Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 sty 2008, 00:29

tez mi sie wydaje ze zabrakło :-D Eryk jest na 95 wzrostu a wagi na 50 bo nawet 9.5 kilo niewazy-to jest dopiero waga kogucia :-D tylko po kim On jest chudy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 sty 2008, 00:47

witam :-D

Na poczatek chciałam wam serdecznie podziekować za wszystkie odpowiedzi o jedzonku naszych dzieciaczków :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Jestescie wspaniałe i zawsze moge na was liczyć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja niby wiem co dawać Viki i kiedy ale jak mi tak ta koleżanka nawija nad uchem to głupieję :ico_puknij: na szczęscie mam was :-D
A co do ospy to jakaś dziwaczna :ico_szoking: W środę mnóstwo bąbli, wczoraj ciut mniej a dzisiaj koło 20 na całym ciałku :ico_szoking: Nie wiem co to znaczy??? Jakaś mega szybka ospa?? :ico_noniewiem: Wg pielęgniarki to podobno może być do 2-3 wysypów ospy, ale jej to nie wierze za bardzo bo twierdziła, że z ospą mozna kąpać i wychodzić na dwór :ico_puknij:
Viki niestety trochę się drapie i to mnie najbardziej martwi... ale damy radę :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 sty 2008, 00:56

Mróweczka, Kacpi we wzroscie ma 99 centyli a w wadze 98... ale lekarz powiedzial ze jest proporcjonalnie i to najwazniejsze i mam sie nie martwic a cieszyc ze mam duze dziecko :-D zreszta dla mnie zadna to nowosc bo Kinga miala tak samo w wieku 8 miesiecy a teraz chudzina i wcale nie za duza :-D kasi.k, szybko wysypuje znaczy ze szybciej zginie a na dwor nie wychodz :ico_szoking: glupia jakas ta pielegniarka :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 sty 2008, 00:58

Mróweczka to Eryś ma super bilans :ico_brawa_01: A dostałaś list z GP żemasz się zgłosić czy sama poszłaś??

Katrin nie ma się do czego spieszyć, kochana :ico_nienie: To ala chodzenie Viki jest tak męczące ze na koniec dnia padam razem z nią :-D A kręgosłup jeszcze trochę i będę miała do wymiany. A kiedy ostatnio wlejałaś więcej foteczek z moim zięciem???

Kolka zadowolna czy nie wklejaj nam zdjecie :ico_sorki: na pewno ładnie wyglądasz... i jak posprzatany domek?? a Julcia slicznie stoi w łóżeczku :ico_brawa_01:

Marzenka wielkie brawa dla Kacperka za wszystkie osiągnięcia :ico_brawa_01: I mam pytanko: a może połączyłabyś też zdjęcie Viki i Antonia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: A odliczanko coraz śliczniejsze :ico_brawa_01:

Caro gratulacje za samozaparcie i trzymanie się diety :ico_brawa_01: ja zawsze stosowałam tą MŻ :-D bo ćwiczenia fizyczne to nie dla mnie... A z nockami współczuję... Viki tez czasami odstawia takie numery, ze się budzi np. o 4 na jedzonko a potem do 6 sobie śpiewa i nas ciągnie za włosy :ico_olaboga:

Kamelek ja tylko tak po cichutku gratulowałam :ico_sorki: z radością że wam się udało, bo wiedziałam ze to wazne dla was...

Hektorka moje dziecię także krzyczy :ico_zly: cokolwiek nowego lub ciekawego w jej zasięgu i zaraz jest "AAAAAA" a jak nie chcę jej dać to nastepne "AAAAAA" lub kilkusekundowy płacz (ale jaki donośny) :ico_olaboga:

Syla zdjęcia sliczne :ico_brawa_01: wyglądacie wspaniale :ico_brawa_01: a tak się zastanawiałam, nie chcesz przenieśc się do męża do Irlandii?? czy on tylko tak tymczasowo tam pracuje??

[ Dodano: 2008-01-12, 00:02 ]
O wadze i wzroście wole nie rozmawiać bo ja mam w domu chudego kurdupla :-D Dość że waży zaledwie 8500g to jeszcze mierzy zaledwie 72cm :ico_olaboga: :ico_olaboga: Katrin chyba synowa będzie sięgała Antosiowi pod pachę :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 sty 2008, 01:03

katrin pisze:mam nadzieje,ze ma jeszcze czas
przeciez on ma 8 miesiecy .....zdazy sie nachodzic :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-12, 00:06 ]
kasi.k pisze:I mam pytanko: a może połączyłabyś też zdjęcie Viki i Antonia
pewnie ze tak :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 sty 2008, 01:16

M0rD3CzKa pisze:kasi.k napisał/a:
I mam pytanko: a może połączyłabyś też zdjęcie Viki i Antonia
pewnie ze tak


Jestes wspaniała!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 sty 2008, 01:21

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: etammmm :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 sty 2008, 01:31

Wkleję wam jeszcze foteczki z ostatnich pomysłow Viki i zmykam do łóżeczka.

Tu karmi mamusię
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

A tu karmi samą siebie... patyczkami do uszu :ico_oczko: :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 sty 2008, 09:37

Witam z rana i zapraszam na kawusię :-D

Kasi.k my tu zawsze do usług :-D

Oskarek ma 73cm i waży też około 8,500, ale jakos niemyślalam że to mało, ale dziwczyny to mnie zarzyły 81cm :ico_szoking: , to juz teraz sama nie wiem :ico_noniewiem:
A Oskarkowi zawsze daje do zabawy patyczek do ucha jak mu czyszczę uszka, bo tak to ni dy rydy :ico_olaboga:

Kolk a butki kupiłaś? I pokazuj fryzurkę, bez wykrętów :ico_nienie: , my mamy w następny piątek kolędę!

Mordko ty to masz kobieto siły, podziwiam! A dietą sie nie przejmuj, ona strasznie restrykcyjna była, najlepsza jest MŻ :-D

Delicja to ja ja bym kiedyś potrzebowała to zgłoszę się po tą miksturę :-D

Mróweczko Eryczek szczupły na pewno po mamusi, na zdjęciach widać jaka laseczka jesteś :-)

Syla faceci nieraz sie jednak przydaja!

Hektorka mnie od krzyków małego to cały łeb boli :-D , jak coś chce, jak coś mu nie dam albo zabiore, albo cos mu nie wyjdzie, jezu to dopiero jest meksyk, tak sobie myśle że nasze szkraby nie umieja jeszcze mówić no to wyrażają siebie w krzyku :-D

Katrin na chodzenie przyjdzie czas, nie ma co o tym myślę, bo jak juz zacznie to nie usiądzie :-D
To tera wiem dlaczego się pytałaś o tą kurteczkę czy nie za mała, bo jak Antoś ma ponad 80 cm i 10,50 kg to faktycznie by sie w nią nie zmieścił :-D , Oskarek to raczej do tych malutkich należy z tego co widzępo waszych bąblach!

Pozdrawiam wszystkich ciepło i życzę miłej soboty :-) i dla Koleczki życzę żeby nie miała szarańczy w domu!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 sty 2008, 12:13

cześć. zapomniałam wszytko co miałam wam napisać. znów tylko na sekundzię, bo cudna pogoda i zaraz zmykamy na spacerek i nowego mońka.
katrin moja Ola też jeszcze nie stoi na nózkach.także nie martw się.
kasi.k zdrówka dla Viki. A jedzonko???ja już też nie wiem cco dawać Oli. czasem to aż mi się płakać chce, bo wszędzie ziemniak, dostępu do ekologicznego nie mam :ico_placzek: ech .
no i chyba śliwka ją uczula. ma troszkę krostek na pleckach :ico_placzek:

to wysokie wasze szkraby. Moja Oleńka nie wiem ile ma centymetrów, ale z 11 kg wazy. ubranka nosi na 86,92 a jedno body nawet na 98. ale wiadomo, co producent to inna numeracja.

Mróweczko zapomniałam Ci napisać, cudne masz zdjęcie w podpisie

a z tą miksturką dziewczyny to ostrożnie. niestety ta roślinka jest pod ścisłą ochroną, ale 100% satysfakcji :-D

Syla bardzo ładna ta fotka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość