Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 lis 2007, 16:51

Dziewczyny to ja moze zaczne pic ta herbatke bo juz mi strasznie ciezko :-D :-D :-D dzisiaj z skurczami spokoj troche rano pobolalo ale juz jest ok a synus kolezanki cala wizyte u mnie przespal oby moje dzieciatko tez tak na mnie reagowalo i bylo takie grzeczne jak ernest a ja jutro imprezke robie to juz chyba bedzie ostatnia przed urodzeniem Maji nastepna to juz z Majusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

09 lis 2007, 16:57

Wiecie ja tez jadlam duzo malin i nawet ostatnio tesciowa poczestowala mnie naleweczka malinowa ktora zawiera liscie z malin i nic takze na mnie to nie dziala :ico_haha_01: ....Nawet sex mi nie pomógł na przyspieszenie :ico_haha_01: ...Z Julcia miałam termin na 29grudnia to jeszcze z mezem 2stycznia pouzywaliśmy sexiku a 3poszlam do szpitala na wywolanie,ktorw trwało 4dni zanim Julcia postanowila sie ujawnić :ico_haha_01: ....Iwonka moze poczekac troszke na nas zeby nam tak tu łyso nie było :ico_haha_01: Asikk juz w 35tyg ci kazal odstawic :ico_szoking: to wychodzi na to ze porod od 35tyg ciazy jest bezpieczny...

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

09 lis 2007, 17:27

Jola_85, właśnie niewiem ?? mi wydaje się że 35 tyd to wczesnie , ale naj widoczniej zagrożenie jest nie wielkie, a jak byłam w szpitalu to rozmawialam z połozna i ona zkolei powiedziała mi że to troszke puźno na odstawienie , bo lekarze trzymaja pacjentki na tych przeciw skurczowych a potem jak przychodzi co do czego ze powinno sie rodzic to ani bóli nie ma ani skurczy. Tak powiedziała mi położna? :ico_puknij: Ale ja i tak bym się nie martwiła biorąc pod uwagę ze przeciesz mój lekarz to najpierw jak byłam w 25 tc, to mówił abym tylko do 30 tyd donosił , potem jak byłam w 30 tyg to skolei abym jeszcze chociasz 5 tyg wytrzymała, no a teraz jak byłam u niego koniec 31tyg to mówi ze w 35tyg odstawimy tabletki i niech sie dziej wola Boga!! :ico_szoking: Więc ja już sama nic nie wiem?? :ico_olaboga:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 lis 2007, 18:30

Dziewczyny wlasnie tez slyszalam ze niektore leki trzeba odstawic wczesnie bo pozniej opozniaja skurcze i trzeba wywolywac porod.Ja mialam stluczony palec to nawet glupia masc moglam stosowac tylko do 6 mc a pozniej nie bo opoznia skurcze.No ale lekarz wie lepiej . :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

09 lis 2007, 19:42

Wiem ufam mojemu lekarzowi i wiem że robi dobrze, a i co do ryzyka urodzenia w 35 tyg też jestem spokojna, bo właśnie czytałam ,że w tym tygodniu to prawie do końca jest już wszystko rozwinięte i wszystko zależy od wagi. Koleżaka mi mówiła że jak ona urodziła swoje maleństwo w 31 tyg to wszystko było ok tylko leżało w inkubatorze aż nabrało wagi do 2 kg i dobrze oddychało. A jak już pisałam moje maleństwo to 2 tyg temu ważyło już troszke ponad 2 kg. Więc się uspokoiłam. :ico_haha_01: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

09 lis 2007, 20:19

No calkiem mozliwe jesli chodzi o te leki bo ja bralam przy Julci i pozniej wywolywali porod.Dziewczyny a ja od 2godz non stop praktycznie leze,tak mnie brzuch boli,ze niewiem co mam ze soba zrobic :ico_olaboga: ...Dobrze,ze pojutrze juz lekarz to dowiem sie co i jak,a poki co zaraz skonczy sie dobranocka poloze Julcie spac i tez ide sie polozyc,wezme nospe i do wyrka Buzka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

09 lis 2007, 20:23

Jola_85, oj oj te bóle to chyba nie przelewki!!! Dobrz że idziesz do tego lekarz , a jak coś było nie tak to szybko SMSa do mnie pisz!! Odpoczywaj. :ico_olaboga:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

09 lis 2007, 21:13

jolcia ciotka ty nie strasz tu!!!!!jak bedziesz lezec to powinno byc ok, u mnie narazie spokoj przeszly uplawy te mocne i na szczescie brzuch tez juz nie boli.oj babeczki my to sie mamy przy tej koncoweczce...no ale oby do konca :-D
spokojnej nocki :ico_ciezarowka:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 lis 2007, 21:18

DZiewczyny wy naprawde sie ,macie juz fajnie bo wszystkie juz cos odczuwacie ze sie cos zaczyna a ja dowiedzialam sie na usg ze wedlug usg termin sie przesunol z 22 stycznia na 10 luty wiec jakby tak mialo byc to koszmar

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 lis 2007, 21:58

Jolus ty naprawde uwazaj na siebie miejmy nadzieje ze przejdzie i bedzie wszystko ok u mnie tez bole przeszly a jutro imprezka wlasnie byla u mnie znajoma i powiedziala ze zrobila na jutro szaszlyki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-10, 08:53 ]
Czesc Wam jak Wasze samopoczucie u mnie nocka tylko z jednym wstaniem do lazienki i to juz w sumie nad ranem dziewczyny az mi sie smiac chcialo bo wogole zapomnialam ze w ciazy jestem i jakos ten brzuch mi sie maly wydawal :ico_puknij: moze ja juz przez ta ciaze na glowe dostaje
Mariola tobie sie termin przesunal na 10 luty no ale nogi od amelki sa juz tak dlugie ze na 1 stycznia :ico_brawa_01: bedziemy chyba mieli w rodzinie modelke :-D
a tak na dobry humorek stawiam wszystkim :ico_tort: i :ico_kawa:

jolus mam nadzieje ze juz cie nie boli i tez wstalas z dobrym humorkiem jak ja :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość