Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 lut 2008, 23:50

-indigo- pisze:Właśnie ugotowałam zupkę dla Tomcia i mojego psa, bo jedzą to samo hehe.
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

-indigo- pisze:Madziorkaale fajne to zielone pompowane. Gdzie kupiłaś?


przez internet ze strony vertbaudet http://www.vertbaudet.co.uk/Default.aspx

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

07 lut 2008, 08:44

Dzień dobry moje piękne!!!!
dzisiaj mam dobre wieści - kalinka wczoraj po raz pierwszy przyjęła pozycję do raczkowania i tak się śmiesznie przy tym kiwa w przód i w tył :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Frydza ile czasu zajęło twojej Wikuni przejście od takiej pozycji do samego raczkowania? bo strasznie jestem ciekawa i już nie moge się doczekać, chociaż pewnie jak już to nastąpi to pewnie będe tego żałować heheheehe

Kamilko tym gotowaniem dla psa i Tomusia o mało co mnie nie zabiłaś, prawie wpadłam pod biurko ze śmiechu :ico_smiechbig:
chociaż.... też niedawno odkryliśmy że nasz Kędszior uwioelbia Kalinkowy Bebilon, tylko kjoniecznie bez żadnych dodatków hehehehe

Jasnie Pani wózeczki świetne - sama nie wiem na który bym się zdecydowała.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 lut 2008, 09:51

Witam
Humor no jaki taki :ico_noniewiem:

Moj maz dostal podwyzke 360 zl wiec chyba nie jest zle hehe sam sie zdziwil :ico_oczko:

Madziorka a mozesz dac bezposrednio link do tego dmuchane materaca bo nie moge tyam znalesc :ico_placzek:

moj sam siedzi juz jak stary z pozycji pollezacej podnosi sie sam z plaskiej np w wozku jzu sie podniesie poidpiera sie na lokciach a pozniej pokarze zdjecie jak stoi sam w lozeczku a ja mowie do niego mama zrobi zdjecie wzielam aparat pstrykam a on sie poscil i stoi sam :ico_szoking: :ico_szoking: szybko rzucilam aparat na lozko i go trzymam a on jakby chcial powiedziec mamao co ty robisz hehe :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-07, 08:52 ]
Kamilko dobre dobre ...moja kotka po Marcinku to tylko desery je nic po za tym :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-07, 08:54 ]
No i oczywsisie dla Tomusia Kamilki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji 8 miesiąca :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 lut 2008, 10:12

WITAM ja dzis zombi bo nocka tragiczna Obrazek DZIEKUJEMY ZA POCHWALKI!!! Obrazek Obrazek Obrazek MADZIU to Marcinek tez zdolniacha brawo brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:,i super ze maz dostal podwyzke zawsze wiecej kasy sie przyda BEWU jesli chodzi o raczkowanie to wiesz z dnia na dzien jej to poszlo sama bylam zaskoczona ze tak szybko!!KAMILKO DLA TOMUSIAObrazek

[ Dodano: 2008-02-07, 09:21 ]
NA NASZEJ KLASIE dołączyla do nas EWELINA kto to??????????????nie kojaze??? Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

07 lut 2008, 10:24

BeWu :ico_brawa_01: dla Kalinki moja Wikunia to jeszcze się kiwa ale w łóżeczku chwyci się barierek i próbuje się podnosić narazie słabo jej idzie .A to pare fotek
Obrazek
a to moja biedroneczka
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 lut 2008, 10:52

EDYTKO sliczne masz coreczki cudo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A ta starsza ile ma lat??

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

07 lut 2008, 10:56

Ta starsza to już pannica 6 lat ma od września do szkoły a mała to taki pulpecik jak mama :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 lut 2008, 11:11

NOWA UMIEJETNOSC Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 lut 2008, 11:16

Czesc Dziewczyny!
Rzadko teraz do was zagladam-albo raczej rzadko pisze.
Wzielam duzo dodatkowych zmian w pracy w ostatnim tygodniu, zdwalam ostatnie egzaminy i odsypiałam..
Ale teraz powoli wszystko wraca do normy.
Sesja za mna. Kolejny semestr rozpoczety :-D Strasznie sie ciesze, bo bylo ciezko..ale podolalam.
W pracyrewelacyjnie- poznalam swietnych ludzi i traktuje to jako dobra odkocznie od codziennosci - za duzo tego siedzenia w domu. W knajpie wszystko jest inaczej.. I mam teraz naladowane akumulatorki i czekam z entuzjazmem na wiosne.
Co do mieszkania, wyjazdu i tych wszystkich spraw.. to mamy burdel. Nie wiemy dokladnie co z nami bedzie, gdzie i jak.. kiedy.
No ale czas pokaze. Mam nadzieje..

Dzis biore sie za porzadki w domu..bo ostatniorzadzil Duzy i fakt,ze z Malym radzil sobie cudownie- najlepsi kumple :): No ale balagan niestety jest.. Nie mam zalu ani nic. Ale sama musze dzis troszke zrobic.

Teraz do niedzieli mam wolne.. Ale w sobote w mojej knajpce, wynajelismy cala antresole i robimy wieeeelka impreze z okazji naszej pierwszej rocznicy slubu :-D 9 lutego-nasze prywatne walentynki :-D Dzis jedziemy na zakupy i do soboty bedziemy pichcic, piec, gotowac i szykowac wszystko. Nie moge sie juz doczekac!

Do tego musze kupic sobie jakas sukieneczke.. I bedzie juz idealnie!

Co do dzieciaczkow- Misio nie mowi NIC. Mruczy, miauczy,wydaje smieszne dzwieki, ale osiagniecia w stylu MAMA alboTATA, niestety jeszcze nas nie odwiedzily..
Za to pelza po calym mjieszkaniu, sciaga kwiatki, majstruje przydvd,komputerze iwszystkim co spotka na drodze.Wczoraj pod czas mojej wizyty w kibelkku,dotarl do michy psa i wymazal sie caly puszka pedegree :ico_puknij: . Wiec trzeba miec oczy dooola glowy i nie spuszczac robaka z pola widzenia :-D

Dla wszystkich solenizantow najleeeepsze zyczenia i slodkie buziaki
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Gratuluje nowych postepow! W koncu kazdy kolejny dzien, przynosi nowy sukces.. :-D

Uciekam.. Bo nadal człapie w pizamie, a czeka na mnie sprzatanie.. Misio padł, wiec ruszam!

[ Dodano: 2008-02-07, 10:21 ]
Wkleje jeszcze kilka swiezych foteczek:

Tak wesolo mamy przy zasypianiu :): I te moje dwie perelki... hihi :
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Tutaj pelzamy po kanapie:
Obrazek

Dobra mina nie jest zła... :):
Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

07 lut 2008, 11:29

KOCHANY TOMUSIU Z OKAZJI 8 MIECIĄCA!!! SAMYCH SŁODKOŚCI I SUKCESÓW W PRZEMIESZCZANIU SIĘ, RADOSNYCH DNI I DUŻO MAUSIOWYCH PIESZCZOTEK życzą Basia i Kalinka

edi śliczne masz córeczki, tylko pozadrośić :ico_brawa_01:

frydziu Wiki jest szalona :ico_olaboga: co ona wyprawia... :ico_brawa_01:

madziu no to będzie więcej kaski na zakupy heheheheh super, gratuluję postępów u Marcinka

juli ciesze się że zakończyłaś sesję z sukcesem, ale szczerze mówiąc to wiedziałąm że tak będzie hehehe :ico_brawa_01: ja kończę pisać pracę mgr, ale szcze mówiąc to już chce mi się tym rzygać.....

[ Dodano: 2008-02-07, 10:34 ]
acha no i oczywiście Krzyś jak zwykle przesłodki, jego to normalnie mogłabym schrupać, pasowałby mi na zięcia hehehhe :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość