Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

19 kwie 2008, 11:22

hej :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
u nas nocka ok , pogoda do d... :ico_zly: leje od rana
kubus już śpi bo wstał przed 6 :ico_zly: :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
ja już posprzątane tylko zupka się gotuje :ico_oczko: i prasowanie ale mi sie nie chce :ico_wstydzioch:
muszę się pochwalic że wczoraj próbowaliśmy z jedzeniem tak jak ta logopeda kazała i dawał i muszę powiedzieć że było ok , kubus ładnie jadł marchewkę , ziemniaki ,pietruszkę i troszkę piersi wszystko gotowane - nie dawałam tak odważnie jak ona ale wszystko idzie w dobrym kierunku i mam nadzieję że będzie ok
dziś też banana nie dzibałam widelce tylko pokroiłam w małą bo małą ale kostkę i też troszkę zjadł troszkę ale zawsze coś :ico_sorki:
strach mnie nie opuszcza ,może z czasem a jak nie to chyba mnie czeka jakaś terapia :ico_noniewiem:
wczoraj też miałam problemy z tt :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

19 kwie 2008, 12:48

Witam!
Wczoraj siedziałam do 2 prawie i z łóżka sie zwlec nie mogłam dziś,Kacper obudził mnie po przed 7,a wstałam ok 9,pierdoła bawiła sie w tym czasie a mamuśka drzemała ,miałam teraz spać razem z nim ale nie chce mi sie,nie umiem w dzień spac :ico_noniewiem:

Patka trzymam kciuki,napewnoi bedzie dobrze i Kuba szybko nauczy sie :ico_sorki: q Ty sie tak nie stresuj,on moze też wyczuwać Twój niepokój :ico_noniewiem:

pogoda brzadka ,co chwilę pada

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

19 kwie 2008, 13:00

cześć kasiekk,
wiem że wyczuwa ale to normalnie jest silniejsze ode mnie :ico_puknij:
ale już sobie tłumacze że jest większy ma ząbki i samo to że większy ten przełyk :ico_noniewiem:
Wczoraj siedziałam do 2 prawie
:ico_olaboga:
ja też nie potrafię spać w dzień
do nas o 16 przychodzi kuzynka z mężem i Eryczkiem 4 letnim , przynajmniej chłopaki się wybawią bo dalej pada i nic ze spacerku

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

19 kwie 2008, 13:34

my chyba pojdziemy do dziadkó o ile padać nie bedzie,nie chce mi ise siedzieć w domu

wierzę Ci patuś,że sie boisz,ale bedzie dobrze zobaczysz

[ Dodano: 2008-04-19, 19:11 ]
nie ma nikogo :ico_szoking: czyżby u was pogoda dopisała
u nas cały dzień pada
nie byliśmy nigdzie,ale bawili.śmy sie super w domku,Kacper dzis był grzeczny,najpierw bawiliśmy sie autami,budowaliśmy garaze itp ,potem w ruch poszła książka z magnesami ,potem naklejaliśmy naklejki w innej książce,potem czytaliśmy i opowiadaliśmy ilustracje,a na koniec Kacper przyniósł ciastolinę przy której siedzielismy ponad godzine i dłużej by było ale dobranocka sie zaczęła
udany dzień mimo paskudnej pogody :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-19, 19:20 ]
zapomniałam jeszcze o puzzlach,też my układali :-D ja w większosci jeszcze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

20 kwie 2008, 08:56

hejka :ico_oczko:
co tu tak pusto :ico_szoking:

nocka kiepska Gabi budzila sie kika razy w nocy :ico_olaboga: a wstala o 5.30 i jeszcze nie zamierza spac :-D
a mnie oczy pieka od nie wyspania :-D
u nas pada :ico_zly: znowu przechlapane nici ze spacrku ale na obiadek jade do tesciowej :-) chociaz jeden dzien bez gotowania obiadu :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

20 kwie 2008, 10:35

Hello ale dawno mnie tu nie było przeczytałam was ale nie wiem czy wszystko dobrze spamiętałam
Magda wózio fajny super bardzo mi się podoba
siunia brzuś śliczności na kiedy masz termin?
Pata jak dobrze że mężulek cały , znam ten bul z naprawą samochodu , mam nadzieję że szybko da się cosik zrobic.Magę sie spytac patuniu dlaczego Kubuś nie umie żuc?
Zubelku dobrze że dziewczynki wracają do zdrowia , a daleko macie nad ocean? ale wam zazdroszcze ja mam do morza jakieś 650km. :ico_placzek: i w tym roku napewno nie pojedziemy bo M zmienił pracę i kopalnia nie dofinansowuje wczasów rodzinnych , wkurzyłam się bo każda finansuje tylko nie Borynia :ico_zly:
Kasiek moja Klaudia też ma wiersze Tuwima i Brzechwy a Samochwałe znała na pamięc, Pelek śliczniutki i loczki ma fajne podobny do ciebie , acha Ja też ten sam rocznik hi hi hi .
A u mnie kuchnia gotowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nareszcie jeszcze tylko kupię sobie linoleum i szafki powieszę no i oczywiście porządki bo wszędzie kurzu pełno, no i kupiliśmy sobie nowy komputer bo ten stary już 7lat mieliśmy .

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

20 kwie 2008, 10:53

edyta29, witaj :ico_oczko:
gdzie bylas jak cie nie bylo? :ico_szoking:
za nowy komputer :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to teraz moze bedziesz z nami czesciej pisac :-)

moja w koncu padla ale marudzila :ico_olaboga: wogole nie dala sie uspac ale w koncu po 10 zasnela :ico_brawa_01:
mam nadzieje ze troche pospi moi chlopcy jada do kosciola :ico_sorki: a ja relaksuje sie chociaz mam zmywanie a mam lenia totalnego :-D

[ Dodano: 2008-04-20, 11:21 ]
ja zmykam zycze Wam milego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 kwie 2008, 11:35

Witam!
Nock ak,pobudka ok 7.40 :-D ale i tak oczy mnie pieką chyba od tego kompa już,za długo siedzę zamiast wcześniej się kłaść
położyłam pierdółkę przed chwilka ale słyszę że cos się buntuje

edyta29 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzięki

:ico_brawa_01: za komputer ,fajnie że kuchnie masz już zrobioną :ico_brawa_01:

u nas nie pada narazie,ale w nocy padało i mokro jest,słońca nie ma,ponuro jest
my też na obiadek do rodziców dzisiaj :ico_haha_02:
a pustki okropiczne ostatnio są tu :ico_szoking:

ide zaraz powtórki na tvn seriali obejrzec

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

20 kwie 2008, 11:47

dzień dobry
u nas nocka ok , kubus zasnął po 21 (wyszalał się z kuzynem ) i wstał przed 8 to rzadko się zdarza :ico_sorki: :ico_oczko:
ja właśnie nastawiłam obiadek :ico_oczko: kubuś na spacerku z dziadkami i jak wróci to go położę jak zaśnie wrócę tu :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
magda75, miłego dnia
edyta29, :ico_brawa_01: za kuchnię i komputer
kubuś rok temu w marcu wylądował w szpitalu po trzecim w życiu i najpoważniejszym zakrztuszeniu :ico_placzek: i od tego czasu ma uraz ( tak twierdzi lekarka) i je praktycznie tylko papki i teraz jeździmy do logopedy która jest specjalistką i uczy gryźć ale raczej chore dzieci tzn z chorobami różnymi np zespół downa itd. z taki przypadkiem jak kubuś się nie spotkała :ico_noniewiem: więc mamy cały czas nadzieję zę kubuś się obblokuje psychicznie i będzie normalnie jadł :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 kwie 2008, 12:26

Witaj Patka
a to ja nie wiedziałam że Kuba po zaksztuszeniu był w szpitalu :ico_noniewiem: :ico_pocieszyciel: napewno ta lekarka Wam pomoże :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości