Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

12 lut 2011, 23:48

Pati gratuluje!! :))
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dana chetnie sie wybiore ale mnusze poczekac na jakis przyplyw gotowki :/ kurcze to przedszkole Niny mnie finansowo dobije :/ poki co zaplacilismy tylko wpisowe plus jeszcze za stary zlobek no ale nie narzekam.. zobaczymy jak to wyjdzie w praniu - no ale z wlosami musze sie jeszcze troche pomeczyc :/ ale nie sa bardzo zniszczone :) nakladam maske dwa razy w tygodniu.

Ide z mezulem film ogladac :) Pati raz jeszcze wielkie gratulacje!!! BTW: A jak maz na to zareagowal?

[ Dodano: 2011-02-12, 23:49 ]
Dziewczyny mam pytAanie - jak wygladaja brzuchy Waszych dzieciakow? Bo mi sie wydaje ze Nina ma duzy :/ wciaz jak afrykanskie dziecko - nbo moze jak wstaje rano to nie :/ ale tak to masakra.. bylam u kilku lekarzy ale mowia ze wszystko jest normalne ale ani USG ani nic nie zrobia :/

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

13 lut 2011, 10:48

ewczyny mam pytAanie - jak wygladaja brzuchy Waszych dzieciakow? Bo mi sie wydaje ze Nina ma duzy :/ wciaz jak afrykanskie dziecko - nbo moze jak wstaje rano to nie :/ ale tak to masakra.. bylam u kilku lekarzy ale mowia ze wszystko jest normalne ale ani USG ani nic nie zrobia :/
Raczej wszystkie dzieciaczki w tym wieku maja wystajace brzusie ale przy tych szczuplejszych bardziej sie to zauwaza wystarczy ze sobie pojedza i brzusio jest widoczniejszy mozesz byc spokojna raczej Ninuisi nic nie dolega Moja wiwa przez to ze okraglejsza to sie tak nie rzuca w oczy ale jak pamietam Ade to tez nie raz sie smialam z jej brzusia ze wyglada jak by pileczka jej tam wpadla Chociaz wiwi jak ostatnio se tak poje porzadnie to brzusio jest tez okazaly :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 lut 2011, 14:15

Jeju a tu takie rzeczy sie dzieja :-D

Pati gratuluje bardzo, bedziesz mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale sie ciesze to urodzisz tez w tym samym roku co ja :-D
Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze :-)

yoanna, Filipek tez ma taki troszke wypukły brzuszek ale nie tak bardzo, ale to jest normalne wiele dzieciaczkow tak ma :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 lut 2011, 15:16

Pati gratuluje bardzo, bedziesz mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzieki, no w tym samym roku, a TY juz w 30 tygodniu :ico_szoking: ale czas szybko leci :ico_olaboga:
Pati gratuluje!! :))
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzieki :-)
A jak maz na to zareagowal?
cieszyl sie :-)

Joanna
co do tych brzuszkow, to Eris tez ma taki duzy, a jak juz zacznie jesc i pic to w ogole, spodni nie moge mu zapiac :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 lut 2011, 14:22

dzieki, no w tym samym roku, a TY juz w 30 tygodniu :ico_szoking: ale czas szybko leci :ico_olaboga:
no racja leci ten czas jak szalony, chociaz teraz jak jestem w domu to mi sie ciagnie, jak pracowałam to szybciej leciało.
Tak najbardziej to bym chciała zebym juz była po wszystkim :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 lut 2011, 15:51

Hej laseczki :-)
Pati ogromne gratulację :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale się cieszę super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U mnie rodzinka już pojechałą smutno i pusto troszkę w domku kacperek ciągle sie o nich pyta :ico_noniewiem:
Nas choróbsko wzięlo gardła nosy zawalone mały w nocy sie budzi z rykiem bo oddychac mu ciężko gorączki dziś dostał i wogóle najlepiej to by mi z kolan nie schodził ... połóżyłam go teraz na drzemkę zobaczymy czy zaśnie . buziaki

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 lut 2011, 17:31

Pati ogromne gratulację :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale się cieszę super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzieki kochana :-)

No to zdrowka zyczymy Wam wszystkim :-)

[ Dodano: 2011-03-02, 16:30 ]
hej laseczki

lo matko ale tu pustki, gdzie sie podziewacie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Jakis strajk????? :ico_noniewiem:

dana, sarenka, slonko, adia26, mmarta,miszka, gdzie sie podziewacie??

A u nas ok, maly kaszle juz chyba z miesiac, nic mu nie pomaga, musze zrobic syrop z cebuli to moze mu przejdzie i mnie juz bierze, kaszle tez, obym sie nie rozchorowala.

A jak Wasze dzieciaki???

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 mar 2011, 10:12

Witajcie dziewczynki!
Co tam u was i naszych ślicznych babelkow Nastala straszna cisza na tym naszym forum :ico_placzek: Moze jak sie uda wam napiszcie pre slowek
Wiwcia jest coraz bardziej rozgadana a przy tym prze zabawna bylam ja zapisac do przedszkola moze uda sie ze ja przyjma bo dzieci duzo a miejsc malo Troche mnie zdenerwowala tesciowa na ta wiadomosc bo powiedziala ze po co i wogole ? ze ona z nia bedzie tylko ze ja wiem jak ja bede sie w kurzac jak jej nagle cos nie spasuje itd bo juz to przerabialam zreszta teraz nieraz jest problem nie wiadomo z czego jak wiwa za dlugo u nich jest wiec jak miala by byc calymi dniami to nie widze tego :ico_olaboga:
Sprawy z salonem dalej jeszcze nie zalatwione bo dopiero ruszyly dotacje a ja jeszcze musze dowiedziec sie paru szczegolow W kazdym badz razie nie jest latwo wrecz bardzo trudno ale mam nadzieje ze mi wyjdzie :ico_oczko:
dana, sarenka, slonko, adia26, mmarta,miszka, gdzie sie podziewacie??
No wlasnie zgladalam nic nie pisalam bo nikt nic nie pisala ale rzeczywiscie wszyscy przepadli
A jak Wasze dzieciaki???
wiwi miala katarek ale sama jej zapodalam pare specyfikow i ok bo jak dzwonilam do lekarza zeby ja przebadal to nie bylo iejsc a ze to nie taka nagla sprawa to nie musialam isc tamPati85, A jak tam samo poczucie ?
A wlasnie zapomnialam wam napisac zze znow mi sie@ spuznia w lutym w ogole nie mialam a w styczniu mialam chyba 22 jak sie nie myle mialam wszystko we fonie ale go reklamowalam i stracilymi sie te notatki Raz juz mi sie tak spuznila ze cykl mialam ponad 40 dni :ico_olaboga: Porabane mam te sprawy musze sie w koncu udac do gina
ale pewnie przez te moje dietowania test zrobilam wyszedl negatywny zreszta u mnie jak tak wyjdzie to zwykle pewniak ale pewnosci nie ma tak czy siak czekam
Dobra kochane kobitki odezwijcie sie do milutkiego :ico_buziaczki_big:
sarenka, slonko, adia26, mmarta81,miszka,wiolaodezwijcie sie kobitki :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 04 mar 2011, 23:57 przez dana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 mar 2011, 11:36

dana, kochana witaj
Trzymam kciuki, zeby wyszlo Ci z tym salonem.
A jak tam samo poczucie ?
a dziekuje, wiesz ze dobrze, dobrze sie czuje, procz strasznie bolacych piersi i czasami klucia jajnikow nic mi nie dolega oby tak dalej :-)
test zrobilam wyszedl negatywny zreszta u mnie jak tak wyjdzie to zwykle pewniak ale pewnosci nie ma tak czy siak czekam
no to zycze, zeby @ przyszla

Co do przedszkola, to Erys juz jest zapisany i dostal miejsce, od wrzesnia zaczyna, troche sie boje jak to bedzie, ale mam nadzieje, ze nie bedzie az tak zle

Dziewczyny dzis TLUSTY CZWARTEK wiec jemy jemy poczuski, ja wlasnie juz jednego pochlonelam :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

04 mar 2011, 23:56

Trzymam kciuki, zeby wyszlo Ci z tym salonem.
Wiesz puki co chyba wieksze problemy z tym niz myslalam ale to dlatego ze jak nie ma kasy to pupka i tyle dzis bylam na konsultacji i sie podlamalam bo bardzo ciezko dostac pieniadze bo maksymalnie okroili fundusze dlatego wymogi berdziej restrykcyjne ii chyba bede musiala sie pozegnac na jakis czas z marzeniami :ico_placzek: :ico_placzek:
kurcze tezm mnie jeszcze brak tej @ stresuje nadal czekam :ico_olaboga: przychodz paskudo :ico_sorki: :ico_sorki:
o do przedszkola, to Erys juz jest zapisany i dostal miejsce, od wrzesnia zaczyna, troche sie boje jak to bedzie, ale mam nadzieje, ze nie bedzie az tak zle
No ja jak nie otworze to nie wiem czy ona pujdzie do tego przedszkola no zaobaczymy zapisac zapisze
dziekuje, wiesz ze dobrze, dobrze sie czuje, procz strasznie bolacych piersi i czasami klucia jajnikow nic mi nie dolega oby tak dalej :-)
To supcio ze spoko sie czujesz no to byle szybko do konca :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość