Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

12 gru 2007, 23:03

witajcie
ja tylko na chwike
diem..wszystkiego na naj naj..spełnienia marzeń :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
super fotki Nicolinki..Malwinki i Kapika...ale z niego zuch chłopak
ja jeszcze w tym roku sniegu nie widzialam

[ Dodano: 2007-12-12, 22:05 ]
caly cza walczymy z kredytem i nie mam siły juz na komputer..mam nadzieje ze wkrótce sie wszystko unormuje i bede na tt regularnie

buziaki dla maluchów

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 gru 2007, 23:39

Dobry wieczor :ico_oczko:
I moja Nicolinka spi :ico_oczko: :ico_brawa_01: Zasnela sobie spokojnie jak przewaznie :ico_oczko: ale lezalam kolo niej 1,5 godziny zanim mala zasnela na dobre :ico_oczko: i przytulalam i glaskalam i czasami mnie to jakos meczy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: bo mala na poczatku jak byla mniejsza to tak delikatnie bawila sie moimi wlosami przed zasnieciem.. a teraz?? Teraz to ciagnie mnie za wlosy ze tak boli i mnie denerwuje bo wydaje mi sie ze jednak na skorze glowy tez sa jakies nerwy ukryte :ico_wstydzioch: no ale nie zawsze mnie ciagnie za wlosy czasami potrafi tez zasnac w miare ok bez ciagniecia za wlosy :ico_oczko: :ico_haha_01:
No i tak to przelecial dzionek :ico_oczko:
Jutro mam ten termin u mojego lekarza diabetyka sie pewnie ucieszy ten lekarz ze niemam zadnych problemow z cukrem bo moj cukier jest w normie nawet mam stosunkowo niski nawet :ico_oczko: :ico_brawa_01: Zobaczymy co mi jutro powie lekarz :ico_oczko: Aha jade do tego lekarza z moimi tesciami i Nicolinka oczywiscie pozniej tesciowa sie zajmie Nicole a ja pojde na rozmowe z lekarzem moze wezme tez wozek to sobie pojda pospacerowac :ico_oczko:
A jutro nie jedziemy po choinke bo jednak jeszcze troche czasu jest :ico_oczko: Zdazymy ja kupic :-) za duzo wrazen by bylo jak na jeden dzien :ico_oczko:

Iza trzymaj sie Babosko :ico_oczko: Piekny domek bedziesz miec taki duzy chocby willa :ico_brawa_01: Bedzie dobrze :ico_oczko:

Maggie dzieki :ico_oczko: Fajnie ze za niedlugo bedziesz u siebie w domku,i ciesze sie ze wracasz do zdrowia :ico_oczko:

I fajowo ze podobaja sie wam foteczki Nicoleczki,Dziekuje wam za milutkie slowa
Milej nocki dobranoc paa do juterka pa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

13 gru 2007, 08:35

Dzien dobry dziewczynki!
U nas nocka, tak sobie niby Asia spala cala noc, ale co chwilke nagle zaczynala plakac :ico_noniewiem: :ico_placzek: , dzisiaj w nocy bylo mi jej nadnoczesnie szkoda a i bylam na nia zla, bo nie umialam jej pomoc, bo nie wiedzialam jak....

Milego dnia dziewczynki

diem, zalegla zyczonka ode mnie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 gru 2007, 14:42

Dzien dobry :ico_oczko:
A ja juz po lekarzu jestem to znaczy z lekarzem tym diabetykiem sie nie widzialam ale za to pogadalam sobie 30 minut z taka pani o zywienia boze jak mi sie fajnie z nia rozmawialo :ico_oczko: Ta pani doctor ma tez dwoje dzieci,corke co ma 13 lat i syna co ma 10 i tak mi fajnie mowila co moge jesc a co raczej moglabym unikac i o zadnej diecie nie mowila.. :ico_oczko: no ze mam tylko zmienic na jakis czas jedzenie na czas ciazy :ico_oczko: a zostalo mi 2 miesiace :ico_oczko:
Powiedziala mi ze cukier mam super,i ze ladnie mi sie reguluje sam.. tylko mi powiedziala ze moze na noc pozne kolacje mam cos lekkiego zjesc i moze jak sie obudze rano na czczo moj cukier bedzie nizszy :ico_oczko:
No i tak pozatym to przed chwila tesc poszedl do domu,wypil piwo i pogadal ze mna troche i bylo nawet ok i milo :ico_oczko: Moj tesciu czasami tez potrafi byc ok,ale czasami mam go dosc :ico_chory: sama tego nie rozumiem :ico_oczko:
Moja Nicolinka dzisiaj w nocy spala dobrze,chociaz bywaly juz lepsze nocki :ico_oczko: Troche sie budzila na poczatku i tak od 1 00 spala do 8 00 spokojnie i mala juz od 8 00 nie spi :ico_oczko: ale teraz sobie chrapie juz nawet w aucie zasnela :ico_oczko: A jak sie obudzi to zje owsianke i pojdziemy na spacerek bo musze ta recepte zalegla do apteki zaniesc i kupic znaczek na list w kiosku :ico_oczko:
Dzisiaj juz mi sie niechce posprzatac lazienki i na korytarzu :ico_oczko: To Tez moge jutro zrobic :ico_oczko: Oh jakas sie czuje rozleniwiona :ico_oczko:
Milego dnia paa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

13 gru 2007, 22:44

ojej a co tu tak cicho sie zrobilo? Gdzie sa wszyscy?

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 gru 2007, 23:16

I jestem :ico_oczko:
No wlasnie ale tutaj pustki.. :ico_placzek: Az glupio mi cos pisac... to tak jakbym mowila sama do siebie prowadzila monolog :ico_olaboga: :ico_noniewiem: no i raczej nie napisze za wiele pozatym ze moja Nicolinka po ladnym prysznicu z mama zasnela i spi sobie jak aniolek i ze jestem tez zmeczona i tez ide spac
Milej nocki Baboski i pojawiajcie sie bo tak nie moze byc ze was niema :583: :ico_noniewiem: :ico_chory: :ico_nienie: :ico_nienie:
Dobranoc do jutra :ico_oczko: Mam nadzieje ze jutro bedzie nas wiecejjjjjjj !!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-12-14, 14:28 ]
Dzien dobry :ico_oczko:
Jestem ale was znowu niema...
U nas nocka super pieknie przespana mala zasnela jakos kolo 22 00 a obudzilysmy sie dzisiaj o 9 00 :ico_szoking: :ico_brawa_01: i to jeszcze mnie moja babcia obudzila bo zadzwonila i sie musialam obudzic :ico_oczko:
Pozatym to wrocilysmy wlasnie bo bylysmy z Nicolcia i moimi tesciami na zakupach potrzebowalam cos do picia do obiadku i mojejmu mezulkowi kupilam juz na swieta prezent :ico_oczko: Dostanie piekna pizamke :ico_oczko: :ico_brawa_01:
I przy okazjii wstapilysmy do Mc Donaldsa i bylo fajnie :ico_oczko:
Moj maz przyjdzie dzisiaj troszke pozniej bo ma stres przed swietami i wiecej pracki :ico_noniewiem:
A moje kochane dzieciatko sobie spijusia wiec ja mam czas troszke dla siebie :ico_oczko: Ale zaraz spadam bo musze jeszcze popakowac te prezenty juz na swieta :ico_oczko:
Milego dnia i pojawcie sie nareszcie :ico_oczko: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 gru 2007, 23:27

jeju... jakie pustki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 gru 2007, 00:26

Dokladnie straszne pustki... :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

15 gru 2007, 09:06

Dawno tutaj tak pusto nie bylo... :ico_placzek: . Czy wszyscy sa az tak zajeci przygotowaniami do swiat, ze zapomnieli o TT ?? Zostala tylko Kristi i Aginka .... no i ja :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-15, 11:38 ]
Ej dziewczyny, bo jak tak dalej bedzie, to nasz fatek zniknie! Gdzie jestescie? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 gru 2007, 20:41

No ładnie ... tak tu pusto ze az echo odbija :-D

Ja jutro do Was tez nie zaglądne gdyż bede cały dzień w komisji referendalnej .... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości