Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 sty 2011, 23:25

czesc laski :)
ja tez jestem za zalozeniem grupy na facebooku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tam latwiej sie pisze i bylybysmy w stalym kantakcie !!!!!
u na sok !!! Iga juz zasypia jak zasypiala i spi do 7 30 wiec odzyskalam sily :D
Amy na noc dostaje kaszke pozniej kapiel luliluli muzyczke jej puszczam i zasypia juz bez cyca :ico_szoking: przebudza sie kolo 1 30 ( i luliluli bez cyca ) albo o 4 i cyc wiec normalnie jestem mega szczesliwa :-D spi juz w swoim pokoju bo wiecie co te wieczorne ryki Igi to byly o to :ico_szoking: oststnio plakal i mamausiu ty jestes z Amy nie ze mna :ico_placzek: myslalam ze mi serce peknie :ico_placzek: zaraz Amy przenioslam i nastepna nocke Iga zasypiala normalnie i cala przespala :ico_sorki: ale do teraz chodzi i sprawdza co wieczor czy czasem Amy nie ma u nas w pokoju :ico_haha_01:
Amy juz sie taka dorosla robi :ico_olaboga: zabawy tylko na siedzaco polozyc sie jej nie da -raczkowac nie chce :ico_nienie: ale bije brawo i robi papap :ico_brawa_01:
Ige traktuje jak druga mamusie :-D jak ja wychodze z pokoju to wyje ( chyab ten lek separacyjny ) ale jak jest z Iga to spoko bawi sie :ico_sorki:
ja na diecie :ico_noniewiem: musze wytrwac wiec trzymajcie kciuki
slonko2008, jak tam Twoja dieta ???

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

13 sty 2011, 16:07

ga juz zasypia jak zasypiala i spi do 7 30 wiec odzyskalam sily :D
Amy na noc dostaje kaszke pozniej kapiel luliluli muzyczke jej puszczam i zasypia juz bez cyca :ico_szoking: przebudza sie kolo 1 30 ( i luliluli bez cyca ) albo o 4 i cyc wiec normalnie jestem mega szczesliwa :-D spi juz w swoim pokoju bo wiecie co te wieczorne ryki Igi to byly o to :ico_szoking: oststnio plakal i mamausiu ty jestes z Amy nie ze mna :ico_placzek: myslalam ze mi serce peknie :ico_placzek: zaraz Amy przenioslam i nastepna nocke Iga zasypiala normalnie i cala przespala :ico_sorki: ale do teraz chodzi i sprawdza co wieczor czy czasem Amy nie ma u nas w pokoju :ico_haha_01:
Amy juz sie taka dorosla robi :ico_olaboga: zabawy tylko na siedzaco polozyc sie jej nie da -raczkowac nie chce :ico_nienie: ale bije brawo i robi papap :ico_brawa_01:
Super ze juz sie tak ulozylo ze dzieciaczki daly troszke ci odetchnac
sodka ta nasza Amy A Igula taka juz dojzala sloneczka kochane
A u nas mega kryzys malzenski A chce isc starac sie oo separacje a ja juz mam dosc walki o nas mam mega depreche przez co ne mam cierpliwosci do dzieci :ico_olaboga:


:ico_placzek: Z salonem puki co nie wypalilo i to mnie dobilo calkiem :ico_placzek: :ico_placzek: Ogolnie rok rozpoczol sie beznadziejnie wiec nie widze narazie swiatelka w tunelu

A o malzenstwo nie chce mi siejuz walczyc ilez mozna on i tak ciagle schizuje mam dosc tylko zal mi dzieciakow bo nie tego chce dla nich :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

14 sty 2011, 14:47

oststnio plakal i mamausiu ty jestes z Amy nie ze mna myslalam ze mi serce peknie zaraz Amy przenioslam i nastepna nocke Iga zasypiala normalnie i cala przespala ale do teraz chodzi i sprawdza co wieczor czy czasem Amy nie ma u nas w pokoju
no niby Iga już duża panica ale rywalizacja między rodzeństwem jest ja tez bym była zazdrosna
slonko2008, jak tam Twoja dieta ???
no powiem ci że staneło na 58kg i za nic nie chce iśc na dół ale w Teście dukana wyszło mi ze taką wage najłatwiej będzie mi utrzymać wiec przeszłam juz na 3 faze jeden dzień białkowy w tygodniu :) będzie dobrze
Z salonem puki co nie wypalilo i to mnie dobilo calkiem Ogolnie rok rozpoczol sie beznadziejnie wiec nie widze narazie swiatelka w tunelu
ojejku kochanie moje nie przyznali ci tych pieniędzy ?? i co teraz będziesz sukała pracy w jakim salonie moze akurat coś fajnego się trafi a narazie daj ogłoszenie że możesz świadczyć usługi w domu albo w domu klijenta moja fryzjerka tak dorabia jeżdzi do klijentek do domu
A o malzenstwo nie chce mi siejuz walczyc ilez mozna on i tak ciagle schizuje mam dosc tylko zal mi dzieciakow bo nie tego chce dla nich
:ico_pocieszyciel: jejku nie wiem jak Ci Dana pomóc ale trzymam za was zeby się wam poukładało i zeby twój chłop zrozumiał ze ma w domu takie skarby

a u nas znowu choroba antek kaszle jak oszalały a Emilka ma goraczke i chyba ucho ją boli wiec znowu szpital w domu

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

14 sty 2011, 16:30

czesc zabki,
Mialam mala przerwe,ale bylismy w Polsce i nawet nei mialam mozliwosci i czasu na neta.
U nas wszytsko w porzadku,procz jednodniowej jelitowki ktora przeszlismy w Pl wszyscy zdrowi i maja sie swietnie.Pogoda tez sie poprawila,az chce sie zyc.
dana--tule cie mocno.MAsz racje,jesli nie widzisz przyszlosci z mezem,nie stara sie zmienic to po co sie meczyc.JEdnoczesnie dzieci na tym cierpia bo widza ciagle smutnych czy zdenerwowanych rodzicow.NA dluzsza mete jest to nierealne.
Szkoda ze z salonem nei wypalilo ale niestety polskie realia sa ponizej zera i zeby cos tam zalatwic to naprawde graniczy z cudem.
slonko--zdrowka dla dzieci.Bol ucha jest okropny i bardzo dokuczliwy,,wspolczuje.To teraz tylko lekarz i pewnie antybiotyk jak najszybciej.
Podziwiam cie za dietke...oj to nei dla mnie.JA to musze sobie zjesc co lubie,ale oczywiscie w umiarze:-)
marta--super ze sie wszystko pomyslnie uklada ze spaniem dziewczynek.
Moi chlopcy tez juz sypiaja pieknie cale noce-bywa tak ze przejda czasem do naszego lozka ale pozatym nei narzekam.Czekalam z utesknieniem na ta chwile,kiedy dzieci usna a ja bede mogla w spokoju poczytac gazetke czy ogladnac film:-)))

yoanna-nie wiem czy przegapilam zdjecie twoich pasemek czy nie wstawilas go wkoncu???
adia--co u was??

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

15 sty 2011, 00:09

U nas wszytsko w porzadku,procz jednodniowej jelitowki ktora przeszlismy w Pl wszyscy zdrowi i maja sie swietnie.Pogoda tez sie poprawila,az chce sie zyc.
no to widze że Was też dopadła ta grypa okropna :ico_szoking:
Dana ja jeszcze do ciebie znalazlam takie ogłoszenie w lokalnym serwisie "WITAM JESTEM FRYZJERKĄ Z TRZYNASTOLETNIM STAŻEM. PRACUJĘ NA PROFESJONALNYCH KOSMETYKACH OFERUJĘ WSZYSTKIE USŁUGI FRYZJERSKIE W DOMU KLIENTA NA TERENIE...( tu podane gdzie dojeżdza : NR TELEFONU wiesz niekiedy ktoś szuka takiej formy usługi zawsze komuś może zapaść w pamięc takie ogłoszenie ja bym jeszcze dopisała do tego ze masz podejscie do dzieci :):) no nie wiem myśle o tobie i kombinuje co by tu wykombinować jeszcze pomyśle :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-01-14, 23:12 ]
to jeszcze ja do Dany albo takie ogłoszenie KAŻDA MŁODA PANI W DNIU SWOJEGO ŚLUBU CHCE WYGLĄDAĆ PIĘKNIE , A JA ZROBIĘ WSZYSTKO ŻEBY TAK BYŁO. JESTEM FRYZJERKĄ Z TRZYNASTOLETNIM STAŻEM I SPECJALIZUJĘ SIĘ W UPIĘCIACH , MOJE KLIENTKI NAPRAWDĘ BYŁY BARDZO ZADOWOLONE OFERUJĘ TAKŻE POZOSTAŁE USŁUGI FRYZJERSKIE NP; BALEYAGE FARBOWANIE ITD..... DOJAZD DO DOMU KLIENTKI NA TERENIE ....NR TELEFONU PRZYKŁADOWA CENA FRYZURY ŚLUBNEJ TO 80 ZŁ PRÓBNA TO 40 ZŁ ZAPRASZAM wiesz jak jest sezon slubny i komunijny się zacznie

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 sty 2011, 20:50

Dana kochana :ico_pocieszyciel: jak kochasz go to probuj, chociaz im bardziejsz naciskasz tym gorszy skutek to przynosi. Jezeli tylko dla dzieci to olej to, masz prawo do bycia szczesliwa, jestes mloda i sliczna :) dzieci na pewno beda szczesliwsze widzac szczesliwa mame.Ja sama ostatnio spakowalam walizke i bylam pewna ze sie wyprowadze, zabralam mala, auto i pojechalam do rodzicow :/ ale wlasciwie poszlo o glupote, ja zachowalam sie irracjonalnie, przeprosilismy sie i jest dobrze. Ale pomyslalam wtedy ze jezeli sie rozstaniemy to znaczy ze on jest dupkiem, nie walczy nie stara sie i nie zasluguje na mnie. Latwo mowic w sumie, ale cokolwiek sie bedzie dzialo to my bedziemy Cie wspierac!

Sarenka nie wstawilam :ico_wstydzioch: ale to zrobie i caly czas o tym mysle :D

Marta Amy jest juz taka duza ze naprawde mnie to przerazilo. Jak ten czas okropnie szybko leci :( i gratuluje odzyskanego pokoju :))

My dzisiaj caly dzien opiekowalysmy sie sasiadem i jestem padnieta. Psycha mi juz siadala w pewnym momencie. Sasiedzi w ogole nie karza go, moze robic wszystko i ciezko na dluzsza mete bo zupelnie nie slucha :( no ale dalysmy rade ale jestem wypompowana :) no i na nich zawsze moge liczyc wiec przynajmniej sie odwdzieczylam :)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 sty 2011, 15:41

Hej kochane :)
Dana kochana przykro ,że salon nie wypalił, by w Pl otworzyć biznes to trzeba mieć pieniądze ,chody i dużo szczęścia :ico_zly:
Piszesz ,że i z mężem źle , wierze ci że jesteś już tym zmęczona bo ile można się starać walczyć o kogoś gdy nie ma efektu :ico_placzek: trzeba próbować ze względu na dzieci no ale ile można , warto z soba porozmawiać czy jest jeszcze miedzy wami miłośc czy to już tylko przyzwyczajenie i obowiązek..... trzeba myśleć o dzieciach ale nie wolno zapominać o sobie oboje macie prawo byc szczęśliwi razem czy osobno.. jetem z toba i przytulam do serduszka

U mnie nic ciekawego po za tym ,że 19 stycznia jedziemy z Kacperkiem na operację więc jestem cała spanikowana i to mi przysłania cale dnie, do tego operacja odbędzie się w Cork a nie Galway gdzie mieszkam więc będziemy się tłuc samochodem w nocy by na 7 rano byc w szpitalu ,zostanę tam na noc z Kacprem a potem wypis jak wsio ok.

buziaki dla Was

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

17 sty 2011, 14:00

ADIA POWODZENIA!! Trzymamy kciuki i na pewno bedzie ok i wyjdziecie szybko :)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

17 sty 2011, 19:34

mnie nic ciekawego po za tym ,że 19 stycznia jedziemy z Kacperkiem na operację więc jestem cała spanikowana i to mi przysłania cale dnie, do tego operacja odbędzie się w Cork a nie Galway gdzie mieszkam więc będziemy się tłuc samochodem w nocy by na 7 rano byc w szpitalu ,zostanę tam na noc z Kacprem a potem wypis jak wsio ok.
będziemy za was trzymać , a swoją droga to napewno jestes pełna strachu bo ja też bym była bo człowiek boi się przed własną operacją a co dopiero dziecka ale będzie dobrze zobaczysz mały szybko dojdzie do siebie :-D

A u nas masakra mały wstał z gorączką 38,6 poszliśmy do lekarza i co zapalenie krtani dostał antybiotyk wróciliśmy do domu od lekarza i znowu gorączka 38,6 normalnie załamka mały ma całe oczy zaropiałe ledwo widzi z nosa mu leci gardło boli zapowiada się cięzka noc :ico_chory: :ico_chory: a ja też cos się rozkaładam katar mnie bierze i głowa boli :ico_zly:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 sty 2011, 11:33

Witam ja znowu nadrabiam zaleglosci bo sie opuszczam w pisaniu do was :ico_wstydzioch:
Jeszcze do konca miesiaca a potem ide na chorobowe.
Czujemy sie swietnie i powoli rosniemy :-)

Ja dopiero niedawno załozylam konto na facebooku no i jakos nie bardzo moge sie tam połapac, wiec nie rozumiem na czym polega stworzenie takiej grupy, ale jak mowicie ze to jest fajne to jestem jak najbardziej za :-D

Marta ty sobie tak swietnie radzisz z dzieciakami, jeszcze sama a ja sie boje ze nei dam rady :ico_olaboga:
Zreszta sarenka ty tez tam chyba sama jestes z chlopcami :-)
Jeszcze sie zastanawiam czy dac Filipa od wrzesnia do przedszkola i jak to bedzie, czy ja wroce do pracy na pol etatu :ico_noniewiem:

slonko2008, zycze zdrowka dla Antka i dla Ciebie :ico_haha_01:

Dana kochana tak mi przykro, moze dziewczyny maja racje i nie warto juz walczyc o cos co juz nie istnieje, nie wiem co ci radzic, trzymaj sie jakos jestesmy z Toba :-)

Yoanna my sie chyba nie doczekamy tych wloskow :-D

adia26, trzymam kciuki za operacje na pewno wszystko bedzie dobrze :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość