Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 mar 2008, 21:16

iwona83 pisze:maz poszedl spac

A to dzisiaj nie pracuje? Mój jest w pracy. Praktycznie się dzisiaj nie widzieliśmy, bo rano wrócił z pracy, poszedł spać, potem my wyszliśmy do koleżanki i wróciliśmy godz temu to Rafała już nie było.

iwona83 pisze:Renia mam pytanko piszesz ze Arturek sie przekreca na plecy ale jak kladziesz go na brzuszku to tez sie przekreca bo ja jak majke poloze na brzuchu to jest straszny halas ona tego nie lubi nawet za bardzo glowki nie chce podnosic

Z boczku nie trudno maluszkom się przekręcić na plecki.. Łatwiej na plecki niż na brzuszek. A Norbert tak samo nie lubi na brzuszku.. też zaraz się denerwuje. A chcę go kłaść na brzuszku bo to dobre i zdrowe dla maluszka przy trawieniu mleczka, spełnia to formę masażu brzuszka no i ćwiczy kręgosłup.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 mar 2008, 22:26

Gabriel też nie lubił na brzuszku, ale ostatnio już mu tak bardzo takie ćwiczenia nie przeszkadzają, tylko, że On jest strasznie silny i na przykład po kąpieli Kuba go kładzie na brzuszek wyciera i smaruje oliwką, a On się wspina na przedramiona i fik! i już leży na pleckach i się cieszy-czasami nie można mu przez to plecków naoliwić, bo się tak zabawia :ico_oczko: a jak go kładę do spania, to po pół godziny jest cały zakopany we wszystko co ma pod ręką, że mu ledwie czubek głowy wystaje :ico_haha_01:

dziewczyny w czym pierzecie ciuszki bobasów?? używa, któraś z was mleczka lovela?

i jeszcze jedno pytanko-jak długo wasze dzidzie jedzą przy cycu? Bo Gabik jakoś taki jest szybki i nie wiem czy to nie za mało te parę minut :ico_noniewiem:

poszliśmy dzisiaj do teściowej po te ciuszki-tyle tylko, że się teściowa rypnęła i kazała koleżance przynieść 68... ale też powybieraliśmy, jutro będzie 62 to się przejdziemy raz jeszcze, a dziś za 60zł wybrałam kilka ślicznych ubranek-świetny zbieg okoliczności że ta znajoma tam teraz pracuje, bo za te same ciuchy w sklepie bym dała 100% więcej
Przy okazji przeglądałam Kuby zdjęcia gdy był w wieku Gabriela-jakbym miała skaner to bym wam pokazała-szok :ico_szoking: powiedziałabym, że to Gabriel ale zdjęcie czarno białe-normalnie identyko...

Kuba pojechał kończyć tatuaż, ja teraz idę obejrzeć 2-gi odcinek "39 i pół" Gabcio śpi póki co, dzisiaj będzie późno kąpany, bo czekamy na tatę-ale myślę, że za godzinę powinien wrócić :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-11, 21:29 ]
No i :ico_brawa_01: dla Arturka, matko jak ten czas leci :ico_olaboga:
dzisiaj się śmiałam do siebie, że jakbym teraz zaszła w ciążę, to miałabym dwójkę dzieci z tego samego rocznika :ico_oczko: chociaż na razie jestem wykończona przez mojego bobasa i nie spieszy mi się już tak bardzo jak planowałam wcześniej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 mar 2008, 22:33

CleoShe pisze:A to dzisiaj nie pracuje


idzie dopiero na 24

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 mar 2008, 22:53

iwona83 pisze:no i musze sie pochwalic zrzucilam kilogram :ico_brawa_01:

Gratuluję :-)

Moja Ula też nie lubi na brzuszku, chwilę poleży i zaraz zaczyna się płacz. Czasami ja kladę na chwilkę, bo to zdrowe. Też Jej się ulewa, dzisiaj mleczko wyleciało przez nosek, strasznie się skrzywiła, a mnie to przestraszyło, ale wytarłam nosek, przytuliłam i było dobrze :-)

Fintifluszka pisze:i jeszcze jedno pytanko-jak długo wasze dzidzie jedzą przy cycu? Bo Gabik jakoś taki jest szybki i nie wiem czy to nie za mało te parę minut :ico_noniewiem:

Karmimy się tylko cycusiem i to wystarcza. Raz Ula je przez 15 minut, a innym razem potrafi ciągnać nawet półtorej godziny, nie ma na to reguły. Krotko je w nocy, dłużej po południu.

Fintifluszka pisze:dziewczyny w czym pierzecie ciuszki bobasów?? używa, któraś z was mleczka lovela?

Piorę ubranka i ręczniczki w proszku do prania JELP. Lovela nigdy nie używałam :-)

Uleńka już śpi, dzisiaj poszło Jej trochę gorzej to zasypianie i jeść ciągle chciała, ssała około godziny i zasnęła. Ja już się wykąpałam i zrelaksowałam, teraz może obejrzymy sobie jakiś filmik na kompie i lulu, żeby jutro mieć siły :-)
Miłego wieczorku i spokojnej nocki... papa :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 mar 2008, 23:03

Ja mam ciągle problemy z karmieniem mojego bobasa :(. Nie mogę dopasować mu mleczka. Po każdym mu się ulewa, wymiotuje.. a na dodatek jak wymiotuje (choć też dziwne to bo zwraca samą wodę :-| ) to zaraz strasznie płacze. Pewnie jak mu się zwróci to drażni mu to przełyk :(::

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

11 mar 2008, 23:05

czesc kochane....
Ja jestem wykonczona wczoraj i dzis spedzilismy po 3-4godz w szpitalu wczoraj bylismy w poradni rehabilitacyjnej,wystalam sie a dzis u chirurga i na cwiczonkach.Na chirurga sie troche wkurzylam po poszlam do niego z pepkiem bo Mirusiowi ciagle cos z tego pepka leci jak sie zacznie prezyc,a ten mi mowi ze on tu nic nie widzi i mam robic oklady z rywanolu i spirytusu :ico_zly: tylko szkoda,ze tak wlasnie robie i to nic nie pomaga :ico_noniewiem: ...ech ci lekarze.A na cwiczeniach super,rehabilituje go pani Sylwia naprawde super kobietka maly z nia wspolpracuje wiec mysle,ze bedzie wszystko ok :-) .jesli chodzi o chrzciny to my chcemy chrzcic w maju.A okres juz dostalam wlasnie wczoraj mialam ostatni dzien tylko ja biore tabletki anty i rowno jak zawsze dostaje okres w 3dzien w trakcie tej tygodniowej przerwy.Teraz kolejna wizyta 1.04.No ja tez wam sie pochwale,ze schudlam wazylam 68kg a w tej chwili 65,5kg.Jesli chodzi o tesciow to nie moge narzekac choc tesciowa mnie dobija bo wypomina jaka to jestem gruba a to mnie doluje strasznie :ico_olaboga: ...Wogole zamowilam sobie na allegro rolki i zaczynam jezdzic hehe :ico_haha_01: ...buzka

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

12 mar 2008, 00:39

Jola, a co z Twoim Mirusiem? Czemu ma rehabilitację? I tyle razy już miałam powiedzieć.. Miruś na niektórych fotkach jest strasznie podobny do mojego Norberta :-D

I pytanie do ogółu:
W nocy jak karmicie maleństwa to zmieniacie im pieluszki za każdym razem? Tzn też zależy pewnie co ile jedzą maluchy, ile przesypiają. Norbert je mniej więcej 6 razy dziennie i ja mu pieluchę zmieniam przed każdym jedzeniem. W nocy Norbert jak mi się budzi na jedzenie koło 1 potem koło 5 i za każdym razem go przebieram, ale jak zdejmę mu pieluchę to nie zawsze ma przesiąknięta.. pewnie tylko raz zdarzyło mu się w nią siknąć. Nie wiem więc czy w nocy wybudzać jego i siebie przy tej zmianie pieluchy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-12, 01:46 ]
W końcu zgrałam fotki Norberta z aparatu do laptopa.. Poprzeglądałam i wklejam kilka :)

Tu Norbert z radością zaciekawiony obrotowym mechanizmem swojej karuzelki:
Obrazek

I jego akrobacje wykonywane przez sen.. Nie ma to jak zahaczyć nogi o karuzelkę (niekiedy potrafi sam sobie ją włączyć.. "po co mam mamę fatygować, kopnę w przyciski i włączę muzyczkę ;-) ):
Obrazek

Tu popołudniowa drzemka:
Obrazek

I ziewanie przy przeciąganiu po popołudniowej drzemce (wraz z wygłupami tatusia ;-) ):
Obrazek

Norbert lubi po spacerku podrzemać sobie jeszcze:
Obrazek

Innym razem po spacerku:
Obrazek

I inne:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 mar 2008, 08:53

Witam raniutko w słoneczny dzionek. Już myslalam, ze pogoda dzisiaj bedzie do bani, bo o 5 padal deszcz i wiał wiatr, ale widze, że sie rozpogadza. Nocka spokojna, pobudka o 2:30 i 4:30 na cycusia.
Jola_85 pisze:wczoraj i dzis spedzilismy po 3-4godz w szpitalu wczoraj bylismy w poradni rehabilitacyjnej,wystalam sie a dzis u chirurga i na cwiczonkach

Co jest Twojemu Mirusiowi, że na rehabilitacje z nim chodzisz? Pytam, bo moja Ula jest pod obserwacja neurologiczną i nie wiem czy nie wyjdzie potrzeba rehabilitacji.

CleoShe czadowe zdjęcia Norberta, nasze maluchy czasem dziwacznie się układają... sama mam kilka takich, ale nie mam jak ich wkleić, bo w podpis mi wiecej nie wchodzi. Coś pokombinuję i jak mi się uda to wkleje kilka.
Co do Twojego pytania:
CleoShe pisze:W nocy jak karmicie maleństwa to zmieniacie im pieluszki za każdym razem?

Ja raczej w nocy nie przebieram małej, żeby Jej nie rozbudzac, przystawiam do cyca i śpimy dalej. Czasem, jak już czuję,że ma ciężką pieluche i zapaszek do mnie dochodzi, wtedy zmieniam pieluchę. Nie ma żadnych odparzeń i obie się wysypiamy :-)

Kupiłam już na allegro zaproszenia na chrzest (http://www.allegro.pl/item323458505_323458505.html), teraz je muszę wypełnić i doręczyć. Moj tesc, jest tak szczesliwy, że ma pierwszą wnuczkę, ze bez porozumienia z nami zaprosił na chrzciny cala swoja rodzinę. Na szczescie obiecal, ze do gotowania wezmie dwie kucharki, a za cala impreze sam zaplaci :-) Nie wiem, jak sama miałabym gotować dla dwudziestu paru osob i zajmowac się dzieckiem. Nie mowiac juz o sfinansowaniu imprezy dla tylu gości.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

12 mar 2008, 09:20

Witajcie....
U nas dzis pada i jest taka paskudna pogoda,ze nawet z domu sie nie chce wychodzic,a musze zaraz zaprowadzic Julcie do przedszkola...
CleoShepinko
moj Mirus ma za duze napiecie miesni z rotaja na prawo,czyli bardziej lubi sie tak ukladac i przekrzywiac na prawa strone,no i on nie prostuje dloni a jak juz to rzadko ma caly czas piąstki wiec musimy to wycwiczyc....
CleoShe no powiem Ci jak tak teraz patrze na fotki Norberta to fajtycznie sna nie ktorych sa do siebie podobni hehe :ico_haha_01:
Dobra zmykam sie ubieraz,zaprowadze julcie do przedszkola i jade na przeglad autka...Odezwe sie pozniej buzka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 mar 2008, 10:11

No Artur oczywiście z boczku na plecki tylko, na brzuch położę to tylko płacz, udaje mi się tylko na chwlię przy oliwkowaniu ale muszę się szybko uwijać żeby zbyt się nie denerwował.
A na brzuch do odprutania i ćwiczeń go kładę na swój brzuch (tak jak na jednym zdjęciu Gabriela z tatusiem) tak lubi i nie narzeka.

Ja do prania używam Dzidziusia i Silsna do płukania dla dzieciaczków.

W nocy Artura zdaża mi się raz przebierać choć nie zawsze (przy 4 pobudkach nocnych)

Cloe u może jakieś mleczko na ulewania AR jest oznaczone jak dobrze pamiętam, trzeba wzystkiego próbować.

My dziś na kontrolę, wczoraj się nie wybraliśmy wkońcu.

[ Dodano: 2008-03-12, 09:22 ]
Ale mi się rozrabiak nauczył rączki szamać
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość