monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

28 lip 2013, 09:48

Witam

u nas tes skwar dzis na calego :ico_olaboga: w domu nie idzie wysiedziec a na polu tym bardziej :ico_sorki: moj maz w pracy to wole sobie nie myslec jaki on ma tam piekarnik :ico_sorki: ja to bym przez ten skwar dzisiaj to tylko spala i spala :ico_noniewiem: a tu dzieckiem trzeba sie zajac. choc moj Patryk tez cos dzis caly czas spi. zje i spi ... chyba ten upal tez go meczy i nie ma sily fikac...
dzisiaj zadnych planow nie mam. jak na razie siedze w domu i sie nie ruszam nigdzie bo gorac i nawet strach dziecko brac na pole na takie slonce a nigdzie jak patrze nie ma duzego cienia a nawet w cieniu pewnie duzo stopni jest wiec do poznego popoludnia bede siedziec dzis w domu. maz wroci z pracy to pojdziemy pewnie do kosciola i przy okazji to bedzie spacer :-)

ziolo ciekawy porod mialas... i jeszcze urodzic w wodzie dziecko no no podziwiam :ico_brawa_01: u nas tez jest w szpitalu mozliwosc rodzenia w basenie ale ja sie na to nawet nie zdecydowalam choc jakbym chciala to moglam bo byl basen wolny zadna dziewczyna w nim nie rodzila.
Monika, ty łaski! Piękny brzuszek. Mój cel to wyglądać jak ty! Jestes moim wzorem szczuplaku :D
dziekuje :-) to mile co piszesz kochana :-) zobaczysz tez szybko wrocisz do swojej figury :-) ja to taka juz z natury chuda jestem i szczerze myslalam ze choc troche kg mi z ciazy zostanie i nawet bym sie cieszyla ale jakos nie bardzo mi sie to udalo jakos waga sama spada mimo ze bardzooooo duzo jem! juz zakladam spodnie sprzed ciazy gdzie jeszcze niedawno byly za male a teraz sa takie jakie byly przed ciaza idealne. tylko bluzki sie zrobily male bo biust jest duzy :ico_noniewiem:
ostatnio zrobilam przeglad szafy to polowe rzeczy wywalilam :ico_noniewiem:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

28 lip 2013, 09:48

Malgorzatka :ico_brawa_01: za 36 tc :ico_brawa_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

28 lip 2013, 10:43

Witam w upalny dzień,
Ja jestem u mamy, bo u nas w domu nie idzie wytrzymać, wyszliśmy spacerkiem przed 9, mąż na rybach, Szymek sie kąpie w basenie, a ja z małym w domku, właśnie zasnął, biedacZek widać, ze sie męczy w te upały,
My wczoraj auto sprzedaliśmy, teraz trzeba sie za jakimś rozejrzeć,

Monika brzusio płaski :ico_brawa_01: , muszę sie pochwalić,ze tez mam taki :-D , fotkę wrzuce jak będę w domku,

Małgorzata za 36tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01, oby ból głowy szybko minął :ico_sorki:

Zioło poród ciekawy miałas, a jesteście już w domku?

Miłej niedzieli :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 28 lip 2013, 12:08 przez donatka26, łącznie zmieniany 1 raz.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

28 lip 2013, 11:02

Dziewczyny na pytanko, czy dajcie dzieciaczkom coś do picia oprócz mleka?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

28 lip 2013, 11:46

Donatka Ja urodzilam Antosia o 15.21 a na drugi dzien juz o 10rano nas wypisali ze szpitala.

Super, ze macie plaskie brzuchy. Moj to chyba z rok bedzie schodzil,ale na szczescie sie tym.nie przejmuje.

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: wiosna-lato 2013

28 lip 2013, 12:32

Moj maz sobie ostatnio zrobil tatuaz z okazji ze urodzil mu sie synek. myslalam ze zartuje ze sobie zrobi ale tak sie napalil ze poprosil mojego brata i mu zrobil co prawda jest jeszcze nie skonczony ale juz lada dzien bedzie tylko brat sobie musi dokupic kilka rzeczy by moc konczyc to dzielo.

Obrazek

pod napisem ma byc jeszcze data urodzenia.
w ogole miala byc jeszcze raczka Patryka przy literze P ale brat nie wiedzial jak ja zrobic itd. wiec zdecydowali ze bedzie bez raczki. a tak sie omeczylam zeby zrobic zdjecie dloni Patryka jak byl maly :ico_sorki:
jestem pod wrazenie Tatuazu..... :ico_szoking: :ico_szoking:

witajcie;)

dlugo mnie nie bylo:) odzywam sie ze zyjemy nadal w 3 PAKU:) :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: chodz przez te upaly to czuje ze exploduje zaraz... :ico_olaboga:

wracamy za tydzien do Miasta i bedziemy czekac juz na Dziewczyny:) przyjedzie Tesciowa i kuzynka do pomocy wiec bedzie wesolo:) w domku:) bylam u Gina dziewczynki waza W-2400 a C-2600 okolo wiec mysle ze podrosna przez te 3tygodnie jeszcze:) Moge rodzic naturalnie wiec po 15.08 bedziemy z M. wypedzac male z Brzuszka. a ja nie to mam sie zglosic 20 na wywolanie;)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

28 lip 2013, 13:12

Dziewczyny na pytanko, czy dajcie dzieciaczkom coś do picia oprócz mleka?
ja dopajalam herbatka koperkowa i powiem Ci ze nawet ostatnio mi pani pediatra powiedziala zeby dopajac dziecko w takie upaly taka herbatka bo wiadomo jak kazdemu tak i dziecku chce sie pic mimo ze jest na mleku matki i tak trzeba dac dziecku choc troche czegos innego do picia np. wlasnie herbatke albo zwyczajna wode. takze smialo mozesz dac Mikusowi herbatke :-)


BrodzikowaMama super ze sie odezwalas i ze wszystko dobrze u Was :-) spore beda te Twoje dziewuszki :ico_brawa_01: czekamy z niecierpliwoscia na nie juz :-) 3 tyg. czy tam mniej to szybko zleci :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

28 lip 2013, 19:22

Ja swoich dzieci niczym nie dopajałam jak karmiłam- przystawiałam na krótko do cyca na mleko początkowe, tą wodę i to bardzo często.

STAWIAM NA 36 TC :ico_tort:

BRODZIKOWA :-) Witaj!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 lip 2013, 21:49

Witam.
Ja po ciężkim dniu. Miałam takie telepanie w nocy, za dnia dwa razy. Temp 39.7!!! Koszmar mowie wam. Na pomocy doraźnej mowili ze moge karmic wiec Cycujemy. Cal szczęście bo cycki z rana twarde i obolale. Chyba jakieś zapalenie piersi mnie wzięło czy coś. Na szczęście teraz juz, czuje się dobrze. Troche slaba ale jest ok.
U nas upały prawie 40st. Nie idzie usiedzieć. Pot sam po tyłku leci. Prysznic wcale nie ochładza.

Brodzikowa, witaj.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

29 lip 2013, 09:19

ZIOŁO, poród super, fajnie, że mogłaś urodzic w wodzie!

TIBBY, i jak na dziś? Lepiej?
Przystawiaj maluszka do piersi i jeszcze do końca odciągnij laktatorem by zastój się nie zrobił znów. Masuj, polewaj ciepłą wodą, potem chłodną i tak na zmianę.
Wiem, że to boli bardzo, sama miałam 3 razy: raz z synek- koszmar, gorączka i ból- tle, że wtedy mogłam poleżeć, spokojnie zając się sobą i cycami.
Dwa razu z córą- koszmar do potęgi, ile ja się upłakałam, tak mnie bolało, tu gorączka. Cyce jak dwa melony, gorące, bolące, z grudkami. I musiałam radzić sobie i dwa maluchami, bo mąż nie dostał urlopu. Przeżyłam

Dziś się nawet wyspałam, dzień upałów drugi, jeszcze jeden i ochłodzenie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość