Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 lis 2008, 14:44

No to i ja sie witam w poludnie bylismy na zakupach musialam sobie kurtke kupic bo zimno sie zrobilo a ja caly czas tylko w polarze chodzilam

a przy okazji zakupu kurtki kupilam sobie jeszcze buty tylko troszkie drogie bo 85e ale jak juz mi sie podobaly jakies tansze to nie bylo mojego rozmiaru za to na kurtce zaoszczedzilam bo kosztowala 30e a w kasie sie okazalo ze tylko 14.95e a wogole to myslalam ze ta kurtka kosztuje 49.95e taka mila niespodzianka w kasie

majunia poszla spac wiec mam teraz ok 2h wolnego obiadek mam z wczoraj wiec naprawde mam labe

Klaudia pamietam jak moj maz byl tutaj sam to prawie co sobote gdzies chodzili z kolegami i raz pamietam tak dostali wpier...... ze zapamietali sobie i juz wiecej tam nie jezdzili

[ Dodano: 2008-11-26, 13:46 ]
brawa dla Norberta za chodzenie
kurcze kiedy mój pujdzie :ico_placzek:
nie przejmuj sie Majka najstarsza a jeszcze nie chodzi

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 lis 2008, 14:59

Czesc ja juz po pogrzebie jedyna przyjemnosc z tego ze spotkalam sie z cala rodzinka i kuzynka ktora jest w Angli i nie widzialysmy sie juz ponad rok.Amelka teraz spi a ja mam biegunke strasznie mnie brzuch boli .Kurcze wkraczamy w okres chodzenia naszych pociech ciekawe kiedy Amelka zacznie smigac.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 lis 2008, 16:52

kurcze nie mozemy isc na dwor bo sie strasznie rozpadalo

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 lis 2008, 17:10

Renia, nie ma jak specjalista, ta internistka od razu powinna Ci dać skierowanie do specjalisty, a nie sama próbować leczyć, głupie babsko! Najważniejsze, że teraz będzie już lepiej.
Claudia, no Ty to się masz z tym swoim chłopem, oby tylko ta "przygoda" dała Mu nauczkę, żeby więcej już nie ryzykował. I kuruj się kobitko, a jak Twoje kobiece sprawy? Przeszło już zapalenie? No i oczywiście :ico_brawa_01: dla Norbiego za chodzenie :-)
Ulka dopiero zaczyna, stawia sama po dwa, trzy kroczki, a potem to chce szybko dojść do celu i leci... hehehe
kurcze kiedy mój pujdzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
I na niego przyjdzie pora, nic na siłę :ico_oczko:
Jola_85, trzymaj się dzielnie, może porozmawiaj z nią, może Ona przeżywa Wasz rozwód, to że tata daleko, a może tata jej coś naopowiadał. Powinnaś z nią porozmawiać, w końcu nie jest aż tak maleńka...
iwona83, to udane zakupy, aż chciałoby się, żeby zawsze takie niespodzianki były przy kasie :ico_oczko:

Ulek też śpi, już będzie z godzinę, podaję jej te leki na uszka i straszny płacz, syropek jej nie smakuje (rzeczywiście jest okropny), a krople do uszu... wiadomo to nie jest przyjemne, no ale jak ma się jej poprawić, to niestety musi pocierpieć.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 lis 2008, 17:39

u nas znowu biegunka jest dzisiaj majka zrobila juz z 5 razy ale nie ma goraczki jest wesola je wszystko nie wiem chyba jednak zeby niech juz wychodza bo biedna sie meczy

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 lis 2008, 18:29

cześć dziewczyny, ja dzisiaj wkurzona jakaś chodzę... :ico_noniewiem:

Gabriel się nie dawno z płaczem obudził strasznym, ale teraz już się bawi w najlepsze... Kuba sobie zawiesił drązek do ćwiczeń pod sufitem i mi tu lata nad głową, podnieca się swoją tężyzną fizyczną później :ico_puknij:

Klaudia fajnie, że wpadłaś do nas... z tymi facetami tak właśnie jest (niektórymi w każdym razie) jak mi Kuba odwala coś takiego to jestem taka wściekła, że mogłabym wybuchnąć słowo daję...a jak jeszcze słyszę o jakieś babce to mnie krew zalewa po prostu i mi para leci z uszu... a niestety tego rodzaju sytuacje rzadko stanowią nauczkę :ico_puknij:

Jolka, faktycznie musisz chyba z Julą porozmawiać, bo pewnie jest włąśnie albo zazdrosna, albo sytuacja między Tobą i Mężem ją przerasta...

brawa dla Norberta za pierwsze kroczki :ico_brawa_01: ja zacznę tupać nóżką z niecierpliwością dopiero jak roczek skończy i nie będzie chodzil :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 lis 2008, 18:35

no to u nas dzisiaj sukces bo Majeczka sama stala i nieczego sie nie trzymala tylko szkoda ze tylko 5 sekund ale zawsze cos

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 lis 2008, 19:24

Iwona :ico_brawa_01: dla Majeczki, od 5 sekund trzeba zacząć

Ja też chodzę rozzłoszczona, ale u mnie hormony teraz pokazują swoje, w tym tygodniu jeszcze powinnam mieć @ cieszę się z tego niezmiernie :ico_zly: i jeszcze to swędzenie :ico_nienie:

A dziewczyny ja właśnie oglądam stroje mikołaja, ciekawa jestem jakby Artur zareagował na takiego brodacza w domku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 lis 2008, 21:32

Majunia spi nie dala rade dluzej chyba ta pogoda tak na nia dziala

wydaje mi sie ze snieg u nas spadl tzn 10km od nas w gorach

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 lis 2008, 21:44

iwona83, :ico_brawa_01: dla Majeczki za pierwsze samodzielne 5 sekund :-)

Ula też już śpi wykąpana i najedzona.. ciekawa jestem jak będzie wyglądała dzisiejsza nocka.
Renia, też się nad strojem Mikołaja zastanawiałam, ale Ulek chyba jeszcze za mała i mogłaby się przestraszyć, zawsze reaguje płaczem i ucieka do mnie na ręce, jak poznaje kogoś nowego i ten ktoś się do niej odzywa.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość