Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

22 mar 2009, 15:04

shoo slicznie zdjecia, a Jasperek cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki:
hehe, a Erik wkladajacy sobie skarpety do buzi musial wygladac przekomicznie :ico_haha_01:
tak patrze na te zdjecia i nie moge sie napatrzec jak tam jest pieknie, musze tam kiedys pojechac
tam jest bardzo ladnie, w tej miejscowosci... taki typowy hiszpanski kurort, pelno restauracji, kafejek i... Angoli :/ opanowali to miejsce doszczetnie.. zreszta, jak wiekszosc hiszpanskich miejscowosci wypoczynkowych...
zreszta, niedaleko jest jedno z najslynniejszych pol golfowych w Europie.. a golfisci kasa sie podcieraja, dlatego ceny tez sa na odpowiednim poziomie (nas stac tylko na sniadanie hehe... poza tym jezdzimy tam moze raz na miesiac, zeby sie "odchamic" :-D)
Shoo wazne ze chrzest. Kiedykolwiek potem w zyciu Jaspi bedzie mial mozliwosc sam wybrac w jakiej chce zyc wierze .A sam fakt ze bedzie ochrzczony jest wazny a nie to ze to w innym obrzadku.
zgadzam sie, najwazniejsze, ze bedzie ochrzczony :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-22, 15:24 ]
a tu dalej cisza...

my teraz odpoczywamy po lunchu, a pozniej A. zabiera mnie na lody do centrum :ico_brawa_01:

w koncu dzisiaj Dzien Matki...

PS. nie kupil mi kwiatka :ico_placzek:

:-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

22 mar 2009, 17:06

shoo, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Ciebie kochana z okazji angielskiego Dnia Matki :588:
No jestem w jednym kawałku po obiedzie u teściowej. Chyba ma teraz dobre dni dla rodziny bo jest bardzo miła i grzeczna dla nas :ico_szoking:
Nawet mój P. jest w szoku :ico_szoking:
Ogólnie było bardzo miło :-)

no teraz siedzimy sobie, ja spijam kawkę, P. siedzi przy laptopku a Maja w kojcu ;-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 mar 2009, 17:31

hehe, a Erik wkladajacy sobie skarpety do buzi musial wygladac przekomicznie :ico_haha_01:
mam filmik, ale najpierw musze go zgrac, a to dlugo potrwa

Moj synek bawil sie na macie, a ja pisalam posta i patrze a on juz na podlodze

Obrazek[img]http://[/img]

Obrazek[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

22 mar 2009, 18:23

Moj synek bawil sie na macie, a ja pisalam posta i patrze a on juz na podlodze
:-D

mam tak samo, prawie non stop... co go zostawie na macie, albo na kocyku, to on sie zsunie i wyladuje na podlodze :/ i non stop musze go przekladac i patrzec, czy czasami nie wyjechal na podloge :ico_olaboga:
a to dopiero poczatek ;-)
margarita83 przerabiala to, jak Majka miala 2 miesiace, hehe :-D ;-)

A. sie wlasnie obudzil (w koncu!), mial isc na "20-minutowa drzemke", a zrobil sie z tego prawie 1,5-godzinny sen zimowy ;-) na szczescie sam sie obudzil, nie musialam go szturchac... :ico_sorki: moze teraz w koncu pojdziemy na te lody, bo juz mi slinka cieknie, tak, jak naszym maluchom (po brodzie mi wlasnie splywa) :-D :-D

aha, dzisiaj podalam malemu po raz pierwszy buraka... wtarlam polowe do dania sloiczkowego (z cielecina)... zajadal sie tym :-) ale kurde, jak ten burak brudzi :ico_olaboga: musialam pozniej szorowac kuchnie i wlasne rece, a i tak jakos wszystko czerwonawe mi sie wydaje :ico_olaboga: ...sliniaka chyba nie dopiore.
a tego buraka podalam dlatego, ze wczoraj bylismy w sklepie i wypatrzylam takie juz ugotowane i obrane buraki pakowane prozniowo, bez dodatku kolorantow i konserwantow... 3 srednie buraczki za 0.60 euro :-D toz to prawie za darmo (chociaz podejrzewam, ze surowe bylyby jeszcze tansze - ale nie widzialam)

margarita83 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla tesciowej, za (chwilowa) dobroc serca... tzn. mam nadzieje, ze jej sie tak na stale odmienilo.. moze dlatego, ze wiosna przyszla?
i dziekuje za tort z okazji Dnia Matki... :ico_tort: rowniez dla Ciebie i pozostalych dziewczyn... w koncu wszystkie jestesmy mamuskami :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

22 mar 2009, 20:01

heja banana...

podczytywalam Was, ale jakos nie mam weny do pisania... obzarlam sie frytek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

wstawie kilka fotek


obiecany Mudzin:

bez polewy

Obrazek

z polewa:

Obrazek

Su z ksiazeczkami:

Obrazek

w kojcu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i dzisiejsze zabawy na sofie

Obrazek

Obrazek

Obrazek



przed dzisiejszym wyjsciem na spacerek do lasu:

Obrazek

a tu Su na wczorajszych imieninach u mojego taty

Obrazek

jutro postaram sie cos Wam skrobnac... :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

22 mar 2009, 21:03

margarita83 przerabiala to, jak Majka miala 2 miesiace, hehe :-D ;-)
no może jak miała 3 m-ce ;-)

a w ogóle to przyznam wam że zabrałam mojej Majce matę, ona i tak się
tylko powalała po tym kojcu więc nie było sensu żeby tam leżała, wypiorę ponownie, schowam i może komuś dam :ico_noniewiem:
Teraz mogę szczerze powiedzieć że u Majki mata się nie sprawdziła, ona nigdy nie poleżała grzecznie na tej macie. Miała ją kupioną jak miała 3 m-ce, ale zaraz po tym zaczęła się przekręcać na brzuch i nonono zbita, mata poszła w odstawkę ;-) I tak do tej pory poniewierała się po kocach, na których mały bin ladenek nigdy nie leżał :-/ No i ją schowam ;-)

Pati85, Eryczek ma takie loki :ico_szoking:
:ico_brawa_01: no śliczny chłopczyk :-)

Gie, Su jak zawsze powala uśmiechem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aha jeszcze jedno, położyłam się dzisiaj z Majką na drzemkę, o dziwo mała spała 1,5 godz i musiałam ja budzić :ico_szoking: , bo była 18,20 :ico_szoking:
Właśnie P. ją wykąpał, mam nadzieję że zaśnie teraz sama :ico_noniewiem:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 mar 2009, 21:06

Gie Twoja Zuzanka jest cudna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

23 mar 2009, 08:47

Witam porannie.Ja juz od 4.30 na nogach :ico_olaboga: Bo Jula tak wstala i juz nie zamiezala spac dalej.Tak wiec pewno niedlugo pojde na zakupy zeby pospala w wozku.

Gie MUDZYN wyglada apetycznie. A zdjecia Su sa super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-23, 07:48 ]
A margarita ja atez mate wlasnie chowam bo Jula i tak turla sie po calej podlodze.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

23 mar 2009, 08:54

witam porannie :ico_kawa: dzisiaj z herbata, ale kawa tez bedzie, no worries ;-)

Gie, Su jak zwykle usmiechnieta.. bardzo pogodne masz dziecko :-) ja o usmiech malgo musze sie troche bardziej postarac, a u Ciebie (tzn. u Su) usmiech wydaje sie na stale przyklejony do jej buzki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

margarita83, u nas mata sie sprawdzila (i sprawdza dalej), podobnie bujaczek... z rzeczy, ktore sie nie sprawdzily, to: laktator (uzylam moze z 3 razy), butelki z Aventu (przeciekaja).. poza tym, ostatnio w brytyjskich mediach rozpetala sie afera, bo okazalo sie, ze wiekszosc plastykowych butelek zawiera BPA (Bisfenol A)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bisfenol_A
wydziela sie on pod wplywem ciepla - dlatego niby nie nalezy zalewac mleka w takiej butelce wrzatkiem, ani uzywac butelki wyjetej prosto ze sterylizatora (jak jest jeszcze bardzo goraca)... no i podobno w butelkach Aventu, Dr Browna i Playtexu jest tego najwiecej...
my mamy butelki bez BPA... ale dopiero sprawdzilismy to, jak uslyszelismy w TV

:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

23 mar 2009, 09:00

O Shoo pierwszy raz slysze.Ja mam butelki z Aventu ale nigdy nie sa gorace,bo nie sterylizuje ich codziennie tylko myje goraca woda .A jestem z nich zadowolona uzywalam przy Wiki i uzywam dlaej jako ze mialam w domu ich zapas :-)

No i muj stworek zasnal na podlodze :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość