Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 kwie 2011, 14:26

w ogóle wkurzyłam się na babkę z allegro,w środę zrobiłam u niej zakupy a dopiero mi dzisiaj odpisała na maila,że dziś wyślą kurierem mi paczkę,2 dni na odpowiedź czekałam :ico_zly: ale mam nadzieję,że w poniedziałek kurier już będzie :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 kwie 2011, 14:27

[quote="emilia7895chodzi mi o taka deklaracje jaka sie polozna wybiera, albo lekarza :ico_oczko: ostatnio zmienialam przychodnie i lekarza rodzinnego i tez wlasnie podobna deklaracje musialam wypelnic :ico_oczko:[/quote]
A, te to wypełniałam przy wyborze lekarza (u mnie to było na tej samej kartce). jeśli dobrze pamiętam to teraz nie ma problemu z położnymi i można wybrać lekarza gdzie indziej a położną gdzie indziej bo one nie mają rejonów-przynajmniej tak mówili w szkole rodzenia.

Nowa ale powera dostałaś z tym :ico_prasowanko: Zdrówka dla Was obu.
Aniu trzymam kciuki za wcześniejsze rozpakowanie. Ja też poprałam tylko te ubrania do rozm. 68.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

15 kwie 2011, 14:28

my już po obiadku, dzisiaj był gziczek i młode ziemniaczki w mundurkach-mniam :-D od razu mam ze 2cm więcej w pasie, tak się objadłam :-D

Mariola super, że sukienka dobra :ico_brawa_01:

NOWA zdrówka dla Poli :ico_sorki: a Ty bierzesz coś na gardło? Tantum Verde można i propolki.

Emilia Powiedz położnej, że nie wiesz czy możesz w 100% na nią liczyć i w związku z tym umówiłaś się z jeszcze jedną, bo nie chcesz zostać na lodzie jak zaczniesz rodzić.

Ja dodzwoniłam się w końcu do przychodni, dostałam nr do położnej środowiskowej, ale teraz do niej nie mogę się dodzwonić :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 kwie 2011, 14:32

A, te to wypełniałam przy wyborze lekarza (u mnie to było na tej samej kartce). jeśli dobrze pamiętam to teraz nie ma problemu z położnymi i można wybrać lekarza gdzie indziej a położną gdzie indziej bo one nie mają rejonów-przynajmniej tak mówili w szkole rodzenia.
tak u nas tez na jednej kartce, ale ja tak jakos na raty :ico_oczko:
i racja ze mozna sobie wybrac polozna jaka sie chce

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 kwie 2011, 14:34

A ja właśnie rozmawiała z panią z firmy ubezpieczeniowej. Przysłała pismo z prośbą o dosłanie dokumentów potwierdzających przebytą chorobę oraz aktualne badania: usg brzucha i rtg klatki piersiowej :ico_puknij: Wyjaśniłam jej, że przecież ma zaznaczone że teraz jestem w ciąży i te badania nie mogą być wykonane. Przeprosiła i zaznaczyła, że mam ich jednak nie dosyłać. Pomylił się lekarz orzecznik-raczej nie doczytał.

Markotka to zadzwoń później i daj znać jak po usg. Trzymam kciuki by Krzyś się nie zasłaniał.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

15 kwie 2011, 14:40

Ania oby paczka doszła zanim się rozpakujesz :ico_oczko: a jakieś dalsze objawy zbliżającego się porodu? Fajnie, że masz czas do 30 kwietnia :-D

Murchinson no mam nadzieję, że Krzysiu nie zasłoni buźki jak podczas ostatnich dwóch badań usg :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-04-15, 14:41 ]
A ja właśnie rozmawiała z panią z firmy ubezpieczeniowej. Przysłała pismo z prośbą o dosłanie dokumentów potwierdzających przebytą chorobę oraz aktualne badania: usg brzucha i rtg klatki piersiowej Wyjaśniłam jej, że przecież ma zaznaczone że teraz jestem w ciąży i te badania nie mogą być wykonane. Przeprosiła i zaznaczyła, że mam ich jednak nie dosyłać. Pomylił się lekarz orzecznik-raczej nie doczytał.
to muszą mieć niezły bałagan w dokumentach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 kwie 2011, 14:45

markotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 32 tc :ico_tort: co do dalszych objawów porodu to na razie cisza jest :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 kwie 2011, 14:49

Murchinson no mam nadzieję, że Krzysiu nie zasłoni buźki jak podczas ostatnich dwóch badań usg :ico_oczko:
Nasz Mateusz pokazał raz krótko twarz a później wsadził sobie rękę do oka i tak trzymał do końca :ico_haha_01:
[ Dodano: 2011-04-15, 14:41 ]
to muszą mieć niezły bałagan w dokumentach :ico_oczko:
Obie się z ta panią trochę z tego śmiałyśmy, a ona stwierdziła że usg mojego dziecka na pewno jest fajne ale nie potrzebuje go oglądać.

[ Dodano: 2011-04-15, 14:50 ]
Zmykam bo jadę do endo. Do później :ico_papa:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

15 kwie 2011, 14:57

to na razie cisza jest
przed burzą :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 kwie 2011, 14:57

Hejo ja juz po wizycie u lekarza.

Wszystko jest dobrze, mocz dobry, no i gbs tez dobre :-D bardzo sie ciesze :-)
A najsmieszniejsze jest to ze szyjka jeszcze sie nie skrociła całkiem, wiec teraz sie wsciekam, bo pewnie znowu przenosze ciaze tak jak poprzednio.

Tak mi to zatrzymały te tabletki ze na prowokacje pojde.
No jeszcze czas wiec moze sie uda jakos samej przyspieszyc :-)

Aniu widzisz to masz jeszcze pare dni wiecej i mniejszy stres, oby cie to wzieło :-)

Zmykam bo obiecałam pomoc przy ciastach jutro szwagier ma urodziny.

Wieczorkiem zajrze. :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość