SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 paź 2007, 23:43

Beatka78, napewno bedzie dobrze trzymam kciuki za was i wracaj szybko do nas z maluszkiem :ico_buziaczki_big:
martuchafrost, ja chetnie sie wybiore ale narazie mam tyle spraw na glowie ze mam ochote tylko odpoczac i chc chwilke nic nie robic :ico_olaboga:
lucy23, ja bym ci radzila wziasc pare lekcji jednak co instuktor to instruktor :ico_oczko: moj swietnie uczy naprawde jestem po 2 lekcjach a juz czuje sie dosc pewnie na drodze :ico_brawa_01: i wiem duzo wiecej rzeczy niz przedtem :ico_brawa_01: naprawde jestem bardzo zadowolona nie spodziewalam ze bede sie tak pewnie czula za kierownica a juz napewno nie w tak ktotkim czasie a tu prosze :ico_szoking: :ico_brawa_01: problem u mnie z tym ze jeszcze nie mam nawet ksizki do nauki :ico_wstydzioch: powiedz mi lucy23, jak ten egzamin wyglada mniej wiecej :ico_sorki: bo ja sie bardziej boje teorii niz praktyki :ico_puknij:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

02 paź 2007, 23:58

EMILKA az mi serce w poprzek stanelo, teraz takie rzeczy sie operuje i psy dalej zyja, nasza sunia ma 6 lat, wiec jest w sile wieku. Ona ma niewielka zmiane, gdyz to poczatkowe stadium tak wiec jeszcze lepiej.

U nas nic ciekawego, pada wiec ze spacerow nici, zeby wyszly, tak wiec juz troche lepiej, ale ja dalej zmeczona. :ico_olaboga:

uciekam bo maya sie przebudzila

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

03 paź 2007, 00:06

dzieki dziewczyny za slowa otuchy
lucy tak jest cos takiego ze jak mialas porod kleszczowy to drugi w razie komplikacji mozesz poprosic o cc. Ale w moim wypadku przy pierwszym porodzie nie bylo mozliwosci zrobienia cc bo maly sie zaklinowal w kanale i tylko mozna go bylo wyjac drogami natury.
Ja samego porodu i bolu sie nie boje tylko martwie sie o zdrowie dzidziusia zeby mi go nie uszkodzili podczas porodu bo do nich to nie dociera jak mowie im ze jestem za waska i dzidzius moze sie cisnac do kanalu a i tak nic z tego nie bedzie. Tak mi powiedziala moja gin w polse jak bylam na kontroli po ur Oscara jak to moze byc z nastepnym, no ale zobaczymy az tak strasznie sie nie nastawiam ze bedzie zle, musze by dobrej mysli bo mozna oszalec. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

03 paź 2007, 00:20

Beatka78, trzymam kciuki ze bedzie dobrze :ico_haha_02:
DELFINA, nie chcialam cie urazic tym ze moze uspic psa bo nie wiem jak jego stan wyglada a jesli czujecie sie na silach zeby mu pomuc zeby sie nie meczyl to pomuzcie bo wiem ze pies to tez istota zywa i zycie mu sie nalezy i pewnie go kochacie

[ Dodano: 2007-10-03, 00:21 ]
Martusia ja tez bym sie pisala, mam nadzieje ze moj maz mnie wypusci z domku :-D

[ Dodano: 2007-10-03, 00:22 ]
a konkretnie ktore disco masz na mysli?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 paź 2007, 01:20

Emilka_M pisze:madziorka :ico_szoking: co do tej znajomej szkoda ze cize usunela, ale bardzo dobrze ze sie z nim rozeszla

to byl koszmar dla niej.. ja sama to przezywalam, i nie jestem w stanie wyobrazic sobie co ona przeszla// :ico_placzek: oboje z adamem mocno ja przekonywalismy.. aale widac nie dosc wystarczajaco...
bardziej sie jego sluchala... i przerazila ze zostanie sama.. juz jedna dziecko ma i nim myslala najbardziej...
a jak sie okazalo ze to mialy byc blizniaki to calkiem sie poddala :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

ale nie wprowadzajmy smutnej atmosfery.. sorki ze tak z innej beczki...

mroweczka dla eryczka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

marta swietny plan z kursem ang.. a z dyska jeszcze lepszy :ico_zdrowko:

ja tez mam taki zamiar (ten pierwszy) ale przed swietami nie ma sensu bo lece do polski na ponad miesiac

[ Dodano: 2007-10-03, 01:39 ]
beatka wpadaj do nas codziennie, bo teraz to juz nie znasz dnia ani godziny i kazda twoja dluzsza (czyt jednodniowa) nieobecnosc bedzie nas niepokoic hihi bo niecierpliwimy sie bardzo. i juz chcemy zobaczyc twojego maluszka/.
napewno bedzie dobrze., mysl pozytywnie.. zobaczysz, ze lada dzien powitamy cie z malenka sliczna kruszyna :ico_brawa_01:
jakby co to do kogo masz namiar zeby smska wyslac????????????????? :ico_brawa_01:
jestes tu nasza jedyna ciezrowka... !!! pozostale gdzies sie zagubily hihi albo nie nadazaly za naszym humorem hihi :ico_oczko:

emilko gratulkacje dla slubnego za zdane testy

sandra ty piracie drogowy hihi a widziesz ze jednak nie jest tak zle i swietnie ci idzie. oby tak dalej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 paź 2007, 08:42

z nowu ja pierwsza?? wszystkie tak dlugo spicie?
u nas pogoda do duuuuppppyyyyy a powinnam z mala sie gdzies ulotnic, bo maz po nocce wrocil z pracy i powinien sie wyspac, a jak Luska zacznie nadawac to moze sobie pomarzyc o spaniu. Na razie oglada mini mini, ale przeciez jest za smarkata, zeby sie dluzej na czyms skupic i juz za chwile bede jej musiala zajecie zmienic :ico_oczko:
madziorka hihi pisze: albo nie nadazaly za naszym humorem hihi

hehe
martucha ja tez bym sie kopsła z wami na cicho, bo na dysce to bez jaj nie byłam chyba od 7 lat, ale za dalekooooooooooooo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
delfina to ratuj psiaka jak sie tylko da. moze weterynarze w UK lepsi niz lekarze :ico_oczko:
Beatka tak jak madziorka pisze, melduj sie codziennie nasz ciazowy rodzynku :ico_oczko:

Chyba ide pokazac Lusce jak sie leczo robi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 paź 2007, 11:23

cześć dziewczyny 1!!!
u nas znow u Frnia kater i kaszel :ico_placzek: podałam juz mu syrop na kaszel i katar :ico_placzek: bez sensu ta szczepionka, pewnie nie zadziała :ico_olaboga: :ico_placzek:
Beatko nie przejmuj sie, ja jak juz rodziłam i nie mogłam z bólu, bo miałam bóle parte a dopiero 6 cm rozwarcia to powiedziałam ze maja mnie ciąć bo sie martwie o maluszka :ico_olaboga:
Emilka no chcce jechac na tą największą dyskę ale teraz zapomniałam jak sie nazywa :ico_olaboga: tylko ze jak Franio chory to teraz nie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-03, 11:26 ]
Delfina ja w Polsce usypiałam psa bo musiałam, miał paraliż nóg i juz nie mógł sie ruszać i chodzić nawet oddychac wieć wiem co to znaczy bo ryczałam jak bóbr, nawet widziałam pierwszy raz w zyciu u mojego ojca łzy, a pies to czuję bo jej ( suka ) też płynęły łzy ( pierwszy raz w zyciu to widziałam) , Boze to było okropne, nie chciałabym tego przeżyć jeszcze raz, nigdy :ico_placzek: pamiętam jak po tym zdarzeniu ojciec mi kazał jechać do sklepu i kupić pół litra wódki i pilismy razem i ryczeliśmy

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

03 paź 2007, 11:34

Jeszcze raz dzieki dziewczyny bardzo mile jestesice przez co ten wasz watek taki przyjazny chyba jak zaden inny.
madziorka nie mam do nikogo od was nr tel ale z checia napisze smska jak mi ktoras poda np na PW.
martuchafrost smutno mi z powodu Frania jak biedaczek musi sie meczyc :ico_placzek: Pamietam jak Oscar byl maly to do roku jezdzilam z nim do szpitala dwa razy w miesiacu bo mial straszna egzeme i robili mu jakies testy z ktorych i tak nic sie nie dowiedzieli i egzema sama mu przeszla jak skonczyl 2 latka bo tak to mialam tragedie dzieko musialo chodzic caly czas w rekawiczkach czy lato czy zima bo tak sie drapal.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

03 paź 2007, 11:42

Beatka78, 07928137075 pisz bede bardzo sie cieszyla ze moge sie dowiedziec o wspanialej nowinie jako pierwsza :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

03 paź 2007, 12:00

super dzieki sandrusia jak tylko cos sie bedzie dzialo to zaraz wysle smska, bo jak narazie cisza.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość