Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 kwie 2011, 14:58

Wiola Gratulację beibika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 kwie 2011, 16:48

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

30 kwie 2011, 14:55

hello babeczki,,

ja myslalam ze tu juz nikt nie pisze.
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

wiola GRATULACJEEEEEE!!!!!!!!!!!plec sie potwierdzila??napisz cos wiecej ,jak dzidzia i jaki maials porod??

dana-dziekuje kochana za mile wiaodmosci.U nas oki.BYlismy troche w Polsce wiec nie mialam czasu by zagladnac.Chlopcy maja sie dobrze,odpukac ale nie choruja tylko dopadla nas alergia brrr.Tzn Eryczka nie ale nasza troce:-))Erys tez duzo mowi ale jeszcze nei do konca wyraznie,choc ja potrafie juz jego mowe zrozumiec nawet jak zabraknie paru literek:-))Je ladnie i tak samo tez spi ale drobinka taka:-)

Pati -jak sie czujesz??

adia--mysle ze zajrzylas na nk ze to ja,,tzn jak ci odpisalam:-)

marta--a jak to sie stalo ze Iga zlamala noge???? :ico_szoking: w szoku jestem!!!!

yoana-jak w pracy ??z tym zlobkiem to przekichane.Placisz i wymagasz a wogole sie nie przykladaja.Ja bym zwrocila uwage bo szkoda twojej kasy.

milego dnia.MY wybywamy na boisko niech chlopcy wyzyja sie na pilce:-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 maja 2011, 10:38

Witam dziewczyny, juz w domu, wyszlismy wczoraj :-)

Wszystko jest dobrze, przyzwyczajamy sie do nowej sytuacji.

Dziekuje za gratulacje i trzymanie kciuków :-)

A to nasza pociecha:

Obrazek

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

01 maja 2011, 11:21

Wiola, gratuluje :) a maly z tego co kojarze podobny do twojego meza :)

Jak dacie mu na imie? Zdecydowaliscie sie?

Dziewczyny a jak przedszkola panstwowe dla Waszych dzieciaczkow? Dostaly sie?

U nas niestety :( mialysmy 36 puntow (powinnysmy 37 - bo dodatkowy za zlobek ale wstretna baba kazala nam skreslic czego nie zrozumialam, bo kolezanka po tym samym zlobku ma 37) no ale dostaly sie dzieci od 99 punktow ;) hardcore ...

No moze w przyszlym roku sie uda ...

Sarenka - a w pracy w porzadku, duzo roboty bo koledze urodzilo sie dziecko wiec go zastepuje, robie swoje plus podczas nieobecnosc kolezanki szkole nowego kolege ;)

Ale przydalaby sie zmiana na prace tylko w godzinach porannych :)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 maja 2011, 19:40

Witam
wiola85, Ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jejku jak to zlecialo :ico_olaboga: juz masz drugiego skarba
A to nasza pociecha:
wyglada jak kopia Filipka :ico_oczko:

Kurcze dzis nie mam czasu zeby popiac jutro postaram sie cos napisac

mmarta81kochana i jak to nasze biedactwo z ta nozeczka? :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 maja 2011, 21:19

hej dziewuszki :-)
Wiola jeszcze raz gratuluję śliczny Bobasek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
sarenka, tak tak załapałam że to ty po wiadomości :ico_haha_01: :ico_haha_01:yoanna, szkoda że Nina nie dostała się do przedszkola :ico_noniewiem:
U nas nic ciekawego Piotrek jedzie do Pl na kilka dni wiec będziemy z Kacperkiem sami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 maja 2011, 09:35

czesc laski :ico_haha_02:
Wiola synus piekny !!! mam nadzieje ,ze wszystko u Ciebie ok ! ze po maly przyzwyczajasz sie Ty i Filipek do nowej sytuacji

No wiec Iga ma cala noge w gipsie - zlamanie z przemieszczeniem musiala miec noge skladana pod narkoza :ico_placzek: nawet mieli jej sruby pozaladac ale udalo sie bez :ico_sorki: w srode mam kontrole i moze juz skroca jej gips :ico_sorki: bo to juz 5 tyg mija... ogolnie to byla masakra noge zlamala na takiej duzej zamnknietej zjezdzalni...z M jechala ale dzieciaki przed nimi dla zartu sie zatrzymaly a oni w nie wjechali...Iga sie darla ze ja noga boli ale nie miala nic spuchniete wiec myslalam ,ze skrecila -wzielam ja do domy dalam nurofen i zabralam do lekarza tam czekalam jak debila z wyjacym dzieckiem ,zeby mnie odeslali do szpitala bo stwierdzili ,ze moze byc zlamana skoro nie moze na niej stanac...w drodze do szpitala ta mdlala z bolu :( maskra :/// w szpitalu robili zdjecia( ona ciagle b.plalal przy kazdym dotknieciu nogi ) poznije kolejne 2 zdjecia i kolejne ... dopiero po 5 zdjeciu zobaczyli gdzie ta noga jest zlamana ... 2dni nocki w szpitalu bez Amy :(((( straszne to bylo tak za nia tesknilam :( naszczescie dali mi dobra pape elektryczna do mleka i M wozil jej mleko a biedna Amy rano u Marcina szukala cycka :( ale dala rade :ico_sorki:
niestety jeszcze najgorsze nie za nami bo dopiero jak gips zdejma bedzie wiadomo czy Iga bedzie normalnie chodzic :( zlamanie bylo blisko jakiejs torebki pod kolanem i przez to moze kulec ( ale ze jest mala to jest duza szansa ze w miare wzrostu nozka sie wyrowna ) jest tez mozliwosc ze bedzie wszystko ok o co sie modle :ico_sorki: mimo gipsu Iga skacze na tylko ua trampolinie sciga sie z Amy - Amy na czworaka Iga prawie na czworaka ciagnie nogi i ja goni :ico_haha_01:
no i tyle u mnie :ico_noniewiem: Amy zaczyna pokazywac charakterek :ico_olaboga: ale i tak jak narazie jest spokojniejsza niz Iga :ico_sorki: nie chodzi jeszcze i mniej mowi niz Iga w jej wieku... tylko mama tata ,pieska udaje i kotka .Iga w jej wieku juz chodzila :ico_noniewiem: Ay tylko stoi przy meblach i sie przemieszcza.W poniedzialek ma echo serca bo pediatra podejzewa ,ze dziorka w sercu sie nie zarosla :(((
dobra lece reszte pozniej :)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

06 maja 2011, 17:05

jutro wasz wątek przeniosę na Przedszkolaki :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 maja 2011, 20:23

juz ???

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość