie
mamy wtedy ubaw po pachy :-D

Ula fantastyczne te twoje fotki znad morza
gratuluje wyboru miejsca na krotki urlop
nam tez sie marzy bo Tomek byl nad morzem 8 lat temu
:ico_szoking:
Pawełek jak zwygle wygląda rewelacyjnie
no a ty w tej fryzurce - no naprawde strzał w dziesiątkę :ico_brawa_01:

a co do roboli to trzymaj sie z daleka :ico_nienie:
u nas przez 2 tyg malowali klatke schodowa
jak poczuli ze do nas mozna zadzwonic po tzw prosbie
to ciagle mieli prosby:
o wode, o kawe, o srubokręt
o zostawienie kluczy od klamek na klatce schodowej itp
w koncu jak mąz powiedzial ze mamy male dziecko
zeby nie przylazli , i ze na klatce jest 12 mieszkan
to sie obruszyli :ico_szoking:

:ico_brawa_01: Bronka za udane spanko

Anulaf no to niezlych ludzi poznalas na tym waznym spotkanku
a dla Amalki wielki calus od ttcioteczki za wstawanie i chodzenie :ico_brawa:

Sandra śliczne foteczki i ten heheheh kotek tez :-D

Basiu przepiekna masz w domu krakowienke i rycerza jednoczesnie
tez mialam kiedys taki stroj krakowianki
uszyla mi go ciocia ktora mieszkala na Hucie :-D
Tadziu faktycznie w tych wloskach jak dziewczynka wyglada :-D

ja jednak ściełam Zosi włoski bo nie dało sie wytrzymac z tak długimi -
leciały ciagle na oczka
Zosia non stop ściagala sobie spineczki i gumeczke i bałam sie ze w koncu
ktoras zje a ja nie zauwaze
dlatego mimo nie skonczonego roczku zdecydowalismy sie na podstrzyzyny

a jak to zrobilismy?
a no po prostu
Ja ja zagadałam, a moj slubny ciach i ściął włoski
teraz trzymam je w kopercie na pamiatke

smieję sie ze wyglada ja Rzędzian w "Ogniem i mieczem"
a moj slubny mówi ze nie znam sie ze Zosia jest napiekniejsza na świecie -
ot i taki zakochany tatus
pozniej wkleje kilka fotek

Violu sliczne fotki
ty masz doskonały zmysl co do ubierania Milenki

faktycznie szkoda kapelusika
ale mi ukradli jednego bucika ktorego Zosia zdjela na spacerze
- no i po co komu jeden bucik?
pewnie wzial do zabawy dla psa
przykro mi bo to byly pierwsze buciki Zosi

spoznione :ico_tort: dla Natalki za 11 miesiecy

spoznione imieninowe :ico_prezent: dla Madziorki

Justynko nciesz sie ze juz chorobska za wami :ico_brawa_01:

Asiu wklejej fotki z chrzcin - czekam niecierpliwie
i fajna ta historyjka z podeptanym psem
:ico_brawa_01: :ico_smiechbig:

Abegano to bedziemy w koncu obok siebie na tych wakacjach czy nie?
ja bede niedaleko Krosna w wlasciwie Korczyny
- w Czarnorzekach

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 cze 2008, 10:20

witajcie
przyznaję się bez bicia, że spędzamy teraz każdą wolną chwilkę na polku i to do późna, w każdym razie świeże powietrze mnie zabija i wieczorem zwalam się na łóżeczko jak rozpompowany balonik i nie chce mi się kulasków na górę wlec, coby się do komputerka dobrać
Wiki namiętnie rowerkuje, nawet wczoraj umówiłam się z sąsiadką, że pójdziemy z naszymi dziewczynkami (one oczywiście rowerzystki), ale mój mąż stwierdził, że nie zostanie z Tadziem, bo nie umie mu jeść dawać, ani go kąpać w misce i w efekcie on poszedł z Wiki
a Tadzik robi z dnia na dzień ogromne postępy, zapomniałam Wam napisać, że od zeszłego piątku próbuje wstawać i nauczył się kręcić głową na nie, więc jak mu coś np. daję, a on nie chce, to wtedy tak śmiesznie kręci łepetynką :ico_haha_01:
za to niestety tak mi rano w kość dają z tym wstawaniem, że szkoda mówić
albo Tadzik o 5, albo Wiki, zamiennie, a jak już jedno się obudzi, to zaraz drugie jakby radar miało też wstaje i zabawa w moim łóżku (mamo poczytaj mi, Tadzik chce z podłogi spadające zabawki itd), normalnie jakiś koszmar
ależ sobie ranne ptaszki wychowałam :ico_puknij:
serafinka dobre z tym ogonem :ico_smiechbig:
mnie się też wydaje, że oni nie korzystają z połowy nawet możliwości roweru, ale ciężko się kłócić z "samcami" w tych sprawach
ja bardzo miło wspominam składaki typu Wigry 3, bo pięknie się siedziało w wyprostowanej pozycji i na co nam były przerzutki
facet w sklepie mi powiedział, że tylko w PL używa się na co dzień górskie rowery z przerzutkami, to ewenement na świecie
ja to nawet nie wiem kiedy którą przerzutkę trzeba wrzucić (choć miałam kiedyś taki rower), dla mnie to mają się pedały kręcić i mam sobie wygodnie "podróżować" bez zawracania głowy zbędnym myśleniem, to w końcu ma być relaks, a nie wyścig pokoju
dam ci znać, jak wrócę z wakacji i sobie kupię czy wart uwagi
madziorka u nas dziś w nocy padało, a i niedawno też lekko pokropiło, ale choć chmurki to słoneczko się przedziera i jest bardzo ciepło
no Leoś to mój ulubieniec jeśli chodzi o wstawanie, cudne dziecko, że daje wypocząć mamusi, o której go kładziesz, że tak ładnie przesypia?
anulaf no ja właśnie chcę taki prosty rowerek, ale mąż mówi, że te z hipermarketów to co najwyżej na śmietnik się nadają :ico_olaboga:
violu cudne zdjęcia i jakie Milusia ma przepiękne kreacje, ależ ci troszkę zazdroszczę takiej małej księżniczki, teraz jest tak dużo cudnych rzeczy dla malutkich modnisiek
a widać, że zabawa z papierkiem bardzo jej się podobała, ależ ma świetną minkę
a kapelusik cudny i bardzo go szkoda
mój Tadzik też namiętnie ściąga czapki, ale ja wybieram z wiązaniem, żeby właśnie uniknąć niespodzianek
i wydaje mi się, że ktoś celowo sobie zabrał, bo sliczny
my mieliśmy z Wiki podobną przygodę z króliczkiem przytulanką, wracaliśmy z wycieczki w Zakopcu i pod skocznią ja odbierałam telefon, a mój mąż niósł na rękach przysypiającą Wiki, ona miała króliczka w rączkach (to był pierwszy i ostatni raz kiedy pozwoliliśmy jej go zabrać z domu), za nami szło mnóstwo osób, wiemy gdzie jej wypadł to była odległość 30 metrów i na pewno ktoś zauważył, że jej wyleciało, ale ponieważ być śliczny, to sobie ktoś zabrał nie zważając na konsekwencje, a my mieliśmy istny sajgon, bo ona bez niego spać nie chciała, dobrze że tego dnia wracaliśmy do domu, obdzwoniłam wszystkie sklepy w Krakowie i w jednym był (ostatni i na szczęście taki sam) i mój tata w te pędy po niego jechał, żeby był jak Wiki wróci
aleśmy mieli, od tego czasu nawet jak był płacz to królik w domu zostawał, do dziś go hołubi i z nim śpi
a truskaweczki to ja też bardzo lubię i teraz jak Tadzia już nie karmię, to mogę się bez obaw objadać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

04 cze 2008, 10:23

aha a co do roweru
to ja mam mężą rowerek, bo on jakos sie nie kwapi do jezdzenia
a ze go naprawilismy 2 miesiace temu
to szkoda mi bylo ze tak stoi i znow marnieje

i powiem wam ze jazda na rowerku uzaleznia
worawdzie troche sie balam na poczatku
bo jest on dla mnie zdeczko za duzy
ale juz sie nauczylam stawac i schodzic z niego
i naprawde jest super
polecam
musze tylko dokupic kosz , blotniki i oczywiscie kask :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-04, 10:23 ]
barbapuppa, sliczny rowerek kupiliscie Wiki i ciesze sie ze odrazu Wiki ma kask na glowce to takie wazne :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-04, 10:26 ]
a truskaweczki to ja też bardzo lubię i teraz jak Tadzia już nie karmię, to mogę się bez obaw objadać
a ja wlasnie dostalam mega uczulenie od truskawek
i to pierwszy raqz w życiu
i oczywiscie teraz kiedy to w sobote ide na wesele :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-04, 10:28 ]
http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=4653
to od mojego mężą dla was

[ Dodano: 2008-06-04, 10:29 ]
http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=4653
to od mojego mężą dla was

[ Dodano: 2008-06-04, 10:30 ]
i to
http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=4649

[ Dodano: 2008-06-04, 10:30 ]
i to
http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=4649

[ Dodano: 2008-06-04, 10:32 ]
to ostatnie z tym przwijanie to ewidentne przegiecie ze strony facetow :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 cze 2008, 10:42

sosim brawo dla Zosieńki za uzdolnienia muzyczne i prezenciki fajne :ico_brawa_01:
a filmiki odjazdowe duża buźka dla twojego mężusia
ojej, z tymi truskawkami to miałaś pecha, najlepiej weź wapno od razu, coby do soboty wszystko poschodziło
ale fajnie masz z weselem, przynajmniej się wybawisz i wytańczysz do białego rana, a kreację już masz? wklej nam foteczki koniecznie

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 cze 2008, 10:57

witam z rana maluszke juz spi bo dzis nocka ciezka bo zebolki nam górne wychodza, wkoncu ale od północy strasznie sie maluszek meczył najpierw mleczko wypił, ale dopiero kilo zeliku na dzisełka i ibupromem w syropku pozwolił zasnac, a pobódka jzu o 6 rano :ico_szoking: wiec teraz mimo młota pneumatycznego za oknem chrapie :-D

Serafinko ja mam fotelik Ramatti bo cena przystepna a bardzo dobrze niemeickei testy przeszedł wiec wiec ze bezpieczny, ale tapiecerka nie zaciekawa :ico_noniewiem:

Sosim super ze wpadłas poplotkowac :-D
a zdjecia sa nad naszym jeziorkiem zrobione wiec jak masz ochote to zapraszam godzinka drogi i jestescie u nas z Zosienka w mega piaskownicy :-D
co do truskaweczke to pewnei musiałąs trafic na jakies mega spryskane, i stad to uczulenie, mam nadzije ze jednak do wesela sie zagoi :-D
A co do robotników to jzu po wode byli i taczki sobie na noc zostawiaja, ale ja sie nie odzywam bo za to nam ładnie pod brama i furtka kostke ułoza :-D
A co do włosków Zosi to ona poprostu jest trendy :-D bo teraz sa strasznie modne pocieniowanie włoski :-D

Basiu oczywiscie wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postepy dla Tadzika :-D
i ja tez jestem za tym ze po co mi 16 przezutek w rowerze :ico_szoking: jak i tak zwykle sie na góra trzech jeździ :-)
a z tym królikiem to neizle mieliscie ja pamietam ze tez jak byłam mała to spałam z takim rózowym króliek jeszcze go mam ale wyglada jak by pod tramwaj wpadł :-D ale nie raz było wielkie poszukiwanie królika bo bez niego spac sie nei dało, dlatego ja to chyba nie bede malucha do maskotki przyzwyczajała, no chyba ze wczesniej 3 takei same kupie :-D

[ Dodano: 2008-06-04, 11:36 ]
A Basiu mam jeszcze pytanko do ciebie bo widziłam na fotce taki stoliczek do zabawy i sie zastanawiam czy to przydatna zabaweczka dla takich maluszków jak nasze, bo ostatnio widziłam takie rózne stoliki w sklepie i fajne sa tylko czy warte ceny :ico_noniewiem:
a i jeszcze jedno ten preparacik na mróweczki nazywa sie Substral i tato go w obi kupiłi jest rewelacyjny bo juz po dwóch dniach nei ma sladu po mróweczkach :-D wiec jak narazie walka wygrana, ale czy wróca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

04 cze 2008, 12:28

Ula truskaweczki mialam z dzialeczki - swojej
wiec tzw ekologiczne :ico_placzek:
i napawde nie zjadlam ich duzo
wiec moze to nie to????????????

na szczescie Zosi nic nie jest
bo juz sie balam ze alergeny z mojego mleczka
mogly na nia przejsc

[ Dodano: 2008-06-04, 12:28 ]
a zdjecia sa nad naszym jeziorkiem zrobione wiec jak masz ochote to zapraszam godzinka drogi i jestescie u nas z Zosienka w mega piaskownicy
to sie nabrałam :-D :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 cze 2008, 14:16

Hej lipcoweczki ja tylko na chwilke Julii juz chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do psa to bawi sie w jego wodzie do picia i gonia sie na wzajem.Ale najgorsze to ze ona chce tez grysc jego zabawki i tu musze zawsze interweniowac a ona sie denerwuje.Dzis jedziemy juz do domu :ico_placzek: Urlop sie skonczyl :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: No i cala noc przed nami :ico_noniewiem:
Dozobaczenia juz w domciu.Czas szybko tu mi zleciał :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Całuski dla naszych wszystkich dzieciaczków :ico_oczko:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

04 cze 2008, 14:43

Wielkie brawa za postepy dla maluszkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i za super zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: coraz sliczniejsze male gwiazdy! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basiu, ja juz nie chce takich przytulanek!!! Stosuje w ten sposob, ze jest tego kilka i rozne i zmieniam! tak samo robie, ze smoczkiem, ktore dobieram w zaleznosci do koloru ubranka (moj syn chcial tylko jeden rodzaj i byl klopot, bo przestali je fabrykowac :ico_olaboga:

Violu, wspolczuje straty tego slicznego kapelusza! Ja do wszystkich doszywam zawsze gumeczke i wtedy ciezko dziecku zdjac :ico_oczko:
ojejku, jak ten czas leci..... musze juz isc! :ico_zly:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 cze 2008, 15:15

uleńko znam ten ból ząbkowania górnych ząbeczków, mieliśmy tą akcję w zeszłym tygodniu i żeby śmiesznie było to jeszcze mu nie wyszły, ale już też przestał cierpieć z tego powodu, dziwne prawda
co do mrówek to dzięki za wiadomość już w zeszłym tygodniu kupiłam ten środek, ale na niektóre działa, a na inne nie, ale póki co do domku na razie przestały wchodzić, więc luzik
jeśli zaś chodzi i stoliczek, to trudno mi do końca powiedzieć, bo dzieciaki bywają różne i nie wszystkim się coś takiego podoba, ja go mam jeszcze po Wiki, ale wydaje mi się, że Tadzik jest nim zdecydowanie mniej zainteresowany niż ona, a jeśli już to tylko w przelocie, w każdym razie jeśli miałabym ci coś doradzić to super jest ten z Chicco z możliwością budowania z klocków (moja koleżanka go miała dla chłopca i nawet z Wiki długo się potrafili bawić) http://www.allegro.pl/item374415647_chi ... s_12h.html ewentualnie ten też jest świetny, Tadzik bawił się nim na zajęciach http://www.allegro.pl/item371753455_sto ... tref_.html
reszta raczej niezbyt ciekawa, są jeszcze jednej firmy superowe, ale niestety niedostępne w PL, widziałam kiedyś na allegro, ale ostatnio się nie pojawiają
joasiu ogromne :ico_brawa_01: dla Juli za samodzielne chodzenie, a z tym psem to pewnie ubaw macie
bezpiecznego powrotu do domku i koniecznie wklej nam foteczki z chrzcin i napisz jak przebiegła podróż
anulaf mądry polak po szkodzie, teraz już wybieram takie przytulanki, które są ogólnodostępne

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość