Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 maja 2007, 20:45

Kasiu, ciesz sie mezem ile wlezie. :-D Szkoda ze moj nie ma wolnego...

A ja wlasnie wrocilam ze szkoly. Chyba cos mi sie w glowke stalo, bo ledwo co skonczylam semestr a juz sie zapisalam na 5 tygodniowy kurs... :ico_noniewiem: Jakos moze sobie poradze... Konczy sie pod koniec czerwca, wiec jest szansa ze go zdam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

02 maja 2007, 20:48

wisienka :ico_olaboga: jak kurs a co z przepuklina? juz cie nie boli? zamiast odpoczywać to ty nadal się nie oszczędzasz :ico_nienie: zwolnij trochę

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 maja 2007, 23:13

Kurs jest tylko 2 razy w tygodniu, w sumie 5 godzin tygodniowo. Nie jest zle. A przepuklina boli teraz praktycznie caly czas, ale sie nie daje...
no bo coz ja na to poradze, ze nie potrafie usiedziec w miejscu i caly czas cos musze robic.... :ico_noniewiem:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

03 maja 2007, 01:26

Oj Wisienko nabawisz się, potem będziesz płakać. :ico_placzek:
Ja zrobilam malciupeńko w ogródku i teraz płacze bo mnie ciągnie brzunio.
Slyszaliśmy serducho maluszka 150 uderzeń, bez zmian, dzidiza jest szczesliwa, wszytkie badania krwi i moczu są dobre, nie ma zadnych bakterii w moczu. co jest swietnie, dzidzia rosnie i teraz mam 121 paunds, to jest 7 wiecej ok 3kg na miesiac wiecej od ostataniej wizyty, nie mam kalkulatora, wiec nie policza wam dokladnie w kilogramach ale 121 razy 0,458, lekarz sie smial, to co ludzie teraz rozpoznaja, ze jestes w ciazy, szybko dodał jak zawsze cos śmesznego, teraz mysla, ze masz po piwie brzunio , bardzo ciekawy lekarz. Bardzo go lubie. :ico_brawa_01:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

03 maja 2007, 09:32

Rety dawno mnie tu nie było, sporo do przeczytania. Martunia dzięki za informację. Jestem właśnie na etapie zbierania wszelkiej wiedzy, jaka się nawinie. Prawie przeczytałam "język niemowląt" - bardzo rozsądna lektura, polecam. A wszystko dlatego, że (zaraz mnie wyśmiejecie) zdałam sobie dopiero co naprawdę sprawę, że dzidzię trzeba będzie urodzić a potem się nią zajmować. Jakoś tak mi się wydawało wcześniej, że mam jeszcze tyyyle czasu. A tu ciach i zleciało i coraz bliżej, a ja zupełnie nie wiem, czego potrzebuję, co mam zrobić, jak się przygotować. Poraziła mnie ta świadomość trzy dni temu :ico_szoking: . Serio, niby z grupsza wiem, w co trzeba sie zaopatrzyć, ale tego jest tyle i taki wybór, że można zgłupieć i każdy daje sprzeczne rady.
A wczoraj moja mała kopnęła swoją babcię (moją mamę) zupełnie niespodziewanie. Aż Sebek był zazdrosny, bo jak on kładzie rękę na brzuchu, to dzidzia się uspokaja i ne chce kopać. A moja mama tylko o tak sobie dotkęła i dostała kopa. Ciekawe :ico_haha_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

03 maja 2007, 23:06

cześć słonka !!!!! :ico_ciezarowka:
miło że się odezwałaś mała myszko. :-D
A jak się kładziesz myszko spać to się przytul brzuniem do męża i wtedy poczuje najwięcej, tak ja robie, a i kiedy leże na boku, to dzidiza szaleje i daje kopniaczki. :ico_brawa_01:
No i niech rozmawia z dzidizą, opowiada różne rzeczy, i niech się nie przejmuje, moja pasierbica to ciagle mnie głaska po brzuniu i maleństwo daje jej takie kopniaki, że ona aż mówi wszytkim, że to chyba mnie musi boleć, bo czasem czuć, jak by mnie dzidiza waliła, nawalała. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 maja 2007, 00:20

Czesc Dziewczynki!!! :ico_ciezarowka:
A ja dzis dalam sie poniesc szalowi zakupow. :ico_sorki:
Kupilam nie tylko dla siebie ale tez dla swojego Skarba. Sobie kupilam kilka bluzeczek i kiecke na lato. A dla Malucha troche ciuszkow z promocji. :ico_haha_01:

Kasiu, z ta szkola to zobacze, nie musze jej skonczyc. Jak poczuje ze nie dam rady to po prostu zrezygnuje. Mam jednak nadzieje, ze jakos wytrzymam te 5 tygodni. :ico_noniewiem: Wiem ze zdowie moje i mojego Fasola jest najwazniejsze. Na razie jednak czuje sie dobrze wiec dlaczego nie sprobowac?

Oki, Sierpnioweczki moje slodkie, lece cos zjesc. :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 maja 2007, 10:07

a mi zapowiada sie fatalny dzień - mężuś w pracy a ja sama w domku siedzę i sie nudzę :ico_placzek: a już od 14 maja idę na zwolnienie wiec muszę się przyzwyczajać do tej nudy
wisienka a ty uważaj na siebie i nie forsuj się za mocno

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 maja 2007, 12:46

kasia1983 to w koncu bedziesz miala czas tylko dla siebie i dla Maluszka. :ico_brawa_01: Widzisz, to miedzy innymi dlatego wzielam sobie kurs, zeby w domku nie zwariowac. :-D

[ Dodano: 2007-05-04, 12:47 ]
Dziewczyny, od ktorego tygodnia zaczyna sie 7 miesiac?

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 maja 2007, 17:35

Witam dziewczynki i dzidzie :-D !!!
Wisienko ja rowniez bylam dzis na zakupach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sobie kupilam super lniane spodnie, takie szerokie i zwiewne :-D , a Nel kupilam takie sliczne rozowe buciki(odlot) i skarpeteczki. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I jestem bardzo uradowana :ico_brawa_01: !W koncu musze zamiescic swoeje zdjecie ale ja nie umiem a mezus czasu nie ma :ico_olaboga: !
Dziekuje Wisienko za bardzo mile slowa :ico_prezent: !!Wielkkie buziolki dla Ciebie i Twego malenstwa!!!
Kasiu no to sobie odpoczniesz i ponudzisz sie troszki :ico_brawa_01: ale bedziesz miala czas zeby przygotowac wszystko dla Malenstwa i pochodzic na spacerki i w ogole.
Wielkie buziolki sierpnioweczki!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość