Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 lip 2011, 17:37

a grzybki to kurki były :-)
No kurki latem są- uwielbiam :-) :-) Tyle, że u nas nie rosną niestety!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 lip 2011, 17:39

a u nas rosną i to dość niedaleko dlatego spacerkiem możemy całą rodzinką iść i zbierać :ico_oczko: ale w niedzielę chyba dzieci mojej mamie zostawimy do południa i sami pójdziemy dalej na grzybki jak pogoda dopisze i nam się będzie chciało :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 lip 2011, 18:12

Koroneczka gratulacje dla cioci.
Nowazdrówka, niech już te choróbska Wam odpuszczą :ico_sorki:
Aniu ja to bym się na pięcie odwróciła i wyszła gdybym to usłyszała, a przy następnej okazji kiedy by zapraszali z dziećmi powiedziałabym, że nie przyjdziemy skoro im dzieci przeszkadzają w słuchaniu muzyki.
Mateuszkowi nie przeszkadza głośna muzyka, jak jest jego godzina snu to zasypia i armata może koło ucha mu huknąć a się nie obudzi.
Kurki, mniam.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

04 lip 2011, 20:36

Markotka przystawiałam do obu ale w nocy karmiłam jedną i tak stopniowo zanikał i teraz mam tylko w jednej piersi pokarm... Małemu wystarcza ale ja wyglądam śmiesznie

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 lip 2011, 21:48

Hejo

Aniu no to naprawde pokazały na co ich stac, a one nie maja własnych dzieci ze sa takie nietolerancyjne???

Emilia sliczne zdjecia maluszków :ico_brawa_01:

Nowa spróbuj małej kupic ten sab simplex, jest na prawde dobry ja i patrycja go stosujemy na kolki, tylko ze jest dostepny tylko w niemieckiej i czeskiej aptece.

A u nas chorobsko na całego, mały sie rozchorował z tej chrypki dostał kaszlu i katarku, no i niestety goraczki :ico_placzek: bylismy dzis na wizycie i przepisała zastrzyki, biedactwo tak mi go zal.

Filipek miał 2 miesiace to tez tak zachorował na to samo.
Ja powoli 62cm mam za małe dla niego, zalezy z jakiej firmy ale czesto nosi juz 68.

Aniu masz jutro urodziny tak jak mój maz :-D

Jakbym jutro nie miała czasu zajrzec to sto latek dla Ciebie :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 lip 2011, 07:57

Cześć,
mały śpi a ja zabieram się za :ico_prasowanko:, brr jak ja tego nie lubię robić.
Wiola zdrówka dla Dawidka. Biedactwo zastrzyki to nic przyjemnego szczególnie dla takiego maluszka. Wszystkiego naj....dla męża.
Nowa spróbuj małej kupic ten sab simplex, jest na prawde dobry ja i patrycja go stosujemy na kolki, tylko ze jest dostepny tylko w niemieckiej i czeskiej aptece.
Albo bobtic mają właściwie to samo stężenie a ten dostępny jest w aptece.

Aniu zdrówka i spełnienia marzeń :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Miłego i bardziej słonecznego niż u mnie dnia.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 lip 2011, 08:21

czesc

wiola85, zdrowka dla Dawidka

Aniu wszystkieo najlepszego!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

a co robicie dzis na obiad? :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

milego dnia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 lip 2011, 08:45

Cześć! U nas też pochmurno, a miało już być ciepło :ico_sorki:

emilia7895, na obiad? może risotto z warzywami! Mam jeszcze krem z fasolki szparagowej :-)
Mateuszkowi nie przeszkadza głośna muzyka, jak jest jego godzina snu to zasypia i armata może koło ucha mu huknąć a się nie obudzi.
Maksio ma tak samo na szczęście :-)

Wiola biedny Dawidek, oby szybko wyzdrowiał :ico_sorki: się biedactwo męczy!

U nas znowu nocka super- przed 23 Maksio zasnął obudził się dopiero o 4.30, potem o 6.30 już był wyspany, wzięłam go nas ale za chole... nie chciał spać, leżał sobie śmiał się i gadał :-) za to teraz śpi!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 lip 2011, 08:49

... wzięłam go nas ale za chole... nie chciał spać, leżał sobie śmiał się i gadał :-) za to teraz śpi!
Nasz za to zaczął gadać przez sen. Gada tak głośno, że w nocy 2 razy myślałam, że się obudził i chce jeść a on smacznie spał.

[ Dodano: 05-07-2011, 08:49 ]
Emilia, na obiad, hmm, jeszcze nie myślałam.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 lip 2011, 08:56

Aniu wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i samych sukcesów :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość