Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 paź 2007, 08:07

Ja juz :ico_kawa: na rozruch sobie zapodalam... Maz z nocy przyszedl, a mloda po jedzeniu strasznie przemawiala, wiec musialam ja czyms zajac, a do tego trzeba wstac :ico_noniewiem: ... no i to moje zajmowanie polega na klikaniu na TT i hustaniu jej naga w lezaczku :ico_wstydzioch: :-D ale i tak wyglada jakby jej sie jeszcze spac chccialo, a jak dalam jej zabawke to mnie "opiepszyla"... oj cos coraz wczesniej trzeba bedzie wstawac... wczoraj pospala do 9, ale poszla spac o 21, a nie jak zwykle 19.30.

martuchafrost pisze:moze Jasnie Pani mi troche pozyczy???????

oddam nawet na zawsze, bez doplaty, ale dodaje gratisy, ktore sa nierozdzielnym kompletem, w postaci tluszczyku z ud, bioder i kilka rozstepow z brzucha dorzucam :-D :-D :-D

madziorka hihi pisze:ale byla uffff a potem powtorzylam ta sytuacje po raz drugi

:-D :-D :-D dobrze, ze jej nikt nie kupil :-D :-D w TK Maxie raz plaszczyk przymierzala, a wiadomo jaki tam burdel jest i murzynka mi luchnela moj wlasny sweter w ktorym przyszalam i na czas mierzenia przewiesilam go obok :-D :-D ja lece za nia i krzycze, ze to moje, a aona, ze przeciez nie to mierzylam, a ja jej, ze to my own, a jej sie tak glupio zrobilo, bo widzialam, ze juz sie na awanture zbierala... Jakby sie murzynki czerwienily to by buraka spalila... ale zanim mi oddala, to jeszcze sie przyjrzala, czy rzeczywiscie metki nie ma....

fela, milego polandowania :ico_oczko: , kurcze, powiedziala, kiedy wraca?

beata urodzilas?

[ Dodano: 2007-10-05, 08:36 ]
http://mfi.pl/~buczo/wybory.jpg

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 paź 2007, 09:05

Jasnie Pani :) pisze: ale zanim mi oddala, to jeszcze sie przyjrzala, czy rzeczywiscie metki nie ma....
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
hej dziewczyny!!!! widze ze my tu z Jasnie Pania zamęt z rana siejemy bo nikogo nie ma :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Jasnie Pani nonono stosunki z obrazka :ico_oczko: a głodnemu to zawsze chleb na myśli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja wstałam bo moje dziecię tak sie do mnie uśmiechało , a potem sie obraził na mnie bo poszłam do kuchni mleko robic, ale jak włączyłam Tv to znowu śmiech :ico_brawa_01: telemaniak mój kochany, dobra idę robić :ico_duzepranko: :ico_pranko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 paź 2007, 09:06

Witam raniutko. Ja dalej ciezaroweczka nic a nic sie nie dzieje. lucy co do Oscarka to on jeszcze zabardzo nie rozumie, tzn cos tam rozumie ale nie zdaje sobie sprawy, pewnie jak juz bede z bobo w domu to wtedy zobaczy pewne zmiany.
madziorka ty to naprawde zakrecona na maxa jestes ale to dobrze bo przynajmniej nie mozna sie z toba nudzic i zawsze masz ciekawe posty po zakupach :-)

ja przed ciaza stosowalam krem na cellulit Elancyl ktory dodatkowo wyszczupla i jest naprawde super tylko trzeba go stosowac tylko rano najlepiej po prysznicu, bo prawdopodobnie jak sie go smaruje na noc to nie dziala.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 paź 2007, 09:07

Jasnie Pani :) pisze:ale dodaje gratisy, ktore sa nierozdzielnym kompletem, w postaci tluszczyku z ud, bioder i kilka rozstepow z brzucha dorzucam

sama mam parę do oddania i nikt nie chce :ico_olaboga: teraz jak juz cycem nie karmię to waga idzie do góry, a nie na dół :ico_olaboga: musze wiecej sportów uprawiać :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Jasnie Pani proponuje to samo :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-05, 09:10 ]
Beatko a ja myślę ze Oskar rozumie ze bedzie miec rodzeństwo, moja siora tez tłumaczyła siostrzenicy ( wtedy miała 2,5 roku) ze bedzie miec malutkiego kuzynka i ona wszystkim mówiła ze leci ( frrrrr) do cioci i dzidzi :ico_brawa_01: ja myśle ze na pewien sposób on juz tam w głowce ma wizje tego ze bedzie dzieciątko w domku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

05 paź 2007, 10:13

Czesc wam kochane :ico_haha_01: ja juz popijam :ico_kawa: ALusie do szkoly zaprowadzilam jeszcze tylko doprowadzic sie do porzadku i zmykam na 10 na spotkanie tutejszych mamusiek :-D przez wakacje spotkan nie bylo no i od dzis sa wznowione :ico_haha_02:
Jasnie Pani :),
.. ale zanim mi oddala, to jeszcze sie przyjrzala, czy rzeczywiscie metki nie ma....

No ciekawa sytuacja :-D ciekawe co by bylo bdyby poszla z tym swetrem do kasy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
madziorka hihi, o tym Nivea to wiedzialam bo na TVNStyle jest taki program "Jak pieknie wygladac nago" i tam grupy kobiet o przecietnych rozmiarach z tluszczykiem i w roznym wieku testuja kosmetyki i w tym tescie akurat wygral Nivea przed Loreal, Dior takze ponoc duzo dziala
martuchafrost, gdzie ty masz ten tluszczyk kobieto ???? :ico_nienie: boj sie boga narzekac :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 paź 2007, 10:14

martuchafrost w sumie masz raje bo jak prasowalam malutkie ubranka to oscarek mowi ze to dla dzidzi, i nawet caluje brzusio lub tam puka ale jak mu pokazuje w parku dzidzie kolezanki to nie interesuje go wcale.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 paź 2007, 10:34

Emilka_M pisze:gdzie ty masz ten tluszczyk kobieto ????

nastepnym razem jak sie spotakmy to przyjde nago, to zobaczysz :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Beatka78 pisze:ale jak mu pokazuje w parku dzidzie kolezanki to nie interesuje go wcale.
_________________

bo nie interesują go cudze dzieci, z Waszym bedzie inaczej, moja mała jak zobaczyła Frania to mówi :" ooooo!!!! ciocia, on sie rusza " a potem jak go kąpałam i przewijałam to mi krem przynosiła, pieluszkę, głaskała i całowała ( wiecej było śliny niz pocałunku, ale to nieważne) a potem jak wróciła do polski to mówiłą :" a ja mam kuzyna Franusia, i on sie rusza, i płacze i jeszcze nie robi ee na nocnik" hihihihiihi tak ze wszystko sie zmieni jak maluszek bedzie na świecie , zobaczysz :ico_oczko: głowa do góry :ico_brawa_01: tylko ciekawe czy nie bedzie zazdrosny ????
a ja dzis w nerwach bo moja kolezanka rodzi :ico_szoking: o matko !!!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 paź 2007, 11:09

Hej dziewczyny
madziorka hihi pisze:DO LASEK BORYKAJACYCH SIE Z CELluLITEM
dowiedzialam sie ze NIVEA GOODBuY CELLULIT jest rewelacyjny. pomaranczowa skorka znika w oczach!!!!
moze ktoras testuje??


musze sprobowac bo po ciazy mi sie zrobil.
Fela nie zdazylam pozegnac. Odpoczywaj duzo. A na dlugo pojechala? Wie ktos?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

05 paź 2007, 11:17

witajcie!
my znowu spalismy do tej godziny :ico_wstydzioch: no ale coz naley mi sie chyba a co :ico_haha_01:

ja naszczescie rozstepow ani celulitu nie mam wiec zaoszczedzam na tych kremach ale przydaly by mi sie cycki w kremie jak nic :ico_haha_01:

i zaraz znowu malego ubieram i wybywamy na spacer bo pieluchy by trzeba zakupic i moze na hustawke skoczymy bo pogoda jakas taka ladna :ico_szoking:

:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 paź 2007, 11:48

dziewczyny ruszmy szturmem pocieszyc dziewczyne
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=3009

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość