Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 paź 2007, 21:13

kaasiaa79, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: juz myslalam, ze cie Kowalus przykul rozowymi, futerkowymi kajdankami do kaloryfera :-D :-D :-D , gdzie ty tam na kursa jakies biegasz, jak my cie tu mozemy nauczyc wszystkiego :-D :-D

madziorka hihi pisze:sainsburegio

kurka banda, a mi sie dzisiaj melancholia właczyła za jogurtami duo - coś tam z kulkami czekoladowymi 5 szt za funta i deserkami rollo z sainsburego :-D :-D
uwielbialam te jogurty, a w Polsce wogole jogurtow nie jem, bo mi tu nie smakują :ico_noniewiem:

martuchafrost, ja z kasa mam tak samo jak ty, zawsze sie upominam i nawet mezowi wyliczam, ale on mnie i tak zawsze obrabuje jak nie patrze :-D apropos nie patrzenia - głupek dal Luśce dzis łyzeczke czarnej slodzonej herbaty....

A Luska dzis pierwszy raz tarte jabluszko szamnela :-D :-D troche bylo kwaskowe i robiła takie miny, ze mogłaby w kreskówce zagrac :-D :-D ale jak sie skonczyło to arię odwalila, ze malo :-D :-D

Ja wszystko juz posprzatalam... caly dzien sprzatalam, z godzinna przerwa na wizyte na porodówce :-D :-D a co tam :-D zatesknilam :-D :-D a tak powaznie kuzynka meza urodzila córeczke. Pierwsze dziecko, ona ma 19 lat a porod trwal niecalą godzine, bez ciecia, bez szwow :ico_noniewiem: mi sie wydaje, ze to zle, ze powinna dlugo i bolesnie rodzic, bo by sie przynajmniej ze strachu przed druga ciaza moze zaczela zabezpieczac, a mi sie wydaje, ze zaraz bedzie nastepne itd. Ma meza pijaka, praca sie go nie trzyma, nie maja gdzie mieszkac, ona ma jeszcze 2 lata szkoly... wpadli i sie zenili na hura :ico_noniewiem: a dziecko takie malutkie sie urodzilo, ze chyba moja Luska tak w 6 miesiacu ciazy wygladala. Dwa razy mniejsza glowke od Luski miala... mam na mysli glowe Luski zaraz po porodzie, a nie teraz :-D
Acha i jeszcze moja jedna kolezanka urodzila coreczke w piątek, druga w sobote i jeszcze dzis zona kolegi synka :ico_oczko: wysyp noworodków :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-02, 21:15 ]
acha... obrabowalam prawie apteke, zazywam mnostwo jakis medykamentow, pije mleko z czosnkiem i maslem i coraz gorzej sie czuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 paź 2007, 21:24

Jasnie Pani :) pisze:uwielbialam te jogurty, a w Polsce wogole jogurtow nie jem, bo mi tu nie smakują :ico_noniewiem:

to sie zamienmy hihi
ja jogobelle kupuje bo te jak dla mnie takie seeeeeee

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 paź 2007, 21:27

madziorka hihi, ale ty jestes w lepszej sytuacji, bo w UK kupisz polskie zarelko, a ja nie mam tu sainsburego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i dlatego musze wrocic :-D :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

02 paź 2007, 21:53

Witam :ico_haha_02:
martuchafrost, superowo ze bedziesz miala tego "Elma" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: o co do dlugow to bardzo dobrze ze potrafisz sie postawic
Mróweczka, :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_prezent: to za 6 miesiaczkow
gosia888, wspolczuje tej znajomej :shock: ze tez tacy ludzie po swiecie chodza :ico_puknij:
lucy23, widze ze zmadrzalas :-D i bardzo dobrze za kazdym razem tak mow ze kasy nie masz itp :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
madziorka :ico_szoking: co do tej znajomej szkoda ze cize usunela, ale bardzo dobrze ze sie z nim rozeszla :-|
kasia dobrze ze zajrzalas bo Rutkowskiego za toba bysmy wyslaly :-D a ztych figli to pewnie rodzenstwo Lence sie dostanie :-D
A u nas dzis po staremu :ico_haha_01: Ala po szkole weszla do mojej znajomej bo tam jest dziecko (dwa domy przed nami ) ja przyszlam sobie do domku i akurat kurier przywiozl mi telefon Motorola RAZR2 V8 I pochwale wam sie moj slubny dzis zdal testy na prawko :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 paź 2007, 21:59

Mroweczka sto lat dla Erysia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Emilka to super...gratulacje dla mezulka :ico_brawa_01: a on juz zdawal te 50 pytan,czy jeszcze mial 35?

Jasnie Pani kuruj sie ,bo Luske zarazisz :ico_oczko:
Kasia no w koncu dalas znac :-D masz szczescie :ico_oczko:
ale Ilonki wciaz nie ma :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: pewnie w totka wygrala :ico_oczko:
Gosiawpadla do mnie na sekunde ta kumpela pozyczyc filmy od T ,nie byl zachwycony....he he ale przezyl...on czekal w aucie,tzn jej chlop i ona do mnie,ze on prosil,zeby sprawdzila na necie jakies migi czy wigi he he a ja jej na to,ze dopiero wylaczylam kompa i ze lece do lekarza i nie mam czasu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-02, 22:01 ]
zrobilam w koncu cytologie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

02 paź 2007, 22:30

Moj slubny juz mial na 50 pytan i jeszcze jakis hazard test

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

02 paź 2007, 22:41

czesc dziwczyny jak zwykle dawno sie nie odzywalam az mi wstyd ale jakos tak zeszlo do poludnia z Oscarem w parku lub na playgroup a po poludniu i wieczorem ledwo zywa jestem tak mi juz ciezko, do terminu zostalo mi jeszcze 7 dni a glowka dalej wysoko. Troche sie martwie bo prawdopodobnie mam waski kanal rodny poniewaz tak samo mialam z pierwszym i dosc ze porod byl wywolywany po 2 tyg opoznienia to glowka zeszla przed samym porodem zakonczonym kleszczami bo nie moglam go wypchnac (3700). Prosilam ich o zrobienie usg ale stwierdzili ze wg nich nie ma potrzeby ze jest jeszcze czas, moze i tak ale slyszalam o roznych przypadkach np dziecko owiniete pepowina i dlatego nie schodzi lub jest dosc duze.Bede was na biezaco informowac, nastepma wizyta w GP w dzien terminu 9.10 mam nadzieje ze nie bede musiala isc.

Zabieram sie teraz za czytanie bo mam duze zaleglosci i nie wiem co sie u was dzieje.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 paź 2007, 22:45

Jasnie Pani :), no to ja juz wiem czemu ja 33 godziny rodzilam dowiedzialas sie ze mam 19 lat i na mnie czary rzucalas hi hi ale mi sie nie odechcialo a porod mi sie podobal wiec im dluzszy tm lepiej hi hi :ico_oczko:
a ja po kolejnej jezdzie :-D nikt nie zgina :ico_brawa_01: jezdilam dzis po radach spodobalo mi sie jeszcze jedan lekcja i jak tylko L nie bedzie patrzyl to biore kluczyki i w jade :-D :ico_oczko: nie zartuje hi hi
jutro jade mieszkanko ogladac ciekawe co z tego wyniknie :ico_noniewiem: musze tez sobie kupic ksiazke i zaczac sie uczyc jak chce to prawko zrobic wrrrr :ico_olaboga: ale chce to juz miec za soba :ico_oczko: zmykam dzieczeta
ja tu musze napisac jeszcze ze Ilonka nas zaniedbuje :ico_zly: jak ja napisze to sie pewnie pojawi :-D hi hi zmykam buziole

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 paź 2007, 23:08

Beatko trzymam kciuki :ico_brawa_01:
a ja nastawiłam sie na dyske w sobote, Jacol mówił ze z małym bedzie, ale znajomi przyjezdżaja, wiec na dyske pójde w nastepnym tyg :ico_brawa_01: a co tam>? dyske teraz w sobote ze znajomymi sobie zrobimy :ico_brawa_01:
któraś chętna zeby ze mna iść????
aha ! zapisuję sie na kurs angielskiego zeby zdać FCE, i wezmę sobie dodatkowo jakiś inny jężyk: niemiecki lub francuz tylko nie wiem jaki :ico_olaboga: zawsze marzyłam ze sie naucze dwóch języków :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 paź 2007, 23:11

Sandrusia to super,ze tak ?Ci dobrze idzie,ja musze sie w koncu zmobilizowac i isc na jazdy,bo zapomne jak sie jezdzi,a testy mam juz zdane na szczescie he he Emilkaja mialam 35 pytan i hazard....ale widze,ze dla Twojego meza i 50 pytan nie straszne :ico_oczko: :ico_brawa_01: T chce mnie uczyc,ale ja juz mu podziekuje,tak na mnie krzyczal ,ze wole isc do instruktora :ico_oczko: za kazdym razem nasze jazdy wygladaly tak,ze ja cos zle zrobilam,T na mnie krzyczal,ja wysiadalam na srodku ulicy z auta z placzem,T wybiegal z auta i przepraszal, ludzie na ulicy pukali sie w glowy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: takze same rozumiecie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-02, 23:16 ]
Marta super pomysl :ico_brawa_01: Beatkaa to Ty mi pisalas,ze w uk jest takie prawo,ze jak mialas juz porod kleszczowy to wypelniasz taki papier,ze w razie zagrozenia kolejnymi kleszczami robia od razu cc>?ja sie tych kleszczy panicznie boje :ico_olaboga: a Ty jak po pierwszym porodzie ? obawiasz sie ,czy raczej na lajcie podchodzisz? ja mam nadzieje,ze drugi to juz lepiej bedzie,co? trzymam kcikasy za Ciebie i malenstwo i zdaj nam szybko relacje ....

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość