Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

22 sty 2011, 11:48

Witajcie kochane babeczki!!!
ja narazie mam doła nie chce mi sie nic robie wszystko automatycznie nie mam radochy z niczego udaje przed nie ktorymi ze nawet ok ale nie jest doluje mnie to ze nie wychodzi mi w zyciu jak bym chceiala chociaz sie staram nie chce isc do nikogo do pracy bo znow bedzie to samo kolezanka co ma kase mowi ze moze bym z nimi otwarla bo oni kase maja a ja nie wale to nie takie mam marzenie zebny z kims otwierac bo boje sie ze zle sie to skonczy kazdy wie jak koncza sie spolki

sama nie wiem co robic ? poczekam do tego jak zapadne decyzja pojade na szkolenie zobacze doze dalej do celu ale narzie nie widze swiatelka w tunelu narazie wkuzam sie na sebie za jak mialam kase to spelnialam marzenia meza a nie swoje a teraz jest w kropce
Staram sie pocieszac tym ze msam fajna rodzinke ale potrafia tez tak dokuczyc zej uz mam wszystkiego dosc czasem mysle ze dalej juz nie podolam temu wszystkiemu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
ej kochane ale jestem szczęśliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kacperek zdrowy zabieg nie był potrzebny :ico_brawa_01: a już byliśmy na wszystko przygotowani nawet Kacper był już w koszulce operacyjnej a lekarz który miał robic zabieg zbadal go i powiedział że jajeczko wygląda normalnie i sie mnie pyta czy to tylko tak dzisiaj wyglada,a ja mówie że już od kilku mioesięcy nie było powiększone . Powiedział ,że mogą zrobić zabieg ,ale on mi doradził by zostawić skoro jest taka poprawa bo w końcu to operacja, więc się bardzo ucieszyliśmy z Piotrem ,że go to ominie :ico_brawa_01: bedziemy tylko chodzić na kontrole do naszego GP. :ico_brawa_01: i jakby co to juz tak długo na zabieg czekać nie będziemy jak poprzednio, ale wierze że nie będzie on potrzebny :ico_sorki:
Młody w szpitalu dostał siniadanko soczek jeszcze chciały nam dac obiad na droge ale chcialam tylko już jechać do domu . ogólne wrażenia byly super wszyscy byli bardzo mili i profesjonalni, bylo mnóstwo zabawek więc Kacper w niebowzięty ,wogle byl bardzo dzielny wcale nie płakał przy badaniach dopiero na koniec gdy już byliśmy na sali przygotowań przed operacja myśle ,że poprostu czuł nasz str
SUPER!!!!
KOCHANA POROSTU SUPER!!! Swietnie ze wszystko ok najwaznejsze to zdrowie naszych maluszkow i nasze :ico_sorki: :ico_sorki:
ale to tak dodatkowo widzę czesto ,że część dziewczyn jest na FB i fajnie by bylo się przywitać, a konto zawsze możesz założyć :-D
wiecie co ja tez tak jak sarenka troche boje sie tam jeszcze zakladac konta bo rzeczywiscie komp to pozeracz czasu jak zasiadziesz na chwilke to cie wchlonie nie tylko na godzinke :ico_olaboga: dlatego boje sie FB bo podobno jezszcze bardziej wciaga wiec narazie ja sie nie decyduje moze za jakis czas?
dancia-napisz choc ze pare slowke.MArtwie sie o was :ico_noniewiem:
kochana zabeczko po za tymi bolami co mnie teraz mecza w sensie duchowe bole to powiedzy ze jest oki :ico_oczko: Musze sie znow wziasc za siebie ostatnio nawet na kompa przez ten czas niez asiadalam w ogole bo nie mialam nastroju Wkuza mnie to ze sie tak zalamalam ale musze walczyc dalej m,usze !!!

Dobra myszki kochane spadam bo trzeba troche chatke ogarnac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 sty 2011, 23:55

czesc laski :-)
dana, dzielna kobieta jestes ! zobaczysz wszystko sie ulozy bo ma byc jak bedzie nie ? a ty poradzisz sobie tak czy owak otwozysz swoj zaklad i bedziesz spelniac swoje marzenia :-D
Slonko wspolczuje choroby Antkowi kaszel to gowno wlecze sie jak flaki z olejem :ico_chory: oby jednak juz mu minelo :ico_sorki:
Adia super ze obylo sie bez zabieg !!!!!! bedzie dobrze :-)
Wiola to ja tez dam kilka propozycji Igor,Arek,Borys,Natan :ico_haha_02:
sarenka masz racje z etakie cos jak nk czy fb to zlodziej czasu ale ja tam musze tez miec jakis kontakt z rzeczywistoscia chociaz ten wirtualny :ico_oczko: a i tak wpadam przelotem (na nk to juz wogole raz na 5 minut na kilka dni ) na Fb czesciej ale najczesciej wieczoram jak dzieciaki spia :ico_oczko:

a teraz co u nas a u nas tak sobie :ico_haha_01: mala ma goraczke ale nie wiem dlaczego albo dopiero sie cos wykluje albo jakis wirus ( ne miala jeszcze 3 dniowki wiec moze to ) nauczyla sie bic brawo :-D robic papapa :-D i krasc Igusi jedzenia :ico_haha_01: Iga ok :ico_sorki: umie juz spiewac 2 piosenki z p-kolka po angielsku - to byl jednak dobry pomysl zeby ja poslac na te 2 h 3 razy w tygodniu przyzwyczai sie bo od 3 lat przymusowe p-kolko 16h w tygodniu :( a od 4 szkola :( a tak to nic ciekawego ...co dzien to samo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 sty 2011, 23:12

Hejo dziewczynki :-D


dana, ja tez jestem z toba, wierze ze wszystko sie uloży, ty jestes dzielna babka i dasz sobie rade :-)

mmarta81, czyli Igusia szybko łapie angielski, pewnie nie bedzie miala z nim wiekszych problemow :-)
Zdrowka dla Amy :-)

Adia ciesze sie ze wszystko jest dobrze no i jeszcze raz STO LAT DLA CIEBIE :ico_tort: :ico_tort:

Sarenko a nawet nie zauwazylam ze nie ma cie juz na nk, ale masz racje to sa takie pozeracze czasu, ja teaz mniej siedze, ale pewnie jak pojde na chorobowe to internet czesciej pojdzie w ruch :ico_wstydzioch:

Dziekuje dziewczyny za podpowiedzi imion :-D
Mnie sie pogoba Mikołaj albo Wojtek ale mojemu M nie wiec nie mozemy sie dogadac. Z kolei mnie jego propozycje tez sie nie widza itak w kolo :ico_olaboga:
Mielismy imie dla dziewczynki miala byc Laura ale sie nie udalo :-D

A teraz pokzuje moj brzusio to juz 27 tydzien, ten suwaczek troszke mi swiruje i przeskakuje dopiero w czwartki :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 sty 2011, 23:40

wiola85, ale brzusio cudo !!!!!!!!!!!!!!!!! typowo na chlopca :-D sliczny zgrabny malenki :ico_brawa_01: ja takie wielkie brzuchole mialam :( no bo gruba jak nie wiem bylam :ico_haha_01: to i brzuchol wielki :ico_haha_01: a Ty REWELACJA!!!!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 sty 2011, 23:11

mmarta81, dziekuje bardzo :ico_haha_01: no zobaczymy jak to dalej bedzie wygladac ale jak juz teraz nie tyje tak duzo to mysle ze juz tak zostanie :-)
Narazie jest tak jak z Filipkiem :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

26 sty 2011, 00:11

Wiola bardzo ładny :ico_ciezarowka: taki słodki :):)
u nas dalej antybiotyki byliśmy w poniedziałek u pani dr i stwierdziła ze gardełko czyste ale mały miał zapalenie uszu czego pierwsza pani dr wogóle nie stwierdziła bo mu tam nie zagladała :ico_zly: normalnie idzie dostac szału do czwartku na antybiotykach a potem nie wiem :ico_olaboga: ja juz chce iśc na sanki wyjśc z domu bo normalnie od 3 tygodni nie bylismy na dworze :ico_szoking: :ico_szoking: choroba za chorobą sie ciągnie

[ Dodano: 2011-01-25, 23:12 ]
Dana jak tam kochanie napisz co u ciebie ?? ja tu codziennie wpadam zobaczyć

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

26 sty 2011, 00:14

A teraz pokzuje moj brzusio to juz 27 tydzien, ten suwaczek troszke mi swiruje i przeskakuje dopiero w czwartki :ico_haha_01:
Brzusia masz pieknego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:
na, dzielna kobieta jestes ! zobaczysz wszystko sie ulozy bo ma byc jak bedzie nie ? a ty poradzisz sobie tak czy owak otwozysz swoj zaklad i bedziesz spelniac swoje marzenia
wiesz kochana caly czas probuje w to wierzyc :ico_sorki: ale zaczynam czasem w to watpic :ico_placzek:
dana, ja tez jestem z toba, wierze ze wszystko sie uloży, ty jestes dzielna babka i dasz sobie rade :-)
dzieki kochana :ico_sorki: :ico_sorki:
W ogole wam dziekuje kochane baeczki zawsze jestescie kochane i potraficie podtrzymac na duchu :ico_oczko: :ico_buziaczki_big:
Mnie sie pogoba Mikołaj albo Wojtek ale mojemu M
Jak sie urodzi to mysle ze twoj M jak na niego spojrzy to mu przypasuje ime takie jakie wybierzesz Mikołaj tez mi sie podoba :ico_oczko: Dobra milej nocki i buziale dla was!!

[ Dodano: 2011-01-25, 23:16 ]
Dana jak tam kochanie napisz co u ciebie ?? ja tu codziennie wpadam zobaczyć
No ja tez zagladam kochana ale nie zawsze pisze
nas dalej antybiotyki byliśmy w poniedziałek u pani dr i stwierdziła ze gardełko czyste ale mały miał zapalenie uszu czego pierwsza pani dr wogóle nie stwierdziła bo mu tam nie zagladała :ico_zly: normalnie idzie dostac szału do czwartku na antybiotykach a potem nie wiem :ico_olaboga: ja juz chce iśc na sanki wyjśc z domu bo normalnie od 3 tygodni nie bylismy na dworze :ico_szoking: :ico_szoking: choroba za chorobą sie ciągni
No to tylko zdroweczka zycze :ico_sorki: echh te chorobska przeklete

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 sty 2011, 23:06

Dziewczyny helloooo

i co zakladamy watek na facebooku bo ja tam czesciej jestem i czesciej moglabym z Wami
pisac:)

dana kochana przykro mi, ze masz takie problemy. Nie wiem co Ci napisac.
Powiem jedno, ze jak masz zamiar robic tylko cos ze wzgledu na dzieci to nie ma to sensu,bo Ty bedziesz sie meczyc,a mozesz byc jeszcze szczesliwa, zobaczysz, ze sie ulozy. Przytulam Cie do serdcha kochana:)

wiola85, sliczny brzunio :ico_brawa_01: i jaki malutki jak na ten tydzien :ico_brawa_01:

adia26, fajnie,ze obylo sie bez operacji, a tykle nerwow i stresu Was to kosztowalo

Buziaki Wam

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 sty 2011, 17:37

Dziien dobry :)

Wiola brzuszedk przepiekny!!! :)) jestes taka zgrabniutka :)

A u nas kociol jak zwykle .. zapisalam mala do przedszkla tak z dnia na dzien - bylo wolne miejsce przedszkole czynne od 6.30 do 20 :O 6 posilkow dziennie, 30 metrow od domu, duzy plac zabaw na ktory nina zawsze patrzy przez siatke ;) duze pomieszczenia, ehh ALE cena zwariowana, stwierdzilam, ze na 6 miesiecy a pozniej od wrzesnia do tanszego, tylko dzis spanikowalam i stwaierdzilam, ze nie damy rady finansowo - samo przedszkole 720zl .. jak zacznie nam chorowac i bedziemy chodzic na L4 to nam wyplaty pomniejsza, oobliczylam wydatki i wyplaty i sie przerazilam :O no nic sprobujemy, i obysmy dali rade :/ ale przeraza mnie to ze bede musiala oszczedzac i myslec nad kazdym wydatkiem, zadnych nieprzemyslanych :( no ale Nina bedzie szczesliwa, bedzie bawic sie z dziecmi :)
To najwazniejsze!

Nina dzisiaj byla w teatrze z tesciowa i teraz moja kolej na zapewnienie ninie rozrywki :)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 sty 2011, 20:39

Dziekuje dziewczynki za opinie, normalnie mnie zawstydzacie tyle komplementow :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
No to ktora nastepna :-D

Pati85, Ja sie moge dostosowac, tylko musze troszke bardziej sie z tym obyc, bo od niedawna jestem tam zapisana :-)

yoanna, fajnie z tym przedszkolem, ale jak dla mnie za drogo.
JA Filipa posyłam do panstwowego od wrzesnia w godzinach od 8 do 13 i płace wtedy tylko za posiłki, nie ma czesnego, zlikwidowali je od wzeszłego roku.
A jak mały bedzie musiał zostac dłuzej to wtedy kazda dodatkowa godzina jest płatna, ale nie duzo chyba 1,50zł.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość