Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

03 wrz 2007, 10:01

Witajcie!!! Pawełek usnał wczoraj dopiero po 23 po starsznej histerii nie wiem coo mu bylo dalam mu paracetamol w syropku to dopiero sie usokoil i zasnal ale o 3.30 znowu sie obudzila ale tylko na piciu i potem spal do 6 zagdine znowu usnal i spalismy do 9.30. Mam wrazenie ze chyba znowu jakis zabek idzie bo to nie mozliwe zeby tak plakac no i fakt ze pomogl mu paracetamol.

Gabrysiu moj maz bardzo chce jeszcze jedno dziecko ja natomiast nie ale sam mowi ze jeszcze nie teraz. Wyobraz sobie mieszkanie w jednym pokoju z dwojka malutkich dzieci no i co tu ukrywac poprostu nas nie stac na drugie dziecko

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

03 wrz 2007, 10:44

Niestety takie są polskie realia...

Mai juz dawno nie wychodził ząbek az dziwne bo jak wyszedl jej pierwszy to za niedlugo wychodziły nastepne a teraz cisza :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ale tymi 6-oma tez sobie niezle radzi.

Tak sobie wczoraj pomyslalam,ze moze Maja je mało bo bardzo dużo pije :ico_noniewiem: , probowałam nawet schować jej ten kubek ale jak nie widzi ze kubeczek nie stoi na ławie to od razu płacze...

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

03 wrz 2007, 10:52

Moj Pawełek na okraglo sie ostatnio przytula i codziennie rano dla mnie buziaki. tak slodko to wyglada. Nauczylsie wchodzic na fotel a z fotela na wersalke i przybija piatke. A jak go cos wezmie to naokraglo pokazuje jaki jest duzy bije brawo i robi pa pa.

Jesli chodzi o chodzenie to przy meblach i za obydwie raczki zasuwa jak torpeda ale bardzo sie boi isc za jedna raczke zaraz placze wiec chyba jesczze nie szybko sam pojdzie choziaz to nigdy nic nie wiadomo.

Dziewczyny na jaki numer kupujecie dzieciaczkom buciki bo ja musze kupic malemu nowe buciki i ostatnio w sklepie facet mi powiedzial ze na niego beda dobre 20 az mi sie nie chce wierzyc.

TT nowu cos zamula :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

03 wrz 2007, 13:55

Ewelinka najlepiej to podzi z Pawelkiem po buciki i przymierz mu tylko najlepiej to sprawdzic na stojac czy sa dobre bo na siedzaco to sie inaczej nozka uklada....
Wiktoria noscila 17 ale sa juz za male na nia wiec tez bede musiala sie wybrac chociaz ma 18 w domu ale wydaja mi sie za duze :ico_noniewiem:
ja tak tylko na chwilke ostatnio nie mam na nic czasu a to przetwory, jeszcze pilnuje dwojki dzieci i tak w koloko no nic uciekm

[ Dodano: 2007-09-03, 13:57 ]
dziekujemy za wszystkie komplementy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

03 wrz 2007, 14:40

Wykonczy mnie ten TT :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

03 wrz 2007, 14:43

O kupnie butow bez Pawełka nawet nie ma mowy. Maly wsunal krupniczek i teraz szaleje proboje dostac sie szuflady taty :ico_oczko: .

Udlao mu sie dzisiaj samemu wejsc na wersalke a jaki byl dumny.

U nas dzisiaj pogoda beznadziejna nie jest bardzo zimno ale pada wiec chyba ze spaceru nici. Maly zaliczyl tez juz jedna godzinna drzemke i zaraz ma lepszy chumor jak sie wyspał i najadł

[ Dodano: 2007-09-03, 14:47 ]
Iwonko Gabrysia ma racje moze zacznij jej dawac wode tofaktycznie poczuje glod. Wiesz Pawełek tez mial taki okres nic nie chcial jesc tylko pil ale to chyba litrami ogromne ilosci az w koncu mowie dosc i nie dawalam mu tyle picia poplakal ale za jakis czas troche lepeij jadl.

ZNOWU PADA!!!! :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

03 wrz 2007, 14:50

Gabrysiu, Maja pije herbatki z Hippa bo to mi kazala jej dawac pani doktor, a o wodzie nawet nie ma mowy bo probowalam i za nic nie chce, a jak sie denerwuje...

Na Maje buciki 19 sa juz za małe, teraz kupie jej juz 20. Kurcze zeby tylko nie miala stóp jak kajaki :ico_sorki:

Powiem Wam,ze Maja oprocz tych fajnych rzeczy,ktore ją nauczylam pokazuje tez takie, ktore wolałabym zeby nikomu nie pokazywala - a mianowicie pokazuje język i robi bańki ze śliny :ico_wstydzioch: , ja nie wiem gdzie to podłapała, ja napewno jej tego nie uczyłam, Piotrek tez raczej nie, chociaz on czasem lubi takie głupoty :ico_noniewiem: , mam nadzieje ze to nie on...

ewelinko, Maja potrafi zejsc z kanapy ale wejsc nie i wtedy zakłada noge i steka zeby ją wsadzic :-D

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

03 wrz 2007, 14:53

Justynko dokonale cie rozumiem tez robi przetwory ostatnio robilam buraczki i leczo do sloikow a wieczorem padlam

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

03 wrz 2007, 15:21

Iwonka Wiktoria tez puszcza banki i tez nikt jej tego nie uczyl :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

03 wrz 2007, 16:37

jestem :-)

Julia tez lubi pokazywac nie ma... podobno dzić caly czas pokazywala nie ma mamy :ico_oczko: a jak wrocilam to było tylko MAMA ! ale to miłe :ico_wstydzioch: :-D

Buciki tez jej kupuje na 20.. ale sa ciut ciut za duże... 19 są tak akurat.

A w pracy bylo fajnie... dziś się strasznie nachodziłam i namęczylam... jak się okazało... ja nie pracuje w śweitlicy, tylko jestem pomoca przedszkolanki. Przedskzole poprostu wynajmuje sale w świetlicy, bo u siebie już nie mają miejsca a dzieci jest dużo. Ja jestem przy grupie 4-5 latków i jest ich 24 dzieci :ico_szoking:
Troche mi się to nie podoba, bo w tej świetlicy jeszcze nic nie ma ! dziś wożny dopiero przynosił krzesełka i stoliki. Z tymi dziećmi pracuje 6 godzin i pani dyrektor sie przypomniało ze ja mam umowe na 8 godz. i na te 2 godz jeszcze musze isc do przedszkola do dzieci :ico_noniewiem: zastanawiam się czy nie zrezygnowac z tych 2 godzin i pracować tylko 6 z moimi przedskzolakami. :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość