Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 sty 2008, 12:32

witam na kawce :ico_kawa:
kasi.k, fajne fotki :-D
caro pisze:Oskarkowi zawsze daje do zabawy patyczek do ucha jak mu czyszczę uszka, bo tak to ni dy rydy
a Kacpi lubi czyszczenie uszek i jak jest maruda to ja za patyczek i czyszcze mu ucho...wtedy siedzi jak aniol i robi smieszne oczyska :-D
caro pisze:, tak sobie myśle że nasze szkraby nie umieja jeszcze mówić no to wyrażają siebie w krzyku
i niestety zostanie im tak do...15 roku zycia :-D tzn.krzyk nawet jaK beda gadac :-D
delicja pisze: z tą miksturką dziewczyny to ostrożnie. niestety ta roślinka jest pod ścisłą ochroną, ale 100% satysfakcji
jaka mikstura?? :ico_noniewiem: cos przeoczylam chyba bo nie wiem o co kaman :ico_noniewiem: :ico_puknij:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

12 sty 2008, 12:43

a martynka nie ma jeszcze 8 kilo a mierzy jakieś 74
mordko prześle ci dzisiaj te fotki ale wieczorem
Kasik nie wychodż na dwór ale myc możesz tak tylko opłukać woda jak nicolka miała ospe to też ja myłam tak dla odświeżenia lekarz mi kazał ale nie na dwór.
Mróweczko to jest takie kiepskie mordka nam cos wyczaruje
Caro z nimi żle ale bez nich tez żle
Katrin a z tym chodzeniem to sie nie spieszcie ja tez chodze z masrtynka po całym domu bo ona tylko chce chodzic już mnie boli wszystko a nie mówiąc że nic nie zrobie kompletnie bo do chodzikac nie chce siedzieći bawić zabawkami nie cchce tylko chodzić :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-12, 11:45 ]
A JAKIE ODLICZANKO BO JA NIE NADROBIŁAM JESZCZE POSTÓW I NIC NIE WIEM/????

[ Dodano: 2008-01-12, 11:55 ]
:-) :ico_haha_02: :ico_haha_01: :-D :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_spanko: :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_puknij: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_chory: :ico_nienie: :ico_kawa: :ico_zly: :ico_ciezarowka: :ico_tort: :ico_wstydzioch: :ico_haha_02: :ico_haha_01: :-D :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_spanko: :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_puknij: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_chory: :ico_nienie: :ico_kawa: :ico_zly: :ico_ciezarowka: :ico_tort: :ico_wstydzioch: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_brawa: :ico_obiadek: :ico_papa: :ico_pocieszyciel: :ico_respekt: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: :ico_nerwusek: :ico_kawusia: :ico_smiechbig: :ico_dziecko: ;-) :-> :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :-P :-o :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: 8-) :evil: :!: :?: :idea: :arrow: :571: :570: :569: :564: :565: :562: :546: :547: :548: :549: :550: :551: :552: :553: :554: :555: :556: :557: :558: :559: :561: :< :!!: -> <- :( :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :(: :zly: :kosci: :027: :028: :029: :030: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :zly2: :036: :sylwester: :039: :okulary: :galy: :042: :diabelek: :pomysl: :(:: :): :urban: :059: :rofl: :ble: :gitara: :064: :065: :zzz: :067: :wpale: :evilbat: g:) :501: :502: :503: :500: :504: :505: :506: :507: :508: :510: :511: :509:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 sty 2008, 14:04

cześć!
O ja pierdzielę... to żeście sie postarały z pisaniem :ico_olaboga: :-D Nie mam pamięci co kto i jak, ale przeczytałam wszystko :ico_sorki:

Julka ma ok 74 cm i waży już pewnie ok 10 kg. Też dobrze. Z nóg raczej rzadko korzysta, ale sie nie martwię- zdąży. Czytałam ostatnio ciekawy artykuł na ten temat. Potem wkleję, bo teraz nie mam czasu go streszczać. Póki mała śpi wypiję szybko kawkę i ufarbuję włosy. Jakaś wybitnie niewyspana jestem dziś :ico_spanko:

Caro mama nadzieję, że Twoje życzenie się spełni, bo wczoraj to.... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-12 ]
Delicja ja bardzo bym Cię prosiła o tę miksturkę :ico_sorki: :ico_sorki: :-D
M0rD3CzKa pisze:acpi lubi czyszczenie uszek i jak jest maruda to ja za patyczek i czyszcze mu ucho...wtedy siedzi jak aniol i robi smieszne oczyska
To się dobrali :-D Ja mam ten sam patent :-D :-D

A co do marudzenia i wymuszania różnych rzeczy- to u mnie jest MMmmmmm i marsowa mina i zaciśnięte pięści. I wrzask i gada coś po swojemu :-D

A teraz zadręczę Was fotkami. Na jednym jestem ja z tą nową fryzurą :ico_zly: Wyglądam jak przychlast, i do tego włosy nie chciały mi się ułożyć z rana. A na jednym jak się dobrze przyjrzycie ( przy choince, którą pewnie dziś rozbierzemy :ico_placzek: ) Julka ma kucyka i spinkę :-D
Uwaga: wysyp zdjęć
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

12 sty 2008, 16:38

a ja stawiam spóżniona kawkę :ico_kawa: i :ico_tort: skończyłam dzis latka jezusowe

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 sty 2008, 18:47

Kasik przyslali z gp!!!!

kolka sliczna Julenka i jaki kucycoszek hehe!! :-D to 1 zdjecie Julci jest cudne! A Tobie bardzo ładnie we fryzurce!!! :ico_brawa_01:

caro ha ha ha-raczej nie po Mamusi :ico_puknij: ale dziekuje Kotku za miłe słowa :ico_buziaczki_big:

Mordeczka moj M jak byl mały był raz grubszy a raz szpuplusienki a teraz 100 kilo miecha :-D wiec niema tak ze jak mały grubasek to i pozniej tak bedzie :-D

dobra spitalam do kościoła-bo u nas msze polskie w soboty a na angielskich nielubie!!!
buzka

[ Dodano: 2008-01-12, 17:48 ]
syla sto lat sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_prezent:

Delicja dziekujemy :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 sty 2008, 21:21

Mordeczko mikstura na teściową :-D troszkę soczku z pewnej roślinki do herbatki i problem z głowy :-D
syla odliczanko do pierwszych urodzin naszych maleństw
kasi.k ale mi się podoba ta fota z dwoma patyczkami w buzi Viki :ico_brawa_01:
kolka fryzura bardzo ładna, a Julci bardzo ładnie w tym kombinezoniku, a jaki kucyczek uroczy :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 sty 2008, 21:28

Kolka Julcia przeurocza, a ten kucyk miodzio :-) :-) , a mamusi bardzo ładnie we fryzurce :-) :-) :-)

[b]Syla
to wajszczersze życzenia zdrówk, miłości wszystkiego naj naj naj, no i pijemy cos dziś chyba ????????? :-D :-D

Mróweckza wstyd się przyznac, ale ja :ico_wstydzioch: rzadko chodzę do kościoła :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 sty 2008, 21:32

Dzięki dziewczyny :ico_oczko:

Syla, brzydko śpiewam, ale zaśpiewam... HmHM.. STO LAT, STO LAT, NIECH żYJE żYJE NAM, ... i JESZCZE JEDEN I JESZCZE RAZ.... :-D

Delicja, można więcej konkretów? :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2008-01-12 ]
Caro- ja właśnie piję :-) I do Kościoła też rzadko chodzę.. kiedyś chodziłam częściej, ale ostatnio jakoś nie bardzo...
A co do tej fryzury, to teraz uczesałam się po swojemu i nieco inaczej wyglądam. Tamto to wypłoch, nie gadajcie, żadna z Was nie chciałaby tak wyglądać :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 sty 2008, 23:15

caro ja chodze od wielkiego dzwonu (dzis własnie ten dzwon biłłłłłłłł) :-D -chcialabym regularnie chodzic ale niestety jakos mnie sie niechce :ico_wstydzioch:

kasik zapomnialam-Wiki super patyczacznik :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-12, 22:16 ]
kolka teraz Eryk i Julcia maja podobne fryzki :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 sty 2008, 10:53

cześć dziewczyny. ja dziś nie w humorze. :ico_placzek: Ola ma krosty na pleckach i brzuszku. cholera i teraz podejrzewam brokuła :ico_placzek: no to moje dziecko nie może nic jeść w takim układzie :ico_placzek: a dziwne, bo wcześniej jej dawałam i nie zauważyłam żadnych objawów alergii :ico_placzek: no i tak w tym czasie podałam jej śliwkę, bo tego pierdolonego brokuła byłam pewna. I teraz nonono nie wiem, czy to śliwka czy to brokuł i muszę zaczynać od nowa, no szlag mnie już trafia z bezsilności. sorki dziewczyny za mój język,a le inaczej nie mogę tego opisać, bo jestem diabelnie zła na siebie, alergie wszelkiego rodzaju i ogólnie na cały świat!!!!miałam jechać w tym tygodniu na kontrolę do alergologa, pochwalić się piękną skórą swojego dziecka i muszę to odłożyć, no bo co???z krostami pojadę????

kolka ta roślinka ma bardzo silne działanie trujące. wystarczy niewielka ilość. ale niestety nie wiem na jaki układ działa, no ale czy to ma większe znaczenie???? :-D

na dodatek nie mam dziś pomysłu na obiad :-D codziennie mięso, może coś bezmięsnego? :ico_noniewiem:

Syla przepraszam WSZYsTKIEGO NAJ NAJLEPSZEGO!!!!!

a ja niedługo będę miała urodziny :ico_szoking: kolejne :-D

kamelek i jak te plamki u Lenki zniknęły????nie wiem czy pisałaś, może przeoczyłam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-13, 09:55 ]
dobrze przynajmniej, że Olcia sie nie drapie, bo bym się chyba zastrzeliła :ico_olaboga:
idę się ubierać,

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość