Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

11 maja 2007, 20:12

Ogarnie ogarnie..... powie tak i tak, i bedzie :ico_smiechbig: wiem, że ciężko ale bardzo bym Was chciała zobaczyć, pooglądać, podotykać .... ok ok STOP wiem :-D
A moja jak drugi raz siedziałyśmy w aucie to zaczęła beczeć :ico_szoking: , a najdalej to jechała ze 3 kilom do przychodni na zastrzyk, mało przyjemne wspomnienia....
reeni do 4tej, matko....
Riterko, jak dziś?

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

11 maja 2007, 20:41

A moje dzieci lubią jeźdźic...Tomek zaczyna się wiercic jak za długo na światłach stoimy :-)
Chyba ja Tomka w porę odzwyczaiłam od lampki (jakiś miesiąc temu) teraz śpi po ciemku i mu to nie przeszkadza.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

11 maja 2007, 20:42

Reeni, to super, że chcesz nas zabrać ze sobą :ico_brawa_01:
do 4 powiadasz :ico_szoking:

Sosenka, będziesz mnie dotykać? :ico_brawa_01: Zbyt pięknie to brzmi żeby mogło być prawdziwe :ico_sorki:
JA w Krakowie też nie byłam, ani w Szczecinie, ani na Mazurach, i jeszcze długo mogłabym wyliczać, w Łodzi byłam bo mam tam rodzinę, i w Rudzie Śląskiej, bo też mam tam rodzinę, i we Wrocławiu na wycieczce szkolnej, i w Lublienie na wycieczce szkolnej :-D A do Krakowa chciałabym bardzo pojechać! :ico_sorki:

Ja dziś się już zbieram, nie będę zaglądać na forum, bo jak to w weekend będzie częstotliwość pisania postów - jeden na godzinę :ico_olaboga: Więc ja się nie chcę denerwować! :ico_nienie:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

11 maja 2007, 20:43

Jak mojego maluszka się pyta jaki duży urośnie to podnosi rączki i tak fajnie się wyciąga do góry :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-05-11, 20:55 ]
Sosna właśnie zauważyłam że Ty niedawno miałaś urodzinki...życzę wszystkiego naj naj najlepszego...spóźnione ale bardzo szczere :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-05-11, 21:05 ]
reklama przysłoniła mi jedyneczkę - w takim razie sosna się jeszcze nie postarzała :-D i moje życzenia są na zapas :-)

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

11 maja 2007, 22:59

widać, że weekend się zaczął :-D wszystkie gdzieś wywiało czyżby do was dotarł halny bo u nas już naszczęście ustał :ico_sorki:
a odemnie gdzieś ok 300m jest taka chałupa http://www.zimnik.com.pl/ ale cenią się :ico_szoking: więc ja się piszę jednak do Sosny kiedykolwiek :ico_brawa_01: :-D
Jagoda najdalej jechała 300km ale było spowrotem :ico_olaboga:
ja w Krakowie byłam :ico_haha_01: a o tych co niebyli to niemyśle, że są :570:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

12 maja 2007, 07:25

Witajcie w sobotę! U nas słoneczko świeci, więc spacerek na pewno będzie. Wiatru nie słyszę
Ja nie byłam na Mazurach. I w Szczecinie też nie...
mk, mój ma łóżeczko Klupś z księżycem. My mamy na średnim poziomie ale Maciuś jest młodszy od Oskarka.
riterko, ja jak mrożę mięso i je rozmrożę, to staram się je zjeść. Dziecku bym chyba nie dała takiego powtórnie mrożonego.
agatko, pojawiłaś się i uciekłaś.
Piękne zdjęcia: Jola i Kasia. Kasiulka piękna z ciebie dziewczyna a ty takie brednie piszesz.
mosob, jak się czuje dzisiaj Ola?
Na razie znikam, bo mały piszczy. Do usłyszenia!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 maja 2007, 08:56

Witam z Wrocławia

Wysłałam wam fotki, ale nie mam pewności czy doszły bo cos komputer mi się pie...., chyba czeka go mała inwentaryzacja :ico_oczko: Uciekam, zajrzę potem, bo mam dużo pracy. Całuski

Acha dziękuję za wszystkie fotki, maluchy przesłodkie

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

12 maja 2007, 09:20

Witam w sobotę :-D

My po pysznym śniadanku i jeszcze w piżamach łazimy :-D

Asiu, fajnie, że już jesteś. A zdjęć nie dostałam też, pewnie do nikogo nie doszły :ico_oczko:

Eluś, Ty się tak nie wnerwiaj :ico_nienie: . Zobaczysz ile przez weekend Tobie postów natrzaskamy :-D , nie bedziesz mogła nadrobić :-D

Jagulko, a Ty wiesz ile w moim mieście jest ludzi, którzy nie byli w Krakowie??? Od ch*ja i ciut ciut. Daleko stąd strasznie, drogi fatalne to dużo ludzi nawet nie mysli o takiej podróży. Ja byłam, ale my z rodzicami od kołyski takie obieżyswiaty :ico_haha_01: . Mój mąż nigdy nie był i napewno razem pojedziemy, ale jak Hubcio będzie już większy, bo teraz to co to za zwiedzanie z nim będzie :ico_noniewiem:

Zmykam :516:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

12 maja 2007, 09:28

halo
mamy zęba !! mały bo mały ale jest.... górna prawa jedynka :-D czemu tam :583:
Ja po śniadaniu, moje dziecię również, a teraz śpią i mąż i Zuza.... wiec ja tu

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

12 maja 2007, 09:33

Wow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gratulacje dla Zuzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość