Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 gru 2011, 15:43

Pisałam do Gabi, ale nie wiem czy doszedł sms :ico_noniewiem:
Gabi, dobrze że jesteś :-)

Wróciłam z zakupów... Słabo mi się zrobiło, że myślałam że się wywrócę zaraz, bo nogi miękły... Ale mi się przypomniało, że skleroze mam i żelaza nie wzięłam 2 dni... a ono na anemię moją i widać tego efekty :ico_noniewiem:

Kupiłam pieczony pasztet, bo tak mnie naszło, a w sumie całą ciążę nie jadłam... :ico_noniewiem: Za obiad się nie zabieram jeszcze, bo potrwa zanim mój D. wróci. A odgrzewać bez sensu ;-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

07 gru 2011, 15:47

Aga26 tak pierwsze dzieciatko i synus, wydaje mi sie ze jak by rodzila w Pl to pewnie juz by cesarke miala a tak to tu w UK na nature stawiaja i dlatego tak sie meczy

Gabi
witaj

pisalam wam kiedys ze uszylam sobie taka osonke do karmienia piersia
juz skonczona zaraz zdjecie wstawie

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

07 gru 2011, 16:02

ja już po obiedzie :ico_haha_02: zrobiłam dziś placki ziemniaczane ze śmietaną i zjadłam dwa takie nieduże i już pojedzona jestem a normalnie to i 6 takich jadłam :ico_szoking: coś ostatnio znowu mi obiady nie podchodzą :ico_noniewiem:

Beatka78, no właśnie pokaż jak ta osłonka wygląda bo straszliwie ciekawa jestem

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

07 gru 2011, 16:08

oslonka do karmienia

Obrazek

teraz moge w kazdym miejscu karmic spokojnie i nikt mi na cycki nie bedzie patrzal
od gory ja moge na dziecko patrzec

a tak to wyglada w praktyce

Obrazek

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

07 gru 2011, 16:14

No pięknie ja tu jeszcze tyle do zrobienia a wy mnie już rozpakowałyście :ico_nienie: :-D :-D

Beatka oj to przerąbane ma koleżanka, ciekawe czy po takim porodzie nie będzie miała kiedyś obaw przed drugim bąbelkiem :ico_noniewiem:

Kaja oj placuszki mniam, mniam, powiem ci że mi też ostatnio apetyt się obniżył teraz to bardziej w słodyczach bym siedziała :-D
uszylam sobie taka osonke do karmienia piersia
ciekawa jestem efektu końcowego :-)

Ja miałam dziś z Olkiem na przedstawienie Mikołajkowe jechać ale tak mi się nie chce że chyba męża wyśle :ico_noniewiem:
Dziewczyny jakie wy torby do szpitala bierzecie?? Duże jakieś bo ja chciałam taką walizkę na kółeczkach ale męzu mnie wyśmiał :ico_puknij: Przygotowałam więc mniejszą turystyczną ale czuje że i tak wszystko się nie zmieści :ico_noniewiem:

[ Dodano: 07-12-2011, 15:17 ]
Beatka fajne to , pierwszy raz takie coś widzę :ico_wstydzioch:
Mi w sumie nie zdarzało się karmić w jakichś publicznych miejscach ale może też dlatego że Olek z września a karmiłam pół roku więc akurat te zimowe miesiące i więc o karmieniu na spacerkach nie było mowy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 gru 2011, 16:18

Beatka78, super jest ta osłonka :ico_brawa_01:
Kaja, ja też już po obiadku :-) u mnie dzisiaj była ryba zapiekana z serem, ziemniaczki i warzywa w sosie maślanym :-D
Mad może to od pogody się tak poczułaś :ico_noniewiem: nie sądze żeby po dwóch niezażytych tabletkach taka reakcja była :ico_noniewiem:
Gabi fajnie że jesteś :-)
Szyszeczka u nas też jest zimno :ico_chory:

[ Dodano: 07-12-2011, 15:20 ]
eSKa, ja mam torbę na kółeczkach, tam mam swoje ciuchy podkłady itp do tego kosmetyczka osobno plus mała torba z rzeczami małego to ale mąż ją przyniesie w dniu wyjścia :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 gru 2011, 16:24

a chciałam taką walizkę na kółeczkach ale męzu mnie wyśmiał
Szwagierka taką torbę miała i fajna sprawa :-)
Ja mam sportową taką na moje rzeczy, a od małej włożę do mniejszej. Zastanawiam się czy brać ciuszki do szpitala... Na wyjście te zostawię w domu, tatusiek świeżo upieczony dowiezie ;-)

[ Dodano: 07-12-2011, 15:24 ]
Beatka78, fajna ta osłonka :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

07 gru 2011, 16:25

Eska mi bardziej chodzi zeby zakryc jak bede u znajomych czy gdzies w sklepie jak sie malej zchce jesc, bo na dworze to w zime nie bede karmic ale moze na wiosne :ico_noniewiem:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

07 gru 2011, 16:30

Kaja śpicie z kotem??? Jejku jakoś bym się obawiała spać ze zwierzakiem :ico_noniewiem: W nocy niechcący można go uderzyć i jeszcze się wkurzy i drapnie :ico_noniewiem: :-)
plus mała torba z rzeczami małego to ale mąż ją przyniesie w dniu wyjścia :-)
ciuszki maleństwa też mam spakowane ale to w sumie mam w reklamówce bo tego nie jest dużo więc mężu do plecaka wrzuci i ok.
Myśle czy nie rozdzielić moich rzeczy na 2 części te najbardziej potrzebne na "dzień dobry " i na te które mąż może mi podczas odwiedzin przywieźć, np druga koszula nocna czy część podkładów i pampersów. Nie wiem jeszcze jak to rozwiąże.

Szyszeczka u nas do poludnia sypał śnieżek na szczęście taki drobniutki i tak go malutko było że ślad po nim nie został

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

07 gru 2011, 16:33

mi bardziej chodzi zeby zakryc jak bede u znajomych czy gdzies w sklepie
rozumiem, poza tym z naszymi dzieciaczkami to na spacerku na pewno ci się przyda taka osłonka bo przecież chwila i wiosna i cieplutko będzie :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość