Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 kwie 2011, 08:02

Dana, jaki temat? :) tez uwielbiam Dorote Welman :D:D
U nas w porzadku .. chociaz mala poszla po przerwie do przedszkola. Cieszy sie jak tam idzie, ale wraca z calymi majtusiami ubrudzonymi a ostatnio jak moj maz po nia przyszedl to miala przesikane rajstopki i dopiero przy nim zaczely zmieniac twierdzac ze pewnie sie jej popuscilo :/ ale mnie to zdenerwowalo, bo placimy olbrzymia ilosc pieniedzy i nie jest to latwe co miesiac tyle wydawac, a one nie potrafia przypilnowac mojej corki przy tak podstawowej czynnosci. Wiem ze maja duzo dzieci ale jedyne co chce to to zeby pilnowaly jak je, pilnowaly jak idzie do toalety i myly jej raczke i przy zabawach z dziecmi zeby jej sie cos nie stalo :) to takie proste! Rozmawialam z sasiadka, ktora powiedziala, ze jej syn notorycznie wracal z majtusiami ubrudzonymi i jak zwrocila im uwage to uslyszala "a moze maly po prostu zrobil kleksika" :O na co ona, ze przez 3 lata nie mial takich sytuacji a teraz przez 2 tygodnie non stop?
Nie podoba mi sie to i mam nadzieje, ze dostanei sie do panstwowego bo wcale nie jestem zdania ze prywatne lepsze :(

Wlasnie jestem w pracy od 7.30 :) samiutenka jeszcze przez 5 minut wiec koncze pomalu, ogarne biurko bo wlasnie zjadlam sniadanie.

Milego dnia dziewczyny :)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 kwie 2011, 22:14

Hej witam wieczorowo.
Wiola ładne imionka :ico_brawa_01:
yoanna
Cieszy sie jak tam idzie, ale wraca z calymi majtusiami ubrudzonymi a ostatnio jak moj maz po nia przyszedl to miala przesikane rajstopki i dopiero przy nim zaczely zmieniac twierdzac ze pewnie sie jej popuscilo
, nie dziwię się ,że się wkurzyłaś, no mnie by szlak trafił :ico_zly: ja wiem że dzieci sobie nie zdają sprawy z tego ale to trochę jest upokarzające prawda i one powinny do czegoś takiego nie dopuszac a jak się przydarzy to zmieniać :ico_zly:

U nas ok. ładna pogoda była dziś z Kacperkiem uczymy się śpiewać piosenek w jego wykonaniu brzmi to przekomicznie :-D

[ Dodano: 2011-04-09, 21:24 ]
Hej :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

10 kwie 2011, 18:02

Witajcie babeczki!!!

A wiec temat to Nastoletnie mamy a emisja ma byc w maju jak bede cos wiecej wiedziala to dam zanac :ico_oczko:
ociaz mala poszla po przerwie do przedszkola. Cieszy sie jak tam idzie, ale wraca z calymi majtusiami ubrudzonymi a ostatnio jak moj maz po nia przyszedl to miala przesikane rajstopki i dopiero przy nim zaczely zmieniac twierdzac ze pewnie sie jej popuscilo :/ ale mnie to zdenerwowalo,
Ja ci powiem kochana ze czy to panstwowe czy prywatne czesto zdaza mi sie slyszec wlasnie na ten temat kolezanki corunia to miala nie raztak pupcie odparzona ze bidula plaka z bolu
A pani miala to w poszanowaniu Kolezanak tez zrobila o ten temat zadyme bo przeciez wiadomo jest ze takie 3 latki nie sa wstanie sobie dokladnie pupcie wytrzec wiec chodza takie nie podocierane i odparzenia gotowe :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_nienie: brak wyobrazni tym kobita czy co ja rozumie brudna buzka czy bluzeczka ale pupcia wiadomo czym sie to konczy :ico_olaboga:

Pogoda u nas sie zepsula czekamy na cieplejsze dni :ico_oczko:

Ogolnie lekki zawrot glowy przed swietami kobitki szaleja wiec malo czasu zeby posiedziec :ico_oczko: i po pisac ale postaram sie odmeldowywac :ico_oczko: Dobra kobitki przywoluje pozostale towarzystwo i czekam ze w koncu cos napisza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 kwie 2011, 22:20

Cześć co tam u was babki

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

21 kwie 2011, 19:56

Leci ;) Ja siedze w pracy .. jeszcze 46 minut i koniec! :D ale juz wysiadam.
Na szczescie jutro troche krocej :) uff i troche odpoczynku.

Dana nie moge sie doczekac az Cie zobacze :D
Swoja droga ile razy patrze w lustro a dziewczyny mi mowia,ze nie widac mojego 5 centymetrowego odrostu to jestem w grubym szoku! Dobralas kolor niesamowicie :) nie sadzilam ze moge nie myslec co 2 tygodnie o farbowaniu wlosow :)
Wciaz sie zbieram zeby isc gdzies do fryzjera ale zebrac nie moge bo boje sie ze ktos zmieni to co Ty zrobilas ;)

Siedzi za mna laska o stanowisko wyzej, ktora wysyla maile do przelozonej jak nie robimy tego co powinnismy i przedluzamy przerwy wiec koncze :)

Buziaki dla Was!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 kwie 2011, 23:18

Witam kobiteczki
A ja za;atana na maksa juz jestem taka padnieta ze jak tylko w swieta padne to prosto na twarz :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: masakra ale tak jest wiec wpadlam zlozyc wszystkim Najlepsze Życzonka i mokrego dyngusa :ico_oczko:
Dana nie moge sie doczekac az Cie zobacze :D
I wice wersa kochana ja Zpraszam!!! do mnie
woja droga ile razy patrze w lustro a dziewczyny mi mowia,ze nie widac mojego 5 centymetrowego odrostu to jestem w grubym szoku! Dobralas kolor niesamowicie :) nie sadzilam ze moge nie myslec co 2 tygodnie o farbowaniu wlosow :
kochana jak ja to mowiolam nie po to przerobilas tyle kilosow do mnie zeby efekt nie byl zadowalajacy Ja staram sie zeby moje kobitki wszystkie byly szczesliwe jak patrza na swoje odbicie w lustrze
iaz sie zbieram zeby isc gdzies do fryzjera ale zebrac nie moge bo boje sie ze ktos zmieni to co Ty zrobilas ;
ja zapraszam do mnie :ico_oczko: :ico_oczko: dla ciebie rowniez

Cześć co tam u was babk[/quoteJak juz pisalam szalenstwo a co u ciebie kochaniutka?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 kwie 2011, 12:27

Witam kochane babeczki wpadłam do was z zyczeniami :-)

Wesołych Świat Wielkanocnych, smacznego jaja i mokrego dyngusa, ale przede wszystkim szczescia i miłosci dla Was i Waszych rodzin.

My nadal 2w 1 :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 kwie 2011, 23:41

Kurczę Wiola no jak tam u ciebie już po czy jeszcze w dwupaku jesteś?????

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

27 kwie 2011, 12:28

Witam dziewczynki !!

Wpadam wam tylko napisac ze program dzis bedzie o 22:30 na tvn style miasto kobiet
a tak w ogole to szalenstwo i rak czwasu na cokolwiek

troche mam smutny dzien dzis mamy pogrzeb sasiadki takiej milej starszej pani :ico_placzek: wiec ochoty nie mam na pisanie i d0 tego wczorajszy odcinek Usta Usta mnie powalil :ico_placzek: wiem ze to tylko erial ale jak na zle informacje jakie mialam bardzo na mnie to podzialalo

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 kwie 2011, 08:48

witam kochane
mam nadzieje ze bede miec teraz wiecej czasu zeby do Was zagladac jestem w \PL na miesiec minimum - Iga ma cala noge w gipsie-masakra zlamanie z przemieszczeniem noga skladana pod narkoza :(

[ Dodano: 2011-04-28, 08:51 ]
aaaa wlasnie przeczytalam na radosnych ogloszeniach ,ze nasza Wiola jest juz mamusia 2 raz :ico_brawa_01: super Wiola jeszcze raz ogromne gratulacje :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość