Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 lis 2009, 12:09

wiec nie mamy sie,czym martwic :ico_oczko:

Co kupujecie malemu na swieta?My mamy juz drewniana kolejke z Ikeii ale myslimy o czyms jeszcze,upatrzylam Misia Bajeczke i sie zastanawiam,czy bedzie chcial sluchac bajek :ico_olaboga: Nie mam pomyslu,co mu kupic - to nasz pierworodny i wszystko ma :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

25 lis 2009, 15:53

witaj iw_rybka :ico_haha_02:
co do kolejki to uważam,że to świetny pomysł! nasz igo dostał własnie taka na drugie urodziny od chrzestnego i uwielbia się nią bawić! ostatnio to nawet ją schowałam i nie bawił się nią chyba z miesiąc! po miesiącu ja wyciągłam i poprostu z wagonikami chodził nawet spać! bo to przecież jego "ciufa"
a my pewnie kupimy jakąś koparę, cos mi juz wpadło w oko, no ale muszę jechać i konkretnie coś kupić!
to nasz pierworodny i wszystko ma :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
no własnie jak juz wszystko jest wtedy rodzi problem co kupić! :ico_oczko:
no ale teraz taki wybór wszystkiego :ico_olaboga: nic tylko kasę mieć.... :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 lis 2009, 21:32

nic tylko kasę mieć.... :ico_haha_02:
- no wlasnie :ico_oczko:

A przed nami jeszcze andrzejki i mikołajki :ico_szoking: Ale na imieninki to jakies autko dostanie,a do bucika pewnie jaka ksiazeczke :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

26 lis 2009, 00:06

A przed nami jeszcze andrzejki i mikołajki :ico_szoking: Ale na imieninki to jakies autko dostanie,a do bucika pewnie jaka ksiazeczke :ico_brawa_01:
a potem jeszczę święta i sylwester
igorek juz po imieninkach-ma w październiku a do bucika też pewnie jakieś słodycze i książeczki :-)
my w tym roku robimy wigilię u nas w domku!przychodzą teście :ico_noniewiem: :ico_oczko: no a na sylwka to pierwszy raz od 3 lat idziemy na salony :ico_oczko: bo to nie wiadomo co za rok...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 lis 2009, 12:27

aniaj84, dla mnie swieta to wielka niewiadoma,bo termin mam na koniec grudnia ale od dobrych 2 miesiecy chodze ze skrocona szyjka i rozwarciem,wiec moze sie Zuzia szybciej urodzic,a Sylwestra to chcialabym na porodowce spedzic,urodzik kilka minut po polnocy i tulac malutka obejrzec fajerwerki :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

26 lis 2009, 12:32

A Kinia na Mikołaja dostanie instrumenty muzyczne - w Lidlu były po 35zł :) i teraz znowu będą :)

a od babci i cioci jakąs gre - nawet nie wiem jaką

a na gwiazdke to dostanie full prezentow :ico_haha_01: od babci i dziadka mini kuchnie tefala
od nas tablice - taką magnetyczno-kredową
od chrzestnego kolejke
a od chrzestnej nie wiem co - wielka tajemnica :ico_noniewiem:
nie wiem co tescie wymysle, ale pewnie dostanie slodycze i moze jakas zabawke - nigdy sie nie pytają co Kini potrzeba

[ Dodano: 2009-11-26, 11:33 ]
iw_rybka, a pokaz jak wygląda twój brzusio! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

26 lis 2009, 16:03

iw_rybka ja w takim razie ściskam mocno kciuki za szybkie rozwiązanie :ico_sorki:
a na Nowy Rok to byłby świetny prezent :ico_brawa_01:
iw_rybka, a pokaz jak wygląda twój brzusio! :ico_haha_01:
no właśnie.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

27 lis 2009, 12:44

hej
ja Hani na Mikołaja kupiłam duplo,uwielbia ostanio bawić się klockmi i puzzlami,kupię jej jescze książeczkę z naklejkami bo nakljeki to tez hit :-D a na gwiazdkę tez dostanie duplo,może nowy wózek dla lalek,nie wiem jeszcze..mam problem co Olusiowi kupić...bo po Hani ma multum zabawek...za dużo tego wszystkiego jest.ale polecam np tablice tą z Ikea ,jedna strona do rysowania kreda a druga pisakami,dla dziewczynki jst taki fajny zestaw z fishera dzbanuszek i filizanki ,grające ,jedna z niewielu zabawek która Hania się bardzo często bawi,więc musi być fajna bo ją wszystko szybko nudzi...puzzle drewniane takie z uchwytami,a jak macie miejsce to basen dmuchany z piłeczkami,super sprawa!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lis 2009, 12:45

A Kinia na Mikołaja dostanie instrumenty muzyczne - w Lidlu były po 35zł :) i teraz znowu będą :)
- a wiesz,ogladalam je dzis w gazetce,ale pomyslalam sobie,ze niedlugo w domu bedzie druga dzidzia i to nie najlepszy pomysl :ico_oczko:
nie wiem co tescie wymysle, ale pewnie dostanie slodycze i moze jakas zabawke - nigdy sie nie pytają co Kini potrzeba
- nasi pytaja i dzieki temu Andrzej dostanie tego Misia bajeczke,bo powiedzialam,ze to fajne i kazali kupic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A moja ogromna pileczka jest tu.... :ico_wstydzioch:

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... start=1750

aniaj84, dzieki :-D

[ Dodano: 2009-11-27, 18:14 ]
a jak macie miejsce to basen dmuchany z piłeczkami,super sprawa!
- potwierdzam :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

27 lis 2009, 21:28

a jak macie miejsce to basen dmuchany z piłeczkami,super sprawa!
a gdzie takie coś można kupić...?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość