Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

27 kwie 2009, 11:35

ja troszkę poprasowałam reszte jak wróce ze szkoły bo ide po Magdę :ico_oczko:
Ja piję herbatki na laktację i pokarm mam.Kupiłam 2pak-granulowana iw torebkach za 11.45 w wielu marketach maja teraz takie zestawy.
jak będziemy na zakupach to muszę sie zaopatrzyć i zaczne pić :ico_oczko:
Ja biorę dla siebie 2 koszule.Jedną na poród, drugą do przebrania.
to ja też wezme dwie jakby co to mi T dowiezie :-)

ja też nie lubie leżeć w szpitalach :ico_chory: :ico_chory:
człowiek bardziej chory sie robi jak sie napatrzy na to wszystko :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mam nadzieje ze po u rodzeniu szybciutko mnie wypuszczą z maleństwem :ico_sorki: :ico_sorki:
z Magdą leżałam tydzień bo mała po urodzeniu miała zółtaczke oby teraz było wszystko dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

27 kwie 2009, 11:39

a gdzie sie wybierasz
bylam u siebie w pracy a konkretnie w kadrach i placach...musialam wypelnic druk bankowy o dochodach i zatrudnieniu... 3 lata temu kiedy bralismy kredyt mieszkaniowy musielismy z mezem miec zyranta...teraz mozemy od niego odstapic bo kredyt jest systematycznie splacany i nadplacany...a domyslam sie ze bycie zyrantem to nic fajnego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-04-27, 11:40 ]
mam nadzieje ze po u rodzeniu szybciutko mnie wypuszczą z maleństwem
ja tez mam taka sama nadzieje

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 kwie 2009, 11:47

ja mam do szpitala uszykowane 3 koszule ....jedna na poród która wyrzuce i nie bedzie mi jej szkoda .......
chciałam isc posiedziec na balkon i słonce mi znikło i jeszcze tak strasznie wieje ze chyba by mi głowe urwało !!! jjjjjjjjjjeju dziewczyny kiedy skonczy sie ta waga ciezka ???

[ Dodano: 2009-04-27, 11:51 ]
czyli wychodzi na top ze justyna nam sie jeszcze dzisiaj nie odmeldowała !!!

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

27 kwie 2009, 12:00

fakt ejustysia coś milczy ale może na zakupkach jest?Ostatnio jak ją na porodówke wysyłąłyśmy to stała po domestos :-D .Ja też liczę na szybkie wyjście.Pojadę, urodzę, wrócę.Wolę być z maleństwem w domku niż leżeć w tym zatłoczonym szpitalu zwłąszcza,że u nas na oddziale położniczo-noworodkowym jest remont :ico_olaboga: .Dlatego u nas też za długo nie trzymają bo kiepskie warunki są.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

27 kwie 2009, 12:38

hej majoweczki!
widze ze Justynki Wam jeszcze brakuje do kompletu :ico_noniewiem: ciekawe co u niej :ico_noniewiem: bede dzis zagladac chyba czesciej, bo jestem ciekawa jak tam Wiktorek,ciekawe po ktorej stronie brzuszka jest :ico_oczko:
nie martwcie sie pobytem w szpitalu, napewno minie szybciutko :ico_oczko:
w szpitalu jest o tyle dobrze, ze sa pod reka specjalisci i zawsze mozna sie o wszystko wypytac :ico_oczko: a do tego mozna odpoczywac do woli :ico_oczko: ( w domu jednak obowiazki czekaja)
w domu to juz tylko Wy i dzieciatko :ico_oczko:
ja pamietam ze balam sie pierwszego samotnego dnia z Wiktorkiem :ico_puknij: bo zaraz jak wyszlismy do domu ze szpitala to moj A musial do pracy wracac :ico_noniewiem:
po pierwszym porodzie w szpitalu bylam tydzien ( bo Wiktorek dostal zoltaczki a do tego strasznie na wadze spadl bo zupelnie nic nie jadl mimo nawalu pokarmu)
z Ala bylam dwa dni(w niedziele urodzilam a we wtorek juz w domku bylam) ale strachu juz nie bylo,mimo iz dwoje dzieci mialam "na glowie" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

27 kwie 2009, 13:20

hmmm....no i gdzie ta nasza Justynkowa zguba sie podziewa??? :ico_noniewiem: ciekawe co dzis sprzedaja w promocji :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 kwie 2009, 13:23

hmmm....no i gdzie ta nasza Justynkowa zguba sie podziewa??? :ico_noniewiem: ciekawe co dzis sprzedaja w promocji :ico_oczko:
ona miała chyba dzisiaj troszke spraw do załatwienia !!

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

27 kwie 2009, 13:31

ona miała chyba dzisiaj troszke spraw do załatwienia !!
jakby sie cos dzialo to na pewno by napisala do ktorejs z nas smska tak wiec wydaje mi sie ze mozemy byc spokojne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

27 kwie 2009, 14:02

jakby sie cos dzialo to na pewno by napisala do ktorejs z nas smska tak wiec wydaje mi sie ze mozemy byc spokojne
też tak mysle
mam nadzieję ze niedługo sie odezwie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja wstawiłam pranko
muszę jeszcze zrobić mizerie do obiadku :-)

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

27 kwie 2009, 14:08

a ja jestem w trakcie koncowych porzadkow :-D zostawie mezowi czysto w mieszkanku niech sie chlopina cieszy :-D mam nadzieje ze porzadek zastane tez jak wroce :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość