Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

29 paź 2007, 11:51

GLIZDUNIA, u mnie tak było. Może warto zobaczyć czy to przez to. Ja postanowiłam że teraz chcę plasterki, ale to dopiero jak będę u ginekologa a to niestety dopiero 30. 11 :ico_placzek: Bo ja gumek nie lubię, zresztą M. też.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 paź 2007, 11:53

Lady...bardzo dobrze wygladalas w cizy bo juz podziwialam tam twoj brzucholek :ico_brawa_01: :-D
a wiecie ,kupuje sobie raz w miesiacu taka gazete dla ciezarnych i z maluszkami...i zawsze fajne dodatki sa...ale nie o tym chcialam-i w ostatnim numerze byl artykul o ciezarnych ktore wciagaja sie w fora wspierające takie jak tt...i mowia ze to najsympatyczniejszy sposob spedzania czasu na necie..i ze polecaja mamom ...bo mozna siegnac pomocy w roznych kwestiach ktore rozumieja przewaznie tylko ciezarne i matki...ale milo bylo poczytac ....i goraco polecają...i od razu mi lepiej choc wiem ze za duzo siedze przed kompem :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-10-29, 10:55 ]
plasterki mowisz...tylko o tym tu u nas nie slyszalam...leki anty..sa tu za darmo i wiem ze sa tabletki i jest zastrzyk ktory bierze sie raz na pol roku....ale ostatnio moja fryzjerka ma jakies zawirowania miesiaczkowe po nim...i badania teraz robi wiec nie wiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-29, 11:00 ]
moje dziecie juz spi 1,5 godzny wiec zaraz pewnie sie wybudzi...hmmmm,a potem na spacerek do sklepu po chusteczki do pupy-temte co wam te organiczne pokazywalam sa super...mala juz wlaciwie nie ma problemow z pupą...ta sama cena tylko nie mają tyle hemikalii...i o dziwo sa tylko w jednym sklepie :ico_szoking: nawet w tesco nie ma a tam to juz jest chyba wszystko :ico_haha_01: i jak mi sie pampersy skoncza to tez kupie z tamtej serii...zobacze....

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

29 paź 2007, 12:22

Witam...
ja po weekendzie wymiękam... J. chory, dzieci zasmarkane.... ja najbardziej.... mam dość :ico_chory:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Obrazek

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

29 paź 2007, 12:35

massumi, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: wiem co to znaczy jak facet jest chory. :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: trzymaj się słonko

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 paź 2007, 12:36

ja od razu jak tylko dostałam @ to zaczełam brac tabletki, nie miałam nigdy z tym problemu, co do plastrow to nie byłabym taka przekonana, no bo to roznie bywa ,nie wiadomo czy podczas kąpieli sie nie odklei, albo jak sie zadrze ubraniem, albo duzo roznych takich typowo fizycznych wad moze wystapic :ico_noniewiem:

massumi to kuruj całą swoja czelotkę i oczywiscie siebie :ico_oczko:

patrycja le chyba nikt nie lubi gumek... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

29 paź 2007, 12:36

Co do antykoncepcji to polecam spirale bo podobno super sprawa - ja nie mam poprostu jak załozyc i dlatego nie uzywam .. ale za to jem tebletki .. Yasmin - i czuje sie super no i chudne szybciej przez nie bo one powoduja czaestrze oddawanie moczu hehhe ..... tylko trzeba pamietac ......

Massumi to wzywajcie kogos na pomoc.. .. np babcie jakas bo bedzie wam strasznie ciezko ......... oj oj :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:



a u nas było słonce i gdzies uciekło ...... a ja pranie wywiesiłam na dworek ups ...

u nas nocka jak zwykle heheh przespana tylko Filip wstał o 6 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-29, 11:37 ]
Patra ja w czwartek do Sopotu zawitam :)) ...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 paź 2007, 12:37

Hej!!!
U nas noc super, tylko chyba z 4razy podawałam smoczek i młoda spała aż do 6!!! :ico_brawa_01: potem cyc, mała kupa i spała prawie do 8, a potem mleczko i wzięłam ją do siebie i jeszcze prawie do 9spałyśmy. Ale jak się wymykałam z łóżka, to już miała wielkie gały i głowę trzymała i się patrzyła co robię :-D
Teraz był fachowiec :-D do pralki...i co się okazuje? że mam inteligentną pralkę, która sama wie, co i kiedy może odwirować!! :ico_zly: więc jedno Wam powiem...jeśli macie sprawne stare pralki to dbajcie o nie, bo nowe to koszmar!!! dla mnie to powalone, że ja mam przed praniem się zastanawiać, co z czym prać...bo np. rzeczy które nasiąkają trzeba prać osobno z tymi, co nienasiąkają, bo nie odwiruje! :ico_puknij: Super! z jednej strony się cieszę, że pralka jest ok, ale nonono! jak można tak utrudniać życie? że będę Hani :ico_brawa_01: ubrania zbierać pół miesiąca, żeby je uprać...albo czekać aż się zbiorą 4pary dżinsów i ileś tam koszulek... :ico_noniewiem: głupota! ale przy fachowcu moja pralka odwirowała każdy raz, więc wychodzi na to, że mimo iż jestem mgr, to debil ze mnie i prać nie umiem :-D No i teraz muszę prać, bo kazał mi dać rzeczy do wirowania na próbę, a że wszystko czyste, to musiałam koszulki z szafy powyciągać...ech...

No co do seksu...U mnie ok, ja tam ochotę mam, ale J coś nie bardzo. Chociaż pożegnał się ze mną super :ico_wstydzioch: i brak mi go teraz...Ale on chyba już stary :-D i nie musi :-D
Mam tylko 1problem...boli mnie! :ico_placzek: chyba to ta ziarnina, która jeszcze została...muszę iść znów do gina...No i po tablety jakieś czy cuś, bo :ico_ciezarowka: planujemy najprędzej za rok... :-D


Aleksandra witaj! i dawaj foty!!!

Glizdunia ja się nie gniewam...bo nie wiem o co...bo na tej 1stronie mnie nie ma przecież...i teraz przeszukuję ten wątek, co by się odnaleźć...

Zmykam...Hania się pewnie zaraz obudzi...a ja jeszcze bez makijażu, a za 2godziny do roboty...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

29 paź 2007, 12:41

KUlka, my też w czwartek będziemy, ale tylko na mszy i chwilkę po, bo potem uciekamy na groby z mojej rodziny. Będziesz tylko we czwartek?

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

29 paź 2007, 12:42

no to ja jeszcze o klik poprosze http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

[ Dodano: 2007-10-29, 11:46 ]
Patra ja przyjezdzam w czwartek wieczorem i mysle ze do soboty zostane ...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

29 paź 2007, 12:46

KUlka, ode 2.69 cienko coś dzisiaj

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość