Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

26 lut 2009, 23:11

Hej!
kati, żyję. Rana po zębie nie boli, ale w południe pobolewała mnie głowa, tłumaczyłam sobie, że to przez to rwanie. Obyło się bez tabletki przeciwbólowej :-) Maciej nie ma problemu z zatwardzeniami, bo sporo pije i bardzo lubi jabłka, krótko mówiąc wcina owoce i warzywa. Idź, idź z małą do lekarza, nie może się tak męczyć.
mazia, to okropne, co spotkało małą, ważne, że już jest w porządku.
edulitko, niestety, najgorsze jest to, że musiałam to zapodziać jeszcze we wrześniu i teraz nie mam już żadnych szans :ico_noniewiem: Nie wiem jak to się dla mnie skończy...A z tym waszym domkiem, to naprawdę :ico_zly: , lepiej się nie denerwuj.
iwciu, Maciuś troszkę podrósł, był mniej więcej wzrostu Bartka. Maciej ma teraz ok.87 . cm. Bartek podobnie??
riterko, ja się wstydzę chodzić z małym do kościoła, nie wiem, co w niego wstąpiło wtedy.:ico_nienie:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 lut 2009, 23:41

chloee - to cały czas mniej więcej tyle samo mierzą,bo Bartek ma ok 90 cm,też jakoś słabo rosnie :ico_noniewiem: .Dobrze,ze ranka cię nie boli,ja miałam straszne przeboje z ósemką i w czasie usuwania i po ... :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_zly: ,oooooo nawet nie chce się wspominać :ico_nienie:

Kati a Ola ma od zawssze takie problemy z kupką czy to jakos sie nasiliło???

spać mi się chyba chce,więc zmykam ,do jutra :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

27 lut 2009, 09:11

Witam z rana i zapraszam na kawkę :ico_kawa:
iwciu, nie musimy się tym martwić, pytałam dwóch specjalistów, grzebali w tych swoich książkach i oboje stwierdzili, że Maciej ma idealne wymiary. Taka uroda naszych maluszków. Jedno wiem na pewno, mały od września urósł 10 cm, czego chcieć więcej??
kati, a może faktycznie coś z jedzenia nie służy małej??
Miłego dnia.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 lut 2009, 09:55

Witam i na poranna gimnastyke zapraszam :-D Postanowiłam wziąść się za siebie, byłam już w sklepie i nakupiłam jogurtów z musli i jakieś tam wafle ryżowe. I pełno owoców i warzyw. Musze coś jeść jak mnie ochota wezmie na słotkie to musze czymś to zagryz. A tak wogóle dziewczyny kiedy się ćwiczy przed śniadaniem czy po. Nigdy niećwiczyłam i niewiem jak lepiej. Ale dziś u nas brzydko pada deszcz a co jakis czas śnieg.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

27 lut 2009, 10:33

Witam i ja się na poranną kawkę piszę :-D

Chloee - ja wiem ,ze nie ma się czym martwić,bo też konsultowałam się z lekarzem w tej sprawie i też mnie uspokoił.U nas nie bardzo Bartek ma po kim tak rosnąć,bo my nie jesteśmy wysocy,więc co oczekiwać od dziecka :ico_noniewiem: .Co prawda Dominik jest wieeelki,ale każde dziecko jest inne :-)

Maziu ja chyba dołączę do ciebie i bedziemy ćwiczyły razem :ico_oczko: ,bo mi tak jakos straaaszzznie się przytyło,że aż mi :ico_wstydzioch: i zła :ico_zly: jestem ,ze się tak zaniedbałam :ico_zly:

muszę lecieć,bo Bartek zmywa naczynia po śniadaniu i jakoś chwilami robi to GŁOŚNO :-D
do później :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 lut 2009, 13:43

Hahaha i co jak naczynia Iwciu w całości :-D Tak dizś na obiad serwuje mięsko z kurczaka wkrojone w sałatke z brokułów i róże tam warzywka, o jajeczko se tam dam no i zamias tmajonezu będzie jogurt naturalny bez cukru :-D A dziś to zjadłam jogurt z musli , wfel ryżowy i 3 mandarynki. a i tylko jedną kawe. Ssie mnie jak cholera :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Ale dam rade własnie przedchwilą wyciągałam miseczke na te warzywka i natknęłam się na wielką czekolade milke :ico_olaboga: Ola boga jak ona pachnie :-) Nie nie zjem se tylko jedną kostke jak już niewytrzymam narazie się trzymam :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

27 lut 2009, 17:57

Maziu na szczęście nic się nie stłukło,wszystko było umyte na błysk jak poszłam do kuchni :ico_oczko: .I jak odchudzanie,ja jak sobie postanowię,że zaczynam dietę to taka głodna chodzę,że ostatecznie jem jeszcze więcej :ico_wstydzioch: i waga zamiast w dół to w górę :ico_zly:

Kati i jak Oleńka dziś z kupką ,znów była walka :ico_placzek: ,byłyście u lekarza :ico_noniewiem:

biorę się za sparwdzanie lekcji Dominikowi,bo chwilowa cisza ,więc trzeba to wykorzystać :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

27 lut 2009, 21:08

:569: :569: :569: :-D :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01: :569: :569: :569:
[glow=red]MOJA ZGUBA SIĘ ZNALAZŁA!! [/glow]
I wiecie co?? Ja przez całe ferie się martwiłam, że zapodziałam te dokumenty, a tu dziś w ostatni dzień ferii zadzwonila sekretarka i powiadomiła mnie, że zaginione dokumenty znalazły się... w sekretariacie :ico_zly: :ico_zly: No cóż, przynajmniej ze spokojem spędzę ostatnie trzy dni wolnego. Jestem szczęśliwa, że wszystko jest w porządku.

Dziewczyny, ja na dietę też się piszę, co prawda niedawno jadłam pizzę, ale... co tam. Dziś świętuję.
maziu, ćwiczyłam przez wiele lat rano. Po śniadaniu się nie chce już.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

27 lut 2009, 22:45

hejka
Maziu ale masz śliczne te dziewczynki :ico_brawa_01:
Iwciu Bartuś zmywa no piknie :ico_sorki: :ico_oczko:
Chloe no super, że się znalazło :ico_brawa_01:
muszę się pochwalić mąż kupił mi dzisiaj nową płytę u2, które uwielbiam i tak się cieszę, jak dziecko :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

27 lut 2009, 23:11

Chloe fajnie,że zguba znaleziona,a swoją drogą pani w sekretariacie na porządek chyba nie narzeka,skoro tyle czasu tego nie znalazła :-D

widzę,że i Jaś zaczyna farbami malować,my kiedyś próbowaliśmy,ale straaaasznie nam się nabałaganiło :ico_olaboga: i na razie przerwa :ico_oczko: .Jaś strasznie skupiony na swoim dziele,aż brwi zmarszczył :-D

Fotki od Maritki jakie fajniusie,te dwie królewny zupełnie jak bliźniaczki wyglądają :ico_haha_02: ,ładniusie dziewczynki :-)

chyba już dzis nie zajrzę,więc do niedzieli :-) buziaki,papapa

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość