Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

23 mar 2011, 13:30

dana, wygranej w totka życzę :-D :-D bo 5 lat to strasznie dlugo...
:ico_sorki: :ico_sorki: TEZ SOBIE ZYCZE KOCHANA WAM, Z RESZTA TEZ KAZDEMU KASKA POTRZEBNA :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
U nas nie zaciekawie kłócimy się z Piotrem o pierdoły jak zwykle zresztą :ico_zly:
kochana na pocieszeni lub nie pocieszenie u nas tez ciagle cos a tak najwiecej klotni to przez moja ade porostu jest masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga: Jak jest juz fajnie to ona cos znow wykombinuje a mnie sie obrywa jak tylko mu czegos odrazu nie poskazrze na nia echh szkoda w ogole slow na to wszystko chlopy w ogole lubia sie czepiac szczegolow :ico_puknij: :ico_puknij:
Sarenka, Wiola, Pati, Miszka, co tam u was ???
No wlasnie gdzie wszystkie kobitki

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 mar 2011, 09:24

Hej
jestem jestem, nie zagladalam, bo nikt nic nie pisal.
U nas ok, bylismy chorzy, maly mial zapalenie ucha, mial wysoka goraczke, dostal antybiotyk, a ja sie tak przeziebilam, glos stracilam, kszel okropny, z nosa lecialo ciurkiel, ale jakos samo przeszlo :-D
Pati OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wspanialych 9 miesiecy zycze :ico_brawa_01: i grzecznego bobaska :-D
dzieki kochana

martus, przykro mi z powodu taty, trzymaj sie jakos, trzeba byc zawsze dobrej mysli, ze bedzie wszystko dobrze
FAjnie, ze dziewczynki miewaja sie dobrze, rosna jak na drozdzach,zaraz Twoja Amy bedzie miala rok, ale ten czas szybko leci :ico_brawa_01:

dana kochana to zycze Tobie, abys wygrala w totka
A jesli nie to poczekasz , posplacacie i wtedy bedziecie mogli sobie zaplanowac to co chcecie, pamietaj , ze to co sie odwlecze to nie uciecze, bedzie dobrze kochana
Acha i zdrowka dla WAs

Milej sobotki

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 mar 2011, 14:46

Witam jestem i ja :-D jakos cos ruszyło dziewczynki na forum :-)

MArta zdrowka dla taty, bedzie dobrze, najwazniejsze to myslec pozytywnie :-)

Dana fajny pomysl z tym salonem w domu, trzymam kciuki zeby sie udało :-D

Adia jak sie macie, jak tam przystojniak Kacperek???

Pati a ty jak sie czujesz, jak dzidzia? Jest roznica miedzy pierwsza ciaza?? :-)

A ja powoli jakos zaczynam odliczanie, czuje sie dobrze ale jest ciezko jesli chodzi o sprawnosc i pilnowanie Filipka.
Maly biega po podworku jak szalony a ja za nim :ico_olaboga:
Jeszcze mam skrocona szyjke, wiec musze uwazac do 37 tygonia zeby nie urodzic za wczesnie, chociaz jakos mysle ze to mi nie grozi, bo z Filipkiem tez tak miałam a jeszcze urodziłam po terminie i miałam wywoływany porod.

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

27 mar 2011, 12:15

dana kochana to zycze Tobie, abys wygrala w totka
A jesli nie to poczekasz , posplacacie i wtedy bedziecie mogli sobie zaplanowac to co chcecie, pamietaj , ze to co sie odwlecze to nie uciecze, bedzie dobrze kochana
Acha i zdrowka dla WAs
oj kochaniutka dziekuje ci bardzo Wam tez zdroweczka bo to najwazniejsze
Dana fajny pomysl z tym salonem w domu, trzymam kciuki zeby sie udało :-D
dziekuje kochaniutka

a jak tam u ciebie nasza kochana :ico_ciezarowka:
ja powoli jakos zaczynam odliczanie, czuje sie dobrze ale jest ciezko jesli chodzi o sprawnosc i pilnowanie Filipka.
Maly biega po podworku jak szalony a ja za nim :ico_olaboga:
ale i tak jestes dzielna :ico_oczko:
eszcze mam skrocona szyjke, wiec musze uwazac do 37 tygonia zeby nie urodzic za wczesnie, chociaz jakos mysle ze to mi nie grozi, bo z Filipkiem tez tak miałam a jeszcze urodziłam po terminie i miałam wywoływany porod.
No pewnie tez nie bedzie dzidzia przed czasem moze ze to drugire to w terminie bo jak to mowia droga przetarta :ico_oczko: jj ale jak to zlecialo jeszcze troszke i ty bedziesz miala swojego kolejnego szkraba :ico_oczko:

Dzis u nas pogoda ladna sloneczko swieci ale jeszcze bardzo zimno czekamy na ciepelko

No a co tam u innych naszych kobitek i najcudniejszych dzieciaczkow? Bo nasze wszystkie sa naj cudniejsze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

31 mar 2011, 09:56

Pati a ty jak sie czujesz, jak dzidzia? Jest roznica miedzy pierwsza ciaza?? :-)
wiesz co dobrze sie czuje, w ogole inaczej niz w pierwszej ciazy, brzuch mnie w ogole nie bolal, z Erykiem bolal mnie do 8 tygodnia, teraz to tak jakbym nie byla w ciazy, glod strasznie odczuwam, z Eryskiem tak nie mialam, ale teraz juz jest lepiej bo na poczatku jadklam bez konca a teraz jem normalnie, nie mam az takiego apetytu, piersi mnie bola a tak to zadnych dolegliwosci nie mam, noi cera strasznie sie pogorszyla.

A ty kochana, juz niedlugo, ale ten czas leci jak oszalaly

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 kwie 2011, 15:42

Hej Kobitki :-)

Wow Wiola ty już nie długo się rozpakujesz, jak się czujesz???
I czy masz już wybrane imię bo pamiętam kłopoty z tym miałaś??

Pati dobrze że już jesteście zdrowi, dbaj o siebie :ico_sorki:

Dana co tam slychać??

U nas nic nowego ,mieliśmy bardzo miły weekend Wczoraj w Irlandi był dzień matki i dostałam kwiatka w knajpce jak byliśmy, kupilśmy Kacprowi odkurzacz i to jest jego najlepszy przyjaciel chodzi z nim wszędzie nawet spać z nim chce :-D :-D
jak porobię zdjątka to wkleję na forum.
buziaczki kochane i zaglądajcie czasem
Słonko .Sarenka, Marta Miszka was to już sto lat tu nie było :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 kwie 2011, 00:23

Dzien dobry dziewczyny :)

Witam sie tylko i zbieram pomalu do domu, bo jestem padnieta :)
Chociaz dzien mialam bardzo przyjemny - najpierw moj maz z jedna niesprawna reka dal mi wycisk na silowni - sam nie mogl cwiczyc wiec meczyl mnie - a pozniej sadzilam drzewka na tarasie instruowana przez niego ;) teraz nie moge sie juz doczekac az pojade do domu :)

jeszcze 12 minut! :)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 kwie 2011, 17:31

Eryskiem tak nie mialam, ale teraz juz jest lepiej bo na poczatku jadklam bez konca a teraz jem normalnie, nie mam az takiego apetytu, piersi mnie bola a tak to zadnych dolegliwosci nie mam, noi cera strasznie sie pogorszyla.
Kochana byle do konca i bedzie supcio
Dana co tam slychać??
A ja wlasnie wczoeaj wrocilam z Warszawy Bo bylam na nagraniu do tvn style miasto kobiet :ico_oczko: Poznalam fajnych ludzi miedzy innymi Magde Molek i moja ulubiona Drotke welman Prawdo podobnie w maju bedzie emisja programu :ico_oczko:
No a tak po za tym to jak zwykle malo czasu na posiedzenie i poklipanie z wami kochane kobitki :ico_oczko: Wiwa mnie zaskakuje kazdego dnia jest taka cudna a ten jej rozumek porostu mnie przyprawia o taka radoche i jej profesorskie wypowiedzi jest nie zla ale penie wiecie o czym mowie bo wasze maluchy pewnie tez takie madralki :ico_oczko:
No i zostala pierwsza nocke be zemnie jak wyjechalam i byla tka grzeczniusia :ico_oczko: yoanna, Kochana a tak w ogole to co slychac?

A gdzie reszta kobitek

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 kwie 2011, 21:15

Hej
Yoanna no teraz to masz dwoje dzieci ,choć faceci zawsze sa dziećmi :-D
dana,
wow a co to za nagranie jaki temat ?? ja często oglądam tvn style :-D

U nas nuda, piotrek mi ciągle nonono zawraca więc w spokoju pisać nie mogę :ico_noniewiem:
dobranoc :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 kwie 2011, 13:03

Hejo :-)

Dziewczyny u mnie wszystko dobrze, powoli szykujemy sie do rodzenia, ale narazie nic mnie nie bierze, znajac moje szczescie to pewnie przenosze tak jak Filipka :-)

Adia w koncu wybralismy po dlugich negocjacjach dwa imiona Dawid i Wojtek , wybierzemy jak sie urodzi :-)

dana, ooo to bedziesz w telewizji :-) tez lubie ten program wiec bede cie tam wypatrywac :-)
Widac juz cos po Mołkowej ze jest w ciazy :-)

Pati85, no to moze ty dla odmiany bedziesz miała parke :-) bo MArta i ja to sie nie załąpałysmy :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość